Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . 

Става дума за следното -  в задачата имаме два еднакви мобилни телефона . И двата телефона са със последния ъпдейт на програмата и с еднаква версия и на самия фейсбук , и на ОС . Разликата е единствено в двата акаунта.

Обаче - на единия телефон , визуално всичко е като в някоя стара версия, опреди месеци , а съобщенията в месинджър излизат със всички бутони под съобщението

iTraTe6.jpg

До тук бяха направени следните неща : 

1.Беше изтрит и занулен целия телефон със старата визия.Ефект - няма.

2.Беше пробвано да се влезе от другия профил в този телефон и се установи, че всичко е наред - тоест - проблемът е някоя от настройките на самия фейсбук-профил, а не телефона или настройките му.

В задачата се пита

1. Защо се получава така и КОЯ точно настройка е пипана в профила, в който всичко изглежда като старата версия ? 

2.Как да се оправи проблема ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито ви имаме клавиатурата, нито модела на телефона, нито пък имаме два еднакви телефона с различен изглед, че да си направим опит за промяна. Това сам си го решете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато правят промени Фейсбук ъпгрейдват акаунтите поетапно, тъй като няма как да ъпдейтнат всички акаунти едновременно. На по-старите акаунти новостите се появяват преди тези акаунти, които са по-нови. Така е когато сменят и дизайна на профилите. Промените не се появяват едновременно за всички а поетапно. Та квото и да триете докато въпросния профил не бъде обновен до по-новата версия няма да види промените. А това ще стане автоматично, без той да прави нищо. 

• Харесва ми 3
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фейса са го напълнили с всякакви глупости ''Шарки" които едва ли някой ползва.  Най абсурдно е бутона за Местоположение, променен на "Регистриране" :emoji_smiley-01:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре на една по-стара версийка на месинджър изглежда добре и не товари процесора толкова което пести и батерия. Последно като видях, че най-новата версия след инсталация ми заема над 400мб.. просто се отказах.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Калин Карабойчев написа:

Когато правят промени Фейсбук ъпгрейдват акаунтите поетапно, тъй като няма как да ъпдейтнат всички акаунти едновременно. На по-старите акаунти новостите се появяват преди тези акаунти, които са по-нови. Така е когато сменят и дизайна на профилите. Промените не се появяват едновременно за всички а поетапно. Та квото и да триете докато въпросния профил не бъде обновен до по-новата версия няма да види промените. А това ще стане автоматично, без той да прави нищо. 

Покорно благодаря :) 

Малката обаче не прие за чиста монета обяснението, тъй като само нейният профил не е обновен, а на майка и ( който направен по-късно) си е обновен - като моя.Във всеки случай се примири със положението, и намусила долна устна, каза " ами тогава - ще чакам" .

Още веднъж - благодаря :) 

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Месинджъра с цялата си наглост разхвърля смайлита и анимирани емо иконки в библиотеката за снимки от камерата, това се случва когато потребителя му се наложи да добави група от смайлита за да употреби едно от тях и го връхлитат дузина гифчета където не трябва!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FB Messenger показа трипръстова комбинация на Nokia-та на щерката. Вика й купи си нов хардуер.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mr.n0b0dy написа:

Последно като видях, че най-новата версия след инсталация ми заема над 400мб

Това е със ъпдейтите 400мб или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е със ъпдейтите 400мб или?

Ами да последно като го актуализирах защото си бях загубил апк копието на старата версия и беше толкова, но сега не знам колко е защото често го актуализирват а и не ползвам актуалния апликейшън.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.