Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

kalansuv

Неудобни думи: Наричат ни русофоби, защото сме българофили

Препоръчан отговор

преди 5 часа, kalansuv написа:

След 1989 г. Русия се противопоставяше активно на нашето членство в Европейския съюз и НАТО, провокираше и постоянно заплашва националната ни сигурност, намесва се във вътрешните ни работи, монтира удобни за нейна употреба партии и политици в управлението на страната. Затова и са прави БЪЛГАРОФИЛИТЕ, които проводниците на чуждата на България руска политика наричат РУСОФОБИ. Прави са, защото винаги са предупреждавали и днес предупреждават, 

българите да си пазят отечеството

От твоите уста звучи като пръдня от задника ми. Нищо не каза, просто замени думички. 

преди 12 минути, miro20 написа:

Всеки може да види какви принципи изповядвам. Нямам нито едно казано нещо което да е антибългарско, напротив - оборвам много такива . Обидите и празните ви приказки ги знам :) Убедих са че са като Вселената.. - безкрайни :)

И ти нищо не каза. Аз съм те подкрепял за някои български изказвания. Ама тая тема просто е тема за раздор! Съгласен ли си или не? Ако не си съгласен, не вярвам и на йота от това, което си писал! Тая тема се опитва да заличи българското във всички нас, защото отлично знаеш, че българофилите гласуват не за СДС и производните! И ще ти кажа защо е така, дори и да си прав. Човек, който иска да гласува за българска партия, кара по прекия път -директно гласува за тоя, дето защитава България в кампаниите си!  Дори да е лъжливо това, българофилите гласуват за партии като ОП и производни, не за СДС или там кво беше, че вече забравих. Съгласен? Ако не си, просто доказваш, че си поредния трол и поддържаш тук пишещи хора от хиляди километри, дето единствена цел е да заличат България!!!!

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, bildera_ написа:

. Ама тая тема просто е тема за раздор! Съгласен ли си или не?

Това е една дискусия. Кой как я приема.. си е негова работа.

Не винаги един спор може да е раздор. Ако си се афектирал по един или друг начин, това си е твой проблем.

Аз казах че съм съгласен със сашо Йорданов.Защото има такава тенденция. Визирам дори отношението ви към мен.Това че съм българофил, и на първо място поставям българската позиция по отношение на монополните политики на Газпром, Лукойл, за огромната фейкова путинистка пропаганда и У НАС, вие го приемате като русофобство.

Примерите са бих казал ЕЖЕДНВЕНИ за това ваше отношение към мен.

Така че... не, не е раздор..  а си е констатация, потвърдена и от мислите на Сашо Йорданов.

преди 18 минути, bildera_ написа:

Тая тема се опитва да заличи българското във всички нас, защото отлично знаеш, че българофилите гласуват не за СДС и производните!

Напротив. българофилите /би трябвало / да гласуват за всичко друго но не и за червени партии.

Това означава именно за партии в дясното.

Това че се изложиха тези партии заради вътрешни дрязги, недооправени сметки, заради елементарно цупене и т.н. и т.н.. е друга тема.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

Това е една дискусия. Кой как я приема.. си е негова работа.

Не винаги един спор може да е раздор. Ако си се афектирал по един или друг начин, това си е твой проблем.

Аз казах че съм съгласен със сашо Йорданов.Защото има такава тенденция. Визирам дори отношението ви към мен.Това че съм българофоб, и на първо място поставям българската позиция по отношение на монополните политики на Газпром, Лукойл, за огромната фейкова путинистка пропаганда и У НАС, вие го приемате като русофобство.

Примерите са бих казал ЕЖЕДНВЕНИ за това ваше отношение към мен.

Така че... не, не е раздор..  а си е констатация, потвърдена и от мислите на Сашо Йорданов.

Най-малкия ни проблем е Лукойл и Газпром! Големият ни проблем е, че такива като теб сте си дали задника на десет пъти по-мощни американски компании!!! Ей това е истината. Стига си ни заблуждавал за какво се бориш, щото Русия отдавна няма думата в България!

преди 10 минути, miro20 написа:

Е тоя голям национален предател, щото а толкова години какво постигна с ВМРО-ДПМНЕ? Слуша ли последните новини? Ей това то е дело на твоя САШО!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде пак за задници и т.н...  :):)

Като приказваш такива простотии по добре ли се чувстваш ?

И как Лукойл или Газпром да са ни най малкия проблем ??? та те са  ОСНОВЕН проблем бре...

99% монопол. ! Лобиране, далавери, нелегални скрити пристанища, безакцизни трасета на "черно" ....

Купени "уж" патриотични прартии , които дори не се крият че са такива... Срам за всек националист, независимо циганин ли е, турчин ли е , англичанин ли е, арабин ли е, рунак ли е - на митингите да развяват пред  своето /българското/ знаме, чужд флаг ! това никъде го няма !

Това "най малък проблем" ли е ??? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Напротив. българофилите /би трябвало / да гласуват за всичко друго но не и за червени партии.

Какво значи червено? Аз съм работник и логично е да гласувам за тоя, дето не защитава пръдливия ти задник, а моя, окъсан задник! Само че не говорим за това, а за съвсем други неща. Предателството на сините партии е много повече от това, дали гласуваме за червено или не! А сините партии в България показаха, че са най-големите национални предатели за всички времена. По-големи и от комунистите преди време. Комунистите поне се опитаха да се пооправят, ама сините не!

преди 9 минути, miro20 написа:

Айде пак за задници и т.н...  :):)

Като приказваш такива простотии по добре ли се чувстваш ?

Това ли ти бе отговора на всичко, което казах? Иначе думата "задник" е много повече употребявана от хората, които се опитваш да защитаваш! И не само задник, ама да не превеждам на БГ думички като Fack...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bildera_ написа:

Комунистите поне се опитаха да се пооправят

КАк ? прзнувайки 49 конгрес на партията , която на първите конгреси е приела решение за най кървавия терракт в историята на тогавашна Европа ? - взривяването на църквата ?

Чувал ли си "вълка козината си мени,  характера не".... а нашите дори козинат ане си менят...

И сега г-жа Лъжа ни обяснява как "те са промяната" .. Божкеее......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

КАк ? прзнувайки 49 конгрес на партията , която на първите конгреси е приела решение за най кървавия терракт в историята на тогавашна Европа ? - взривяването на църквата ?

Чувал ли си "вълка козината си мени,  характера не".... а нашите дори козинат ане си менят...

Веднага се хващаш за сламка, макар отлично да знаеш, че псувам комунягите! Псувам и сините като теб! Само че не, както американец би го направил с нецензурни думи, а както интелигентен българин би го направил - с многоточия!

преди 14 минути, miro20 написа:

И как Лукойл или Газпром да са ни най малкия проблем ??? та те са  ОСНОВЕН проблем бре...

Основен проблем са примерно американски натрапници на наши територии!!! Къф българофил си, като подкрепяш американски танкове на родна земя? Един българофил би бил против всякаква военна интервенция!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, bildera_ написа:

А сините партии в България показаха, че са най-големите национални предатели за всички времена

И тук не си прав. Че се карат и дракат е факт. Но не виждам да са "най големите предатели" за всички времена. Отначало '90-те бяха контролирани от "вълка който козинат уж си мени"...

После сините ги пуснаха по течението, те се взеха много насериозно, и есно паднаха в капана на същия този опитен вълк , който ги схруска с най елементарна хейтърска класическапропаганда :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

И тук не си прав. Че се карат и дракат е факт. Но не виждам да са "най големите предатели" за всички времена. Отначало '90-те бяха контролирани от "вълка който козинат уж си мени"...

После сините ги пуснаха по течението, те се взеха много насериозно, и есно паднаха в капана на същия този опитен вълк , който ги схруска с най елементарна хейтърска класическапропаганда :) .

Класическа пропаганда...Не знам каква друга пропаганда може да има, освен България за българите!

Мдааа и понеже ти си изкарваш паричките нощем, а аз трябва да робувам на хора като теб след 6 часа, си лягам и те оставям в мислите ти. Цитирай и отговаряй колкото искаш - за поколенията - отивам да повишавам БВП на България, за разлика от Миро, дето се опитва да снижава БВП на България с користни цели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, bildera_ написа:

Основен проблем са примерно американски натрапници на наши територии!!! Къф българофил си, като подкрепяш американски танкове на родна земя? Един бжългарофил би бил против всякаква военна интервенция!

И тук си в огромна грешка. Винаги съм ви натиквал в очите очевидното - където е шапката на НАТО , няма конфликти . Дори в държави където има реални репресии и неправди, както е например в  прибалтийсктие републики с руското население.

Там обаче Путлер не пипа.

Но не се посвени да нападне паровславна Грузия, да затрие от лицето на земята десетки православни грузински села, да даде паспорти и "русифицира" никога не-руски територии като ЮО и Абхаия, и да им даде картбланш да колят православни груизнци.

Не се посвени да прати и купените  кадировски главорези с които воюваше в две войни, а сега  прати да коялт православни украинци в окупиран Донбас

преди 17 минути, bildera_ написа:

за разлика от Миро, дето се опитва да снижава БВП на България с користни цели.

Пак познатите простотии... ми като няма какво да отговориш, нма нужда беззъбо да си злобееш  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Пак познатите простотии... ми като няма какво да отговориш, нма нужда беззъбо да си злобееш  :)

Хората злобеят, а ти какво работиш, ако не е тайна? Ако е – работиш ли някъде извън форума?:D Да н тъ питам на лични, а и другите да знаят:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, bildera_ написа:

Веднага се хващаш за сламка, макар отлично да знаеш, че псувам комунягите! Псувам и сините като теб! Само че не, както американец би го направил с нецензурни думи, а както интелигентен българин би го направил - с многоточия!

Видях преди няколко поста и се отказах от "дискусия" с такъв "възпитан" човечец :lol6:

преди 9 часа, bildera_ написа:

А, налапа ли го най накрая?  И как е? Солен? 

преди 10 часа, bildera_ написа:

Ай замълчи, че ми писна от чекиджии като теб. Не че "чикиджия" е нещо лошо, но просто си заслужаваш определението с повечето си постове! Пълни чекиджии сте вие, русофобите. Кофтито е, че разбирате това, ама не се поправяте

Още примери трябват ли ти ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, miro20 написа:

терракт

Миро,мислиш на руски и пишеш руски думи! Какъв българин си? Маскиран,че и аватара ти руски.

Странна птичка си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, karadzha написа:

Хората злобеят, а ти какво работиш, ако не е тайна? Ако е – работиш ли някъде извън форума?:D Да н тъ питам на лични, а и другите да знаят:)

Разбира се нищо по  темата не каза ? :)
Колко познато ... и за теб важи точно това което ме цитира :)

преди 4 часа, nikssi написа:

Миро,мислиш на руски и пишеш руски думи! Какъв българин си? Маскиран,че и аватара ти руски.

Странна птичка си.

Какво не ти е ясно ? или си тролиш както по горния  ? :) нещо по същество ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Русофили , русофоби - двете страни на една и съща монета . С дясната ръка проси милостиня , с лявата продава всичко българско и родно....

Поне от 150 години България е между чука и наковалнята . Тези дали го разбират , набързо променяйки си знака ? Разбират го и влачат на гърба на народа - стига те да се облажат , а на народ и държава - майната им....Най-изпълните русофили , днес върли русофоби го раздават ! До вчера с червена връзка и Партийна книжка се кичеше , днес европейско и американско знаме развява....

Пример ли как се прави ? В последните 1-2 години , цяла варненска област си смени водомерите , принудени да купуват нови водомери от подопечен на директора на ВиК Варна . И няма на кого да се оплачеш.......

Когато трябва русофил , а когато трябва русофоб - където е авантата , там ! Така се прави - плаща народът , до де се дърли за русофили и русофоби ! Глупав народ - слаба държава ! А това е "целта на занятието"..........

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Разбира се нищо по  темата не каза ? :)
Колко познато ... и за теб важи точно това което ме цитира :)

Каква  тема? То такивата теми станаха с лопата да ги ринеш:D Тук сме си за спама в една поср*на тема:D

Значи, ти е неудобно да признаеш, че никъде не работиш (щото и аз), ма не съм по 20/7 в Политиката като тебе:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 20 часа, karadzha написа:

Поне 10 пъти съм го питал тва нещо... Ма ти знаеш мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, miro20 написа:
  Покажи скритото съдържание

Не се хаби... за гамените ти си "чикиджия" :):) В който термин наистина  няма нищо лошо.... смятам че човек който не маструбира не е нормален. Но това е друга тема.

Въпроса е за отношението и сбърканите разбирания на някои хора, които не правят разлика между русофил, путинист, българин , и т.н. :)

Не съм сигурен каланув с неговите копипейстове дали осънава тезата, но в едно съм сигурен - Сашо Йорданов е прав.

Абсолютно. Аз съм русофил, свободно владея руски, чета повече руски  медии дори от българските, учил съм и знам руска литература и т.н. и т.н..

Проблема на такива като теб е че не разбирате това което ви повтарям от много време  - вие, фенове на путинския режим,  четящи руски с гугъл траслейт, абсолютно погрешно се пишет русофили, като всъщност сте едни обикновенни путинисти .

другото красноречиво сравнение което съм правил е със германец и нацист.

Че тя и Ангела Меркел е путинистка. Я виж само колко германски инвеститори прати при Путин в Русия последните няколко години. От друга страна пък забрани на германските инвеститори да си дават парите в кочината на Боко Тиквонья при корумпираната му пасмина. 

Редактирано от gagodrago (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не ви нарича "русофоби". За основния си работодател сте "шабес-гои", за подчинените му - "соростутки", а за обикновените българи - "ибрикчии".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/21/2017 в 14:14, lsmurf написа:

Извинявайте господа русофили но звучите странно и неадекватно . Не представихте един сериозен аргумент с който да опровергаете написаното (по-скоро копи пейстнатото ) от klansuv а ми приказвате тъпотии за "англо-саксонския неоколониализъм" . Явно в главите ви е насадена идеята че задължително трябва да сме нечии васали и не можете да си представите че ако се откъснем от влиянието на Русия може и да останем самостоятелна и независима държава а веднага в болното ви въображение изниква картинката че ще ни е добре под друга сянка .

Да видим. Твърди се РУСОФОБ=БЪЛГАРОФИЛ

Аз русофоб който да не е атлантофил не съм срещал, не съм. А от логиката на Йорданов следва, че щом си някакъв фил различен от БЪЛГАРОФИЛ, то значи си БЪЛГАРОФОБ. Тоест, РУСОФИЛ=БЪЛГАРОФОБ и АТЛАНТОФИЛ=БЪЛГАРОФОБ следователно РУСОФИЛ=АТЛАНТОФИЛ. Или това е верно, или логиката на Йорданов сиибала мамата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Пaчo написа:

Да видим. Твърди се РУСОФОБ=БЪЛГАРОФИЛ

Аз русофоб който да не е атлантофил не съм срещал, не съм. А от логиката на Йорданов следва, че щом си някакъв фил различен от БЪЛГАРОФИЛ, то значи си БЪЛГАРОФОБ. Тоест, РУСОФИЛ=БЪЛГАРОФОБ и АТЛАНТОФИЛ=БЪЛГАРОФОБ следователно РУСОФИЛ=АТЛАНТОФИЛ. Или това е верно, или логиката на Йорданов сиибала мамата.

Явно си от хората които не могат, или не искат :) , да осъзнаят това което са прочели.  Изобщо не се твърди че РУСОФОБ= БЪЛГАРОФИЛ. Обръщаш всичко точно наопаки. Чети по внимателно. В крайна сметка или бягате от темата или както в конкретния случай с теб обръщате логиката на 180 градуса пък може и някой да се хване , прости хора дал господ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Win_user написа:

Никой не ви нарича "русофоби". За основния си работодател сте "шабес-гои", за подчинените му - "соростутки", а за обикновените българи - "ибрикчии".

По езика и поведението се познавате какви сте :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, lsmurf написа:

Явно си от хората които не могат, или не искат :) , да осъзнаят това което са прочели.  Изобщо не се твърди че РУСОФОБ= БЪЛГАРОФИЛ. Обръщаш всичко точно наопаки. Чети по внимателно. В крайна сметка или бягате от темата или както в конкретния случай с теб обръщате логиката на 180 градуса пък може и някой да се хване , прости хора дал господ.

Това е първото изречение от статията, после аз не съм бил чел внимателно, ти чете ли въобще  :)

на 8/21/2017 в 11:55, kalansuv написа:

Наричат ги РУСОФОБИ, защото са БЪЛГАРОФИЛИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Пaчo написа:

Това е първото изречение от статията, после аз не съм бил чел внимателно, ти чете ли въобще  :)

Ти сериозно имаш някакви фундаментални  проблеми с възприятията . Прочети пак изречението .

Ето аз съм добър пример ако все още не ти е ясно . Винаги на първо място съм поставял българските интереси, и съм осъждал чуждопоклонничеството.

Това за някои е причина да ме наричат най върлия русоФОБ.  Смешното е че съм най големия русофил тук, познаващ много повече руската история, литература и език, от някои хейтъри, четящи руски с гугъл транслейт, и които заради  путинската политика и режим погрешно се мислят за русофили , а са си обикновенни путинисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Пaчo написа:

Това "Наричат ни" наистина ли нищо не ти говори? Цялата статия е с идеята да опровергае тези които ни "наричат" така Казано накратко е че това че обичаме и  харесваме повече България от Русия не ни прави русофоби. По скоро вярно е обратното .Българин който обича и харесва повече Русия от България може да се определи като българофоб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...