Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,бихте ли ми предложили за спалнята - 15 кв.м с ПВЦ дограма 6 камерна без изолация все още,северно разположение както и за хола - 20 кв.м с ПВЦ дограма 6 камерна без изолация и южно разположение. Сега попаднах на този модел,вие какво ще кажете?

http://www.home-max.bg/klimatik-midea-ms9a-12hrn1-9a3/

П.П. този гледам е от енерго спестяващите,ще се ползва и зима/лете,както да е тих колкото се е възможно повече

Както и кое,повече си струва обикновен климатик или тези конвектор-и? Кое е по-икономично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oт евтин климатик файда няма. Същото важи и за конвекторите. Модели няма да предлагам, че като гледам към кой ценови клас си се насочил, може да ме анатемосаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто споделих,това което ми показаха. Иначе за двата климатика,мисля повече от 1600-1800 лв да не давам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евтиното излиза скъпо, но ти си знаеш. Гледай поне да са ХиперИнвертори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По 900 лв на климатик е евтино? Ее повече няма как да дам,тъй като си имам и камина с водна риза с радиатори,която почти не ползвам,но това е друг въпрос. Явно ще се обърна към хора,които ще могат предложат компентетно мнение.  Темата е изчерпана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.