Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Please note that revisions older than 30 days are pruned and will no longer show here

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Кадри "Свободна Европа"    Господари на ефира или Кой "джурка" делата? Един ден на Данаил Кирилов във ВКС

Десетки сателити на Илон Мъск прелетяха над България Те са част от проект за високоскоростен интернет .
      "С разрешението на нашите политици, може скоро да се проведе общ тест чрез сателитите на Илон Мъск, което може да предизвика масови здравословни проблеми ето- 
      "  КОРОНАТА НЕ Е ВИРУС, А Е РАДИАЦИОНЕН ИМПУЛС, ВОДЕЩ ДО БЕЛОДРОБНИ ПРОБЛЕМИ!
      И понеже знам , че ще блокират клипа  в ютуб -

най - вероятно американците и

нашите продажници  ето го и в vbox7-

https://www.vbox7.com/play:2c81d06fef

Илон Мъск изстреля 60 сателита Starlink за глобалния интернет през май 2019. г. За 5 години се планира да бъдат изстреляни още 12,000 сателита, които да обхванат цялата планета За целта му трябват масивни
      5G устройства на Земята. Очевидно
      след 20 май ще има съвместен тест на
      сателитите на Мъск и 5G кулите.
      Мнозина вече знаят, че Ковид е просто
      фалшив. Искаха всички да си стоят
      смирено в къщи. И през това време
      спешно са монтирани милиони кули по света.
      Процесия от военни самолети, кортеж, имаше един вляво и един по отзад за охрана. Това не са извънземните, а най - обикновени американци. Да ни е честито, сега над територията на нашата Мила родина ще стане бойно поле. А онзи прост Боко кратунен пак ще се бие в гърдите, че е купил фурми.
      Статистиката обаче казва, че по целия свят няма смъртни случаи от възпаление на белите дробове повече отколкото през предишните години. Ето това е пандемията – зловещ глобален политически проект на онези, които не трябва да критикуваме! Сега всички започват да разбират, че вирусът е само екран. Всички хора започнаха да го разбират, че няма да ги поставят под карантина наесен. Достатъчно е да включат 5G кулите! Тогава хората ще започват да падат като мухи, тогава всъщност ще са необходими хладилници за трупове. Подготвя се радиационна война с помощта на 5G кули, които са инсталирани без знанието на хората под предлог за телефонна и интернет комуникация. Изглежда, че ще сме тихичко, мълчаливо убити в поредната световна война, която ще е последната за нас. Защо да ни пускат бомби, когато човек може да бъде " печен," като в микровълнова печка и да обвиняват коронавируса. И всички материални ценности ще бъдат получени наготово от враговете на човешката раса. Не можем да мълчим за това! Трябва да крещим за това! Ако не кажем на всички, скоро всички ще си тръгнем. Във всички градове кулите чакат. Рентгеновите снимки и радиацията са нищо в сравнение с 5G.
      „Елитът” има своите подземни градове, в които да живеят, макар че ще осъмнат след Божият гняв като фараоните – недостигнали своето Боговъплъщение! "
      Текста е преведен от много сигурен източник. Не си ли задавате въпрос защо изтеглят всички американци от България?! Не знаете ли, че 5 G мрежата у нас е готова за пуск? Не е ли случайно съвпадение твърдението на "генерал " Мутафчийски, че хората яко ще мрат..."? А после сам се изпусна, че информацията е от НАТО?
      Има едно решение на проблема! Препратете тази информация на другите. Трябва да действаме по този въпрос. Разобличете тази информация, отидете и протестирайте срещу кулите, поискайте преглед. Иначе ще е твърде късно".

А моето мнение го знаете.Отдавна приказвах, че това не е вирус, но е смърт, че е радиация. Мама почина от рак по времето на Чернобилската авария, а я и облъчиха в раковото, и съвсем я свършиха. Но не само тя почина от това по това време. Сега слънцето, небето...показвах Ви снимки, клипове...нима не виждате?! Ако това беше една остра инфекция болест, като чума и холера сапун и водичка, дистанция, маски...изобщо не могат да ни спасят. Цели семейства щяха да се нагътат. И това идва, но ще е от радиация, от алчността на ШЕПА ЛУДИ В ТОЗИ ГРЕШЕН СВЯТ.
      Няма кой да ги спре, явно.
      ВСИЧКО Е ЗА ПАРИ И ОТ ПАРИ, затова всеки който се сдобие с власт се насира. Демек - вече не е човек, а Дявол, със Сатаната. Ясно е, над нашата мила Родина има и ще има яка радиация!
      Щом и американците бягат, та нали те ни избраха за жертвата - пробата на дяволското им оръжие.Бедна , малка страна с продажници управници и ЕТО.....

