Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Please note that revisions older than 30 days are pruned and will no longer show here

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от MInkoDJ
      МАЙНАТА ВИ!! АМАН ОТ ВСЯКАКВИ РАЗБИРАЧИ.
    • от nikola_dimitrov95
      Здравейте, интересувам се от всички плюсове и минуси на двете марки и модели коли. Който се сети нещо, нека да добавя в коментарите отдолу.
      Относно БМВ-то...говоря за (2004-2006 година) около 300-380 коня, ориентировъчно понеже гледам, че са на доста по-ниски цени (10-16 хил.) от тези от 2008-ма нагоре, които са над 20-25 хилки. 
      Относно Аудито...същата работа... 2004-2007, 4.2 двигател 250-350 коня, защото вървят 10-16 бона, а тези над 2008-ма .... около 40-50!
      Интересува ме кое колко гори, кое повече харчи, кое кара по-добре зимата в снега, кое ускорява по-бързо, дизел или бензин, на кое му е по-скъпа поддръжката, тези цени на моделите нормално ли е да са 10-16 хилки...да не ми пробутат купета с гуми и т.н. Абе, каквото се сетите ще се радвам да го споделите с мен.
      п.п - което и от двете да е...АВТОМАТИК ще е, в момента съм с мерцедес w202d ръчка и ми омръзна градско 1ва 2ра 1ва 2ра..
      Благодаря предварително!  
    • от サムライオートバイ
      Тия изроди се пробват от много време, след няколко катастрофи, да ремонтират един "гангстерски" джип и да го карат те. Сега гледам вече са на двайсет и някоя серия. Не е лош сериала който няма какво да прави да гледа и да учи руски на аванта.
    • от Wdas
      Здравейте, от доста време се каня да си взма BMW като поп ринцип се колебаех между 645 и M6 (2006-2007), поради голямата разлика в цената по-скоро клоня към 645, втора ръка се намират за около 20-25 000лв, искам да попитам първо какво ще кажете като идеята, от към гориво, поддръжка и като цяло някакви съвети за двете коли и другото което се чудя е разликата във външния вид, едно че не мога да видя разлика когато колата е със или без фейслифт (минимална е явно) и друго че примерно когато видя 645 и м6 почти няма разлика освен в емблемката за м6 и броя ауспуси и най-често джантите, само това ли е външната разлика и разбира се разликата в конете (333 за 645 и 507 за м6) ?

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване