Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

kalansuv

Неудобни думи: Наричат ни русофоби, защото сме българофили

Препоръчан отговор

Фобия (от гръцки: phobos – „страх“) е патологичен, натраплив, ирационален и силен страх към специфичен обект, определена дейност или специално обстоятелство; страх, който се разпознава от самия индивид като ексцесивен и безпричинен, но когато този страх се превърне в натрапливо състояние и стане значим източник на разстройство, повлиявайки социалното функциониране, се приема за психично нарушение.

Страх ги е ! Как няма да ги е страх , че пресъхва кранчето на безметежно и безнаказано грабене по целия свят.....

Как няма да е фобия ? Путин е виновен ! :lol6:

https://www.youtube.com/watch?v=cmFTgPOWDXA

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и илюминатите дойдоха... :)

преди 8 минути, by_chechi написа:

Как няма да е фобия ? Путин е виновен ! :lol6:

А така... току виж налучкаш и ти , ама не се усещаш.. въпроса е кога ще осъзнаете че путинисткия режим и феновете му,  и думата  русофил не е едно и също.

А Путин е патологичен лъжец :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

....А Путин е патологичен лъжец :)

....кално петънце на подметката на Путин...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още лъжи

http://theins.ru/antifake/58920

И още http://russiahousenews.info/analitics-and-comments/lozh-putina-neskolko-faktov

и още

http://theins.ru/antifake/60544

Чечи, като заговори за пари, това също ще ти е интересно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, miro20 написа:

Неадекватник (под най-различни форми) е този , който не може да различи действителност от измислица.....Ти си преценявай къде си !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, by_chechi написа:

Страх ги е ! Как няма да ги е страх , че пресъхва кранчето на безметежно и безнаказано грабене по целия свят.....

Ама ти сериозно ли ? И къде това в коя държава че да се преместя да живея там :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, lsmurf написа:

Ама ти сериозно ли ? И къде това в коя държава че да се преместя да живея там :D

Това , че не можеш да видиш нещо , не значи че то не се случва .

.....вече бягат от САЩ.....тези които могат !.....

Опитай се да навържеш нещата !.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са тези глупави примери дето ги даваш ? Избягали някои богаташи от САЩ ами нормално аз също не бих живял там. Освен това къде избягали - в Латинска Америка. Ако свърх богаташ може да си позволи да го направи защото е в състояние да влияе на правителства да се огради и барикадира така че да си живее спокойно мислиш ли че е добра идея обикновен човек да си пресели там. Попитах конкретно " Къде мислиш че се случва това което казваш за да се преместя там" а ти ми бягяш по тъча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, lsmurf написа:

Какви са тези глупави примери дето ги даваш ? Избягали някои богаташи от САЩ ами нормално аз също не бих живял там. Освен това къде избягали - в Латинска Америка. Ако свърх богаташ може да си позволи да го направи защото е в състояние да влияе на правителства да се огради и барикадира така че да си живее спокойно мислиш ли че е добра идея обикновен човек да си пресели там. Попитах конкретно " Къде мислиш че се случва това което казваш за да се преместя там" а ти ми бягяш по тъча.

Писах това :

Случва се навсякъде !

......даже си мисля , че самите САЩ и ЕС съдействат на Русия и Китай да установят нова валута . Има данни за Великобритания....но това са си мои мисли !....

Разбира се Путин е виновен .....за пред хората ! :lol6:

Що се отнася до теб лично (и за мен , и за другите) , няма къде да избягаш - за "тихите" места , за Нова Зеландия примерно ти миришат чорапите....Аз източната страна на Урал си мисля , някое тихо кътче в гората , ама на дали...:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, by_chechi написа:

Що се отнася до теб лично , няма къде да избягаш - за "тихите" места ти миришат чорапите....:)

Това добре но ти кажи все пак във форума има и такива на които не им миришат поне те да знаят. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, lsmurf написа:

Това добре но ти кажи все пак във форума има и такива на които не им миришат поне те да знаят. :)

В България няма такъв да не му миришат чорапите ! Включително Б.Б. - него най-много на Корсика да го пуснат .....

За това да си натискаме задниците тук - вероятно е и тук да се оцелее....:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, by_chechi написа:

Неадекватник (под най-различни форми) е този , който не може да различи действителност от измислица.....Ти си преценявай къде си !

Ами действителността за путинските лъжи и за руските милиардери в това видео си е факт. Но като ти гледам и сегашните и по стари фантасмагории и тотални увъртания когато те хванат натясно... сам си прецени дали си към  както казваш... "неадекватниците"

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

Ти сериозно имаш някакви фундаментални  проблеми с възприятията . Прочети пак изречението .

Ето аз съм добър пример ако все още не ти е ясно . Винаги на първо място съм поставял българските интереси, и съм осъждал чуждопоклонничеството.

Това за някои е причина да ме наричат най върлия русоФОБ.  Смешното е че съм най големия русофил тук, познаващ много повече руската история, литература и език, от някои хейтъри, четящи руски с гугъл транслейт, и които заради  путинската политика и режим погрешно се мислят за русофили , а са си обикновенни путинисти.

Ти си баш върло американофил. То не беше радост твоя като се разби руски самолет на 100 м от самолетоносача "Адмирал Кузнецов" и още тихи и шумни твои радости:) Аз разбирам някой да е русофил и антипутинист, ма едва ли ще подкрепя американците (а ти го правиш). Двуличник:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пак ? кого и с какво съм подкрепил ? ?? Цитат , моля ?

Май не правиш разлика между дискусия за сравнение на военните сили, качество, възможности, практика, личен състав, техника и т.н.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, _сянка_ написа:

Поне 10 пъти съм го питал тва нещо... Ма ти знаеш мисля.

Забравям, бе. Пусто ЕНГ:D Значи не работи другаде освен у форума. Че то той е поне 20 часа тук за денонощието:D

преди 11 минути, miro20 написа:

Я пак ? кого и с какво съм подкрепил ? ?? Цитат , моля ?

Май не правиш разлика между дискусия за сравнение на военните сили, качество, възможности, практика, личен състав, техника и т.н.  :)

То и това е достатъчно. А да ти напомня ли любимия ти лаф за Америка – "То пък там бият негрите", казан със сарказъм:( А там чернокожите дори ги убиват, за нищо. Така е двуличнико.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЯма цитат... само спекулации... "смучем си измишльотини от пръстите" както  е лафа... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

НЯма цитат... само спекулации... "смучем си измишльотини от пръстите" както  е лафа... :)

Що да има цитат. Да няма да ги търся сега специално за твой кеф. Но си е факт и ти го знаеш много добре. Видя ли колко си лицемерен. За това ще получа лайкове и не защото харесват поста ми, а защото казвам истината за двуличник като тебе.

Та такива работи, "нямам казана лъжа", пак излъга и то нагло:D

Редактирано от karadzha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

смучем си смучем си пръстите... :) пардон... тролим си :) Получаваш лайкове от другите тролченца заради заяжданиците  , спама и обидите.  То това е ясно 

Няма да ти преча

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, karadzha написа:

Забравям, бе. Пусто ЕНГ:D Значи не работи другаде освен у форума. Че то той е поне 20 часа тук за денонощието:D

Забравяш, че и в други форуми пише... мога да посоча някои. Демек, ако го няма тук, то не е защото е излязъл на кафе.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

европа обича Путин 

660_c04b7c9106e2099b7985ac5fb1549d13.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре би било да разбираме света повече , какво се случва и какво може и не може да се направи :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В деня на Съединението ще помъдрувам върху Разединението - 09.09.1944 г.
Кое доведе до него?
Категорично не приемам класовите теории на Мордохай (Карл Маркс)! В българското общество след Освобождението не може да се говори за класи. Над 80 % от населението живее в села или малки градчета. Постепенно започва урбанизацията на държавата. С изключение на 5-6 търговски фамилии, натрупали сериозен капитал по турско, народът е бил незаможен. Имало е, разбира се, социално разделение, бедни и богати хора, но то не е било фрапиращо. Нито чорбаджиите са били несметно богати (имането им не надхвърля това на съвременна второразрядна мутра от времето на прехода), нито ратаите и дребните земеделци са били много бедни - глад по българските земи не е имало никога! Бългаското население, окрилено от възрожденските идеали за просвета и обединение, изгражда една бързо развиваща се държава, разположена на стратегически кръстопът, която е трябвало да устои на борбата на интереси на Великите сили! Страната дава свидни жертви - губи дори великия си син Стамболов, подло убит по руска поръчка!
Българският войник печели всички битки, докато българският политик, кога от неопитност и глупост, кога от предателско интересчийство, губи всички войни.
България преживява две национални катастрофи, но всякога се изправя на крака и няколко години по-късно е водеща икономика на Балканите.
В тези условия се посява ядката на социализма, а по-късно на комунизма. Българският народ гледа сподозрение на това движение и никога не гласува сериозно доверие на шайката шарлатани, платени от Москва, домогваща мръсните си лапи до властта. Фашистко-народняшките утопии на Стамболийски печелят за кратко доверието на уморения да воюва българин, но скоро се израждат в оранжев терор. Елитът отговаря с бял терор, често ненужно жесток. Комунистите, финансирани и обучени от Москва, започват рушенето на държавността. Брат убива брата от алчност!
Въпреки това, страната е мирна и богата, а народът живее добре. Единствено няколко хиляди руски мекерета се опитват да рушат мира, но безуспешно!
Безуспешно, докато дивите сталинисти орди не се появяват на северо-източната ни граница! Краят е предизвестен. В България се извършва военен преврат от чужда армия, унищожава се елитът на нацията. Идва властта на каскетите. Прости, необразовани, алчни и жестоки хора управляват с диктатура страната.
Доживява е "демокрация".
Днес, наследниците на същите тези хора държат цялата икономическа и политическа власт, а обезвереното стадо гласува доброволно за тях.
Не Революцията, съветската окупация съсипа Отечеството!
Време е, подобно на другите европейски народи, да отхвърлим хомота и изрием цялата милиционеро-комунистическа шайка в канавката на Историята!

Съединение! Срещу Мафията. За да я има и утре България!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Улисани в пред- и следконгресни заседания, събрания, докладе, срещи с широките и не толкова широките трудови маси и питиета с и без мезета, пропуснахме да отбележим своевременно коронясването на новичок старичок. Но не с много, та не е фатално.

No hay texto alternativo automático disponible.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимка на ÐоÑÑеÑаваÑа РÑÑоÑобиÑ.

Има естествено пропаганден елемент картинката - спор няма, но е факт, че в Русия освен "отчисленията" от суровините всичко струва 2-3 пъти по-скъпо отколкото Западния свят - справка цена на км. тръби от Южен поток, пътищата в Сочи и самата Олимпиада и т.н. Просто от всичко се краде много и отива в частните сметки на олигарсите на Запад.
Скриване или докладване на това
Няма налично описание на снимката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...