Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Запознах се с едно момиче докато бях на почивка и се оказа ,че сме от един град кажи речи въпреки ,че в момента е извън БГ.Преди около два месеца стана запознанството, но от около месец и нещо си пишем .В началото всичко изглеждаше  нормално бих казал - чатихме си по цели дни и така в интервал на няколко дни .. , но напоследък усещам ,че се поотдръпна малко от мен . Когато и пиша аз все по-рядко като цяло вижда съобщенията пише с едно все едно "пренебрежение" . Сеща се понякога въпреки ,че е към края на деня . Правих и комплименти , всичко както си трябва ,, тя също показа  някакъв интерес към мен .  Не мога да си обясня как така изведнъж се обърна всичко .Незнам вече какво да правя , тя чак след няколко седмици ще се върне а до тогава ако продължи така ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Mishoo0 написа:

Запознах се с едно момиче докато бях на почивка и се оказа ,че сме от един град кажи речи въпреки ,че в момента е извън БГ.Преди около два месеца стана запознанството, но от около месец и нещо си пишем .В началото всичко изглеждаше  нормално бих казал - чатихме си по цели дни и така в интервал на няколко дни .. , но напоследък усещам ,че се поотдръпна малко от мен . Когато и пиша аз все по-рядко като цяло вижда съобщенията пише с едно все едно "пренебрежение" . Сеща се понякога въпреки ,че е към края на деня . Правих и комплименти , всичко както си трябва ,, тя също показа  някакъв интерес към мен .  Не мога да си обясня как така изведнъж се обърна всичко .Незнам вече какво да правя , тя чак след няколко седмици ще се върне а до тогава ако продължи така ...

Направо се плаша вече какво време идва. Ами попитай точно и ясно има ли нещо, за да е така поохладнявал към теб. Признай че я харесваш и т.н. След това ще се разбере дали ще се получи нещо или не. Според теб ние да не сме медиуми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 36 минути, Mishoo0 написа:

На 16г съм.

Е какво от това. Говори открито. Жените ценят това нещо. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, Емил Костов написа:

Е какво от това. Говори открито. Жените ценят това нещо. 

Емил за какви жени говориш ?Хората са много различни за да правим обобщени характеристики.За формирането на характера оказват влияние много фактори, семейство, приятели, среда в която живееш, интереси, образование ,приоритети и т.н..Като виждам каква е днешната младеж,не искам да засягам никого,но при голяма част липсват основните човешки добродетели.Ако това момиче си сменя често мнението и желанията,току виж вече има нов обек към когото проявява интерес.Има огромна разлика да общуваш с жена на зряла възраст,която знае какво иска от живота и в неговия случай момиче тийнейджър на 15  - 16г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Емил за какви жени говориш ?Хората са много различни за да правим обобщени характеристики.За формирането на характера оказват влияние много фактори, семейство, приятели, среда в която живееш, интереси, образование ,приоритети и т.н..Като виждам каква е днешната младеж,не искам да засягам никого,но при голяма част липсват основните човешки добродетели.Ако това момиче си сменя често мнението и желанията,току виж вече има нов обек към когото проявява интерес.Има огромна разлика да общуваш с жена на зряла възраст,която знае какво иска от живота и в неговия случай момиче тийнейджър на 15  - 16г.

Така е, прави си, но поне да опита да е прям и искрен. То, че нещата не са като по учебник и при всеки е индивидуално е ясно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пък и де ще се чуди и мае, по-добре да знае - ще го бъде ли няма ли. То.. не боли... или поне няма да е за дълго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.