Нещата, които не искат да знаете   Опасно ли е 5G ?  пита А.Х.Т sekirata cekupama
      http://www.videoclip.bg/watch/1082208_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-1

ОЩЕ 2011 ГОДИНА СЕ Е ЗНАЕЛО КАКВО НИ ЧАКА ДНЕС-ЕТО ...филма в четири части!
      http://www.videoclip.bg/watch/1082207_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-2

http://www.videoclip.bg/watch/1082205_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-3

http://www.videoclip.bg/watch/1082200_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-4
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

"Сигурно е, че новият коронавирус има естествен произход" - Да, сигурно затова е патентован в 2015 година! Защото има естествен произход?!? US патент на CDC: US7220852B1

Война се води по света, независима ли е България - авторово стихове клип А.Х.Т. sekirata cekupama -Ето старата ми статия и смело приемете всичко, което трябва да стане, а ние човеците след като сме неблагоразумни  ЩЕ СИ ГО ПОНЕСЕМ! Искам веднъж завинаги да се спре да се говори за мене ,че си измислям и тем подобни,че съм имала мераци меко казано да съм голямата поетеса и разказвачка, че съм ненормална и красива "бабичка",че нямам кой знае какъв глас и не съм това, за което се фишкам. Цензурата я има, но е друг вид,не от държавата.Страхотен е българинът, та и малцинствата ни които се побългариха в някои сфери! Та страхотен е българинът,когато трябва да смаже брата, сестрата си, сънародника си. Това е от някаква мания да се покаже той пред другия и то негов сънародник. Срещу малцинствата не смее да рита,защото е страхлив и дупедавец. И какво установих ли? Ами нещо, което си го знаех, но вече се убедих,че няма лъжа , няма измама. Наистина всичко към мен, към децата ми идва от Плевен, работното ми място, родителите, които сляпо вярват на децата си,родата най вече зълвата и от комшийте ми. Хасковските и асеновградските ходжи...по тази причина отдавна не стъпам там дори при сина си, който изцяло е зомбиран. Магиите на чалгарките и феновете им са едно на ръка. Но как да се развалят магии, като е вредно и опасно? А и аз, и децата ми сме сред същите тези "хора", които ги подновяват? Ще кажете, като имам толкова много лични проблеми, защо се хващам в някакъв интернет. Защото всичко започна от както започнах да пиша в него по повод Пайнерката-дъщеря ми Полина. Защото не съм от тези, дето лазят, дето клякат и мълчат, крият истината, страхуват се...И досега не си намериха място Плевенчани, че Полина е била избраницата, че от петдесетината кандидатки и кандидати от Плевен избраха Полина, в "Пайнер"Че съм била музикант и много добре знам,че тя не можела да пее дори като някои мои ученички. Писаха се писма  с клюки и интриги дори до шефовете ми, моите и на "Пайнер". А детето ми беше капка, сълза, докато живееше при мене в Плевен. Същото и със сина ми,който не случайно бе разпределен в Хасково,след като завърши школата в Симеоново . По това време аз писах истината /това е моето аз/ срещу оня край, срещу цигани ,турци и чалгата-ориенталщна с център Димитровград, откъдето ми натресоха  и снаха. Синът ми е вързан ,обсебен с тяхните ...Но всичко с времето си,то се връща с бумеранг и вече започна да се вижда. Та  интернета, от него ми доде и идва всичко, но защо аз не трябва да съм в него? Защо моите слова са опасни, перото ми, съществуването ми дори в училище, не само в блока , в който живея? Защото съм неудобна или просто човешка завист? Та всички плевенски сайтове ме блокираха от раз, особено, като пиша потребител секирата! И не само Плевенски. Защото си плюят в устата."Тази е майка на чалгарка и няма как да е поетеса, разказвачка,нормална. Тя е едно изкуфяло бабе, хайде да я довършим по най използвания метод на Балканите чрез проблеми с децата и чрез най милото и ". Така ми го каза направо в очите  и Веселин от Асеновград leif приятелят съгражданин на Стефан разказвача cefulesteven, който не случайно дойде да живее в Плевен. Така ми го каза и Златка esen и още , и още...