Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Работя на безопасен режим,защото като пусна на нормален - компютърът ми незабавно се рестартира,или изключва

Препоръчан отговор

https://www.kaldata.com/forums/forum/4-програми-проблеми-и-дискусии/?do=add

Имам 2 антивирусни програми - avast и Bytefence Anti-Malware.Първата не прави нишо,а втората ми съобщи,че имам 10 вируса(?)
(''riscs'',3 - high и 7 medium,които трябва да бъдат изтрити незабавно),но ми иска за да ги изтрие - 30$ годишно,или 50$ доживот.
Големите проблеми на сейф мода са 2 - нямам звук,а от всички сайтове за видеосподеляне,само Youtube работи.

1)възможно ли е да работя нормално на сейф мода?
2)ако ли не,как да си изтрия вирусите,при
положение,че не мога да ползвам нормален режим.
3)Трябва ли да си преинсталирам Windows-а и как,като нормалния режим не ми работи?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш "Malware bytes", сканираш и чистиш, после "Spybot" пак по същия начин и пиши какво е станало. Останалите "антивирусни" ги разкарай преди това. Също си виж температури на компонентите при товар (процесор, видео), направи тест на паметта, а не е и лошо да напишеш каква ти е конфигурацията, пробвай и с друго захранване. А относно преинсталация - записва се читав windows на USB или DVD и така се инсталира, като при нова инсталация задължително се прави формат на дяла, където е стария windows, и ако имаш важна информация си я прехвърли някъде предварително, има достатъчно теми и писано тука във форума, може и Google  да ползваш, не взема пари (в повечето случаи :) )!

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че темата ти не е за тук.

Ако искаш, сложи информация дали все пак ти зарежда компа при нормален режим, дали се показва десктопа, нещо дали пищи при включване на компа, както и всяка друга информация която би могла да е полезна на хората които ще ти помогнат :) Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Радослав Матев написа:

Теглиш "Malware bytes", сканираш и чистиш, после "Spybot" пак по същия начин и пиши какво е станало. Останалите "антивирусни" ги разкарай преди това. Също си виж температури на компонентите при товар (процесор, видео), направи тест на паметта, а не е и лошо да напишеш каква ти е конфигурацията, пробвай и с друго захранване. А относно преинсталация - записва се читав windows на USB или DVD и така се инсталира, като при нова инсталация задължително се прави формат на дяла, където е стария windows, и ако имаш важна информация си я прехвърли някъде предварително, има достатъчно теми и писано тука във форума, може и Google  да ползваш, не взема пари (в повечето случаи :) )!

Направих както каза,но нищо не стана - пак се саморестартира,когато е на нормален.
Ясно,май ще се върви към преинсталация,а как се прави формат на дяла?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами помисли малко и ще разбереш!

И ти казах да си тестваш компонентите и температурите под товар!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много вероятно е да има конфликт на антивирусните.

Посетете линка, изпълнете инструкциите, създайте там в раздела нова тема, в която публикувайте резултатите от сканирането с FRST:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Радослав Матев написа:

Ами помисли малко и ще разбереш!

И ти казах да си тестваш компонентите и температурите под товар!

Как да ги тествам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варианти много - един много лесен Aida64 - tools - system stability test и си избираш тест и следиш температурите. Има много софтуер отделен за тестове на видео, процесори, памети - в GOOGLE всичко пише, стига да има кой да търси и чете. Като не разбираш - има сервизи за тази цел, някои неща не се учат от форуми, особено като няма желание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hopetech
      Телефона е брикнат. Преинсталирането на рома не помага, няма рекавъри, само rescue и fastboot

http://prikachi.com/images.php?images/296/9169296m.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/297/9169297n.jpg

Това е което виждам и всичко до което мога да стигна , през през fastboot не ми позволява да сменя mcu.img , явно, защото е защитена

Тази тема е за много сходен проблем с моят. 
      https://forum.xda-developers.com/p8lite/...p-t3244872

Проблемът стана след като при грешка с приложение за промяна на IMEI, избрах грешно устройсто натиснах без да искам бутон ,  това приложение https://www.youtube.com/watch?v=_Gb14pSbvwE

====а защо стигнах до там брикна се телефона по време на root,- от там на stock firmware и от там като го оправих нямах имей. Имейа си го пазя иначе съм го записал.

