Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! 
Проблема ми е като включа колоната в тока , която е с вграден усилвател и почва да се чува някакво пукане  или като я включа работи 5 мин и пак почва да пука , пробвах се да свържа само говорителите с друг усилвател и този проблем го няма 
това е колоната  : https://www.olx.bg/ad/karaoke-tonkolona-mba-q8-b-uredba-za-karaoke-s-vgraden-akumulator-ID5HcVG.html#41ce35edb7

Благодаря предварително !! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, music_is_my_life написа:

Здравейте ! 
Проблема ми е като включа колоната в тока , която е с вграден усилвател и почва да се чува някакво пукане  или като я включа работи 5 мин и пак почва да пука , пробвах се да свържа само говорителите с друг усилвател и този проблем го няма 
това е колоната  : https://www.olx.bg/ad/karaoke-tonkolona-mba-q8-b-uredba-za-karaoke-s-vgraden-akumulator-ID5HcVG.html#41ce35edb7

Благодаря предварително !! 

Има някъде лоша спойка. Колконата трябва да се разглоби и да се прегледа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, music_is_my_life написа:

Аз не помня за какво я отварях преди време и стърчеше един черен кабел но не знам откъде се е откачил

Ами ако не разбираш трябва да я занесеш на човек, който разбира, за да провери. Така можем само да гадаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По снимки не може да се оправи. Закарай я в радио-ТВ сервиз и ще я оправят. Няма да ти вземат много пари - не се плаши. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.