Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Уважаеми клиенти,

Уведомяваме ви, че поради извършването на планови ремонтни дейности от „Булгартрансгаз” ЕАД по газопреносната мрежа / на основание изискванията на Наредба №10/20.06.2016 г. относно реда за въвеждане на ограничителен режим, временно прекъсване или ограничаване на производството и снабдяването с електрическа енергия, топлинна енергия и природен газ, ще бъде преустановено подаването на природен газ към част от топлоизточниците на дружеството за периода от 22 август 2017 г. до 24 август 2017 г.

В тази връзка ще бъде спряно подаването на топла вода към абонатите в следните райони на столицата:

ж.к. „Люлин“ от 1-ви до 10-ти микрорайон, ж.к. „Надежда“ от 1-ва до 6-та част, ж.к. „Обеля-1“ и ж.к. „Обеля-2“, ж.к. „Свобода“, ж.к. „Толстой“, кв. „Илиянци“, ж.к. „Захарна фабрика“, ж.к. „Овча купел-1“ , „Овча купел 2“, ж.к. „Гевгелийски“, ж.к. „Западен парк“, ж.к. „Илинден“, ж.к. „Сердика“, ж.к. „Разсадника“, ж.к. „Красна поляна“, ж.к. „Славия“, ж.к. „Бъкстон“, ж.к. „Борово“, ж.к. „Красно село“, ж.к. „Бели брези“, ж.к. „Стрелбище“, ж.к. „Мотописта“, ж.к. „Гоце Делчев“, ж.к. „Лагера“, ж.к. Хиподрума“, ж.к. „Иван Вазов“, ж.к. „Св. Троица“, ж.к. „Фонд. Жилища“, части от ж.к. „Лозенец“ между ул. „Д. Хаджикоцев“, ул. „ Бяла“, бул. „Арсеналски“, ул. „Славище“ и между бул. „Евлоги и Христо Георгиеви”, ул. „Крум Попов“, ул. „Акация“, ул. „Цанко Церковски“, ул. „Капитан Андреев“, бул. „Черни връх“ , района между бул. „История славянобългарска”, ул. „Заводска”, ул. „Индустриална”, ул. „Владайска река”, бул. „Данаил Николаев”, ул. „Проф. Милко Бичев”, бул. „Янко Сакъзов“, ул. „Кракра“, бул. Цар Освободител“, бул. „Евлоги и Христо Георгиеви”, бул. „България“, бул. „Акад. Ив. Гешов“, бул. „Константин Величков“, ул. „Габрово“, ул. „Скопие“ и бул. „Рожен“

С цел да минимизира неудобствата за клиентите и да не се налага повторно преустановяване подаването на топла вода към посочените райони, в дните, когато подаването на газ ще бъде спряно, „Топлофикация София” ЕАД ще извърши планови ремонти на своите производствени съоръжения в ТЕЦ „София“, ОЦ „Земляне“ и ОЦ „Люлин“.

Двете компании са съгласували работните си графици и ще бъдат положени всички усилия ремонтните дейности да бъдат изпълнени в рамките на посочения срок.

Екипите на столичната Топлофикация имат пълна готовност да възстановят нормалното топлоподаване след като започне подаването на природен газ към посочените централи.

В посочения период топлата вода в останалите квартали на София, които се топлоснабдяват от ТЕЦ „София Изток“ няма да бъде спряна.

Поднасяме извинения на клиентите си!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за два дена цела тема

а за перник за 2 седмици без  топлава вода никой не пусна тема :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така им се пада на София. При нас всеки ден прекъсва тока, тук за 2 дни се оревава арталъка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно утре и половин Плевен няма да е с топла вода за 2 дена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Емил Костов написа:

Бх...отдавна сме се отказали. Те да оправят питейната вода ,че с тая кал ще яде дървото някой!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, nikssi написа:

Бх...отдавна сме се отказали. Те да оправят питейната вода ,че с тая кал ще яде дървото някой!

Няма да я оправят. Това значи да се похарчат милиарди левове за подмяна на абсолютно всичко. Такива пари има, но ще отидат на някой в джобовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе мама ви...тук цял месец нямат топла и ми се оплакват!!!!! 

преди 8 минути, Емил Костов написа:

Няма да я оправят. Това значи да се похарчат милиарди левове за подмяна на абсолютно всичко. Такива пари има, но ще отидат на някой в джобовете.

Ще отидат, ама в джобовете, ако си го преведеш от руски!

преди 10 часа, Емил Костов написа:

Хаха, Русе няма топла вода цял август!!! Ебал съм ви топлата вода, имам си бойлер, ама стига сте се изкарвали прекараните, че изобщо не сте! Говоря за София, ама и Плевен. 2 дена без топла? Ти сериоззно ли?

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, bildera_ написа:

Абе мама ви...тук цял месец нямат топла и ми се оплакват!!!!! 

Ще отидат, ама в джобовете, ако си го преведеш от руски!

Хаха, Русе ня

Е аз нали това написах. 

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, bildera_ написа:

Абе мама ви... 

Колега Билдер, кому е нужно това към хората във форума?!?!
Ракията ли е повече или Форд-а се скапа и ти е нервно?

• Харесва ми 1
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Е аз нали това написах. 

Ко си писал не знам. София ли е държавата?

преди 6 минути, algor написа:

Колега Билдер, кому е нужно това към хората във форума?!?!
Ракията ли е повече или Форд-а се скапа и ти е нервно?

Дразните ме бе! И къФ колега може да си ми ти?

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bildera_ написа:

Дръж се възпитано и не се прави на мъж тук.
Излез от форума и няма кой да те дразни, колега!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, bildera_ написа:

Ко си писал не знам. София ли е държавата?

Билдер от известно време наистина си станал нервак. Защо така? Времето е страхотно. Глупаците няма да ги оправиш, нито държавата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Билдер от известно време наистина си станал нервак. Защо така? Времето е страхотно. Глупаците няма да ги оправиш, нито държавата.

Прав си, извинявам се.

преди 8 минути, algor написа:

Дръж се възпитано и не се прави на мъж тук.
Излез от форума и няма кой да те дразни, колега!

Извинение и за теб.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, bildera_ написа:

Прав си, извинявам се.

Извинение и за теб.

:handshake:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Емил Костов написа:

Прехвърлят топката на Ловеч...те били причината понеже подавали кал вместо вода ... Абе те така без да я пречистват ли я пускат? А иначе отдавна сме на бойлери заради тия кожодери от топлото. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nikssi написа:

Прехвърлят топката на Ловеч...те били причината понеже подавали кал вместо вода ... Абе те така без да я пречистват ли я пускат? А иначе отдавна сме на бойлери заради тия кожодери от топлото. 

Идея си нямаш колко е зле топлофикация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bildera_ написа:

Хаха, Русе няма топла вода цял август!!! Ебал съм ви топлата вода, имам си бойлер, ама стига сте се изкарвали прекараните, че изобщо не сте! Говоря за София, ама и Плевен. 2 дена без топла? Ти сериоззно ли?

Именно :)

Абе винаги ми е било забавно да гледам истерията на софиянци в едни такива супер трагични новини :) 

да не говорим че повечето до вчера са ходили по нужда във външни тоалетни ... ама айде... :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, се омаловажава проблема - 2 дена без топла вода сега, публикувано официално ден по-рано... 

Иначе лятото в София някои квартали има планови ремонти и топла вода може да нямат и месец до два в най-големите жеги, тази година е подобна ситуацията в някои части на Люлин и Лозенец примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе тези в Софията за бойлери не са ли чували ? Не знам да се смея или да плача на подобна новина , те хората в забутаните села бойлери имат пък София смях.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 30 август спират топлата вода на няколко квартала в София

Цитат
От "Топлофикация София" напомнят на своите клиенти, че ТЕЦ "София-изток" ще спре работа в периода от 0.00 часа на 30 август, сряда, до 11 септември включително.

В посочения период без топла вода ще останат клиентите от следните квартали: жк "Дружба" 1 и 2, Промишлен район "Гара Искър", жк "Младост" 1, 1А, 2, 3, 4, жк "Дървеница", кв. "Мусагеница", кв. "Витоша", жк "Студентски град", жк "Изток", жк "Изгрев", жк "Дианабад", жк "Лозенец", жк "Гео Милев", кв. "Яворов", кв. "Иван Асен II", жк "Подуене център", кв. "Редута", жк "Слатина"; кв. "Цариградски комплекс", Академия МВР, ВТУ "Т. Каблешков"; м. Къро; кв. "Полигона", НРТЦ, ЗИТ, БАН - ХМС, БАН - Враня, резиденции.

По време на спирането на централата ще бъде въведен в експлоатация рехабилитираният магистрален топлопровод, аварирал през зимата. С оглед минимизиране на неудобствата за потребителите графикът за спиране на централата е съчетан с профилактиката на газоснабдяващите съоръжения, като в същото време ще бъдат извършени и основни ремонти на съоръженията в централата, уверяват от дружеството.

Информацията за сроковете на спиране на топлата вода и засегнатите квартали е публикувана в сайта на дружеството www.toplo.bg и във фейсбук - www.facebook.com/www.toplo.bg. Повече подробности клиентите могат да получат на информационния телефон в кол-центъра на компанията – 0 700 11 111. За времето на ремонтите на абонатите няма да бъдат начислявани сметки за топла вода и това ще бъде отразено в месечните съобщения.

• Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, nikssi написа:

СофиАнци жа въшлясат :clown: 

НЕма страшно, въшлив от въшлясване не се бои. :D

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, nikssi написа:

СофиАнци жа въшлясат :clown: 

Споко, въшките са претенциозни - обичат чистотата? Наистина ... Въшките предпочитат чистите глави!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

НЕма страшно, въшлив от въшлясване не се бои. :D

Радвам се на разбирането ама като видя каква сметка плащам за кална вода,че и я спират когато им кефне и се вбесявам. Говоря за нашия град не за столицата и столичани. 

:mad:

преди 1 час, jhoro написа:

Споко, въшките са претенциозни - обичат чистотата? Наистина ... Въшките предпочитат чистите глави!!!

Значи няма проблем. 

;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, nikssi написа:

Радвам се на разбирането ама като видя каква сметка плащам за кална вода,че и я спират когато им кефне и се вбесявам. Говоря за нашия град не за столицата и столичани. 

:mad:

А аз си помислих, че е за нас. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.