Въпреки, че телефона ми е отключен, не ми позволява да заменя и сменя нищо освен boot.img, recovery.img, system.img и прочие, но проблемът ми не е в тези паритишъни а в MCU.IMG

Не става с fastboot flash mcuimage MCUIMAGE.IMG ,защото явно е защитена

http://www.img-share.eu/main/image_view ... wP.jpg.htm

Благодаря предварително! Главният ми въпрос е това поправимо ли е и къде мога да го занеса, проблемът е повече от обикновена смяна на фирмуеър.? Има ли смисъл изобщо? Осъзнавам грешката си, че съм смотан и не трябва да се занимавам с неща от който не разбирам, но все пак има ли оправяне това?
    • от ilianakurteva
      Здравейте!
      Преди няколко дни свързах телефона си към Wi-Fi вкъщи и телефонът ми изведнъж се включи в recovery mode незнайно как. Имам само тези опции,които виждате на снимката.Дадох factory reset и след това Reboot,но телефонът се връща на това recovery меню. Моля ви за помощ.Опитах да кача custom Rom и отново не се получи.Благодаря ви предварително!

• от Ivana Ilcheva
      Използвам Windows 7 Ultimate Service Pack 1, 64-битова операционна система с Microsoft Office Pack 2007. Нямам проблем с отварянето на .docx файловете, но напоследък се появи затруднение при работата с по-старите текстови файлове. Става дума за един Microsot Office Word 97-2003 Document, при чието отваряне програмата спира да работи и изписва:
      Сигнатура на проблем:
        Име на проблемно събитие:    APPCRASH
        Име на приложение:    WINWORD.EXE
        Версия на приложението:    12.0.4518.1014
        Времево клеймо на приложението:    45428028
        Име на неизправния модул:    BGHyph.dll
        Версия на неизправния модул:    0.0.0.0
        Времево клеймо на неизправния модул:    3fe0773d
        Код на изключението:    c0000005
        Отместване на изключението:    0000123a
        Версия на ОС:    6.1.7601.2.1.0.256.1
        ИД на езикова променлива:    1026
      Допълнителна информация за проблема:
        LCID:    1033
        Brand:    Office12Crash
        skulcid:    1033

Този проблем се появява само при работата с по-стари файлове, когато Word  е в своя Compatibility Mode. Вече опитах предложените от Microsoft решения (http://www.thewindowsclub.com/fix-microsoft-word-will-not-start-and-run-properly и https://support.office.com/en-us/article/Why-do-I-get-a-stopped-working-message-when-I-start-my-Office-application-52bd7985-4e99-4a35-84c8-2d9b8301a2fa?CorrelationId=a891567d-5d09-4483-ba0b-84f647be595b&ui=en-US&rs=en-US&ad=US&ocmsassetID=HA104011864), но не стигнах до никакви подобрения.
    • от Niderland
      Здравейте искам да попитам някой как да вляза в  safe mode в uefi bios .  Става въпрос за клавишната комбинация,  влизал съм преди веднъж преди доста време но не си спомням комбинацията. Мисля, че имаше  Shift+ нещо си но не си спомням точно.  Знам, че това може да стане и праз System Configuration но не искам да е през него. Пробвах сума ти неща които видях из нета обаче не става, 
    • от WladislawDimitrow
      Проблема е следния. Обнових си играта до най - новата версия (1.12.1), не ми хареса пача и реших да преинсталирам играта (с цел да премахна пача), но преди това си запазих стария сейф. Направих всичко преинсталирах играта, вкарах папката със сейфа в директорията, където се поставят, но като вляза отново ми изкарва прозореца в който си правиш нов сейф, а не ми изкарва стария и не мога да го заредя?!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване