Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден. Интересува ме таблетите Samsung качествени ли са ? Защото една приятелка на майка ми каза че забиват.

И по точно ме интересува за този

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се ползва? Иначе Samsung не са лоши, но този е слаб....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип таблетите на Samsung са едни от най-добрите. Както каза Person, за какво ще се ползва? За определени игрички ще става. Просто е по-нисък клас таблет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи качествени ли са? И какво разбира тази "приятелка" под забиват? Всеки таблет може да забие, зависи как се ползва, с какви приложения, какви са му параметрите и най-вече дали няма някакъв проблем (софтуер, хардуер)?? Това, което си дал като пример е нисък клас таблет но е със сравнително добри параметри и с ежедневни задачи като работа в интернет, някои по-леки игри, фейсбук приложения и подобни ще се справи сравнително добре. Тук може да му видиш подробните параметри:

GSM Arena

Но не очаквай кой знае каква скорост при работа/игри и кой знае колко качествени снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.