Че не се знаело и с моята дъщеря какво ще стане,след като тя -Златка Митева загубила едната си дъщеря. Всичките сайтове, които проверих вчера и снощи,всичките до един за моето АЗ и ника ми са проблем меко казано. И то след като от много години Полина вече не  е в "Пайнер" и не е на себе си от магии и .......! Където и да иде, дори в чужбина. Синът ми също, но е мъж, а е и много кадърен не в изкуствата, и им е нужен. По същата причина и мене ме държат жива все още, та и малко ли е удоволствието на тази измет да гледа как една майка се гърчи от болести, магии, мъка...?! И тази майка да има наглостта да се опитва да им превзема позициите на най големите в поезия, проза, музика,журналистика,  интернет,учител музикант,контактна,  почти готов литератор, домакиня,мъж и жена в семейството си от 1983г и...и...! Имала съм наглоста да се правя на Христо Ботев! Сами съзнават, че не е така! Ботев не пише еротика и любовна лирика като мен, но...дракат се!  Въпросът е , че тази жена с ник секирата дразни със своето АЗ. С децата си, които бяха  и са най лесната им плячка. Не се страхуват от възмездие и защо ли? Защото са луди, болни хора точно те, а не тя  майката, боркинята за истината, родолюбката. Навсякъде, ама навсякъде,където  съм пускала творбите си, особено стиховете си,което много неща показва съм изтривана щом е сайт за художествена литература,поетичен и особено плевенски и софийски. Та дори и на личан сайт нямам право?! От къде се взе това свободно време на тези някои да наслагат толкова минуси, толкова цветущи,най често анонимни, отрицателни коментари, рецензии...под мои творби в интернета? Дори съм преправяна, което е абсолютно престъпление! Дори и ника секирата  премахнат, все едно че извънземно е писало стиха ми?! А сайтовете за клипове са изцяло манипулирани и там работя с триста зора, с риск за компа ми и тук е мястото да кажа ,че смених четири компютъра за няколко години,че правих четири пет лични сайта след изтриването им познайте от кои. Отказах се и от скайп, от вярването в хора от интернета. И кой го направи, кои и защо? Защото съм най талантливата, най красивата, най емоционалната....? Не разбира се. Просто защото съм...АЗ! Защото това го не могат много хора най вече враговете ми. Обвиняваха синът ми,понеже  с това се занимава, с компютрите и интернета е на ти. Обвиняваха го, че той ме триел, заради баща си, с който поддържал връзка и го настройвал срещу "изцепките "ми в интернета, но...Аз съм тук и виждам как стоят нещата. Чак до там не би стигнал моят син, чак до там да се продава та и мене, и то на баща си, и зълва ми,на ония хора там долу от Хасково и Димитровград! Освен ако не се използват средства , както стана и с дъщеря ми, вандалски, нечовешки,престъпни деяния. Пиша за себе си, а защо не, админ? Когато не пиша, че съм от Плевен в данните си зле, когато пиша пак зле и кво, да ме няма ли, дори и тук в блог беге! Не мога да угодя на всички, на малко хора дори не мога и вече не искам и не се старая. Не ми се сърдете защо забравям някои от виртуалните си "приятели" тук, защо не мога да приема,че не може -ТЯ,ТОЙ да харесва и моето творчество и мене, като човек и в същото време, и моят враг, който се е смотал най често анонимно в интернета и ме гони пак за мръсотии....Та той е съвсем различен от мене! Тя също...ако е жена. Не Го приемам това, не...! И моля Ви разберете ме,че сека, защото съм ПОСЕЧЕНА - АЗ И ДЕЦАТА МИ, И ПРОДЪЛЖАВАТ ДОРИ ВАШИТЕ ПРИЯТЕЛИ ДА МЕ СЕКАТ!  ПЪК  АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА И ВИ ПРЕЧЕЛ НИКА?!
      ПЪК АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА!!!  - А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Anita Hristova Trifonova
      Децата ни са в опасност. Педофили превземат властта!

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване