Премини към съдържанието
jvv

Име за youtube канал и програма за заснемане на екрана на телефона

Препоръчан отговор

Здравейте , 

това е каналът ми в ютуб - https://www.youtube.com/channel/UCUGvSArzuzcsU8MQ81g_4qA

Знам че не е нищо особено , но искам да го развия . Попринцип канала е за геимплей и нещо като влогове . 

Немога да си измисля оригинално име , писах се с моето и добавих бг , но не мисля че така повече хора ще дойдат в канала ми , мислех за GalaxyGirlBg , но не ми харесва много , искам нещо оригинално , но нищо не мога да измисля , ако предложите нещо ще съм ви много благодарна . :) 

Ако може и да ми кажете програма  за снимане на телефон ще съм ви още по благодарна , защото търсих , намерих , но не ми тръгват на телефона / az screen recorder и adv screen recorder / . 

Благодаря предварително . :emoji_smiley-04:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си в правилния раздел :nono:

Май всичко останало се отчита като - нищо съществено.

Разбиращите ..тези, който помагат тук не поглеждат дори.

Трябваше да пуснеш тема при телефоните и когато тръгне приказката да споделиш, че си търсиш кръстник :helpwanted2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от HeadMonster
      Здравейте, съвсем на скоро започнах едно начинание - гейминг насочен канал.
      За момента правя Let's play видеа с коментар на Български език, по-натам ще има и други неща, но ще ги оставя за изненада за сега.
      Ако имате желание влезте ТУК и погледайте малко, ако на някой му хареса може дори да се събскрайбне . Ако пък не нямам нищо против и да отнеса някоя градивна критика.

Благодаря за вниманието 
      EDIT :  Първата поредица ще бъде с Assassin's Creed Odyssey!
    • от dipsuchos
      Здравейте,

Не знам в коя графа да категоризирам проблема си, но се радвам, че го има, защото отдавна не съм имала музата да науча нещо ново.
      Не ми излизат графики и повечето от информацията не е достъпна. Проблемът го имам само в YouTube, тъй че вероятно не е в CSS кодът. И все пак... Споделете вие. :)))

• от paladin09
      Здравейте хора, наскоро си изтеглих Sony Vegas Pro 13 и реших да си направя канал в youtube (линк към канала ми) в който да качвам gameplay. Понеже отдавна искам да се занимавам с това като хоби, направих нещо като пробен клип и го качих, но за съжаление няма нито едно преглеждане, а аз имам нужда от съвети и мнения. Ще се радвам да ми дадете съвети как да развия канала си, как да подобря обработването и ако може да ми предложите идеи за по- забавно съдържание. Благодаря

• от Roki_03
      Коя програма да използвам и с какви настройки да render-на видеото?
      Благодаря предварително
    • от бат'начо
      Кои клипове от Тубата "пуска"  Тотем-а? Имам предвид дали има значение в какъв формат са наличните и кои поддържа? На първо четене  - пуска скоро качените. Той трябваше сам да си дърпа каквото му трябва, а аз съм махнал "дърпането", възможно ли да е и от това?
      Не, просто не поддържа формата, явно.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.