Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля ако някой знае как да оправя този проблем да напише коментар под тази публикация

Заснемане.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DXerror.log не можах да го намеря

DirectX.log

преди 10 минути, Daenerys написа:

Спри антивирусната и пробвай пак.

Не съм си слагал такава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да нямаш Windows Defender. https://www.youtube.com/watch?v=daDqgFWWla8

изгледай клипа и после да не забравиш да я включиш пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в търсачката на старт пишеш cmd като го намериш десен бутон и изпълни като администратор, след като стартираш и излезе черния прозорец пишеш /scannow, чакаш след това ще иска рестарт и пробваш да инсталираш directx-а отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Daenerys написа:

в търсачката на старт пишеш cmd като го намериш десен бутон и изпълни като администратор, след като стартираш и излезе черния прозорец пишеш /scannow, чакаш след това ще иска рестарт и пробваш да инсталираш directx-а отново.

преди 8 минути, Daenerys написа:

Заснемане.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи някъде двата файла на описаните в съобщението за грешка и дай линкове към тях.
Покажи и снимка на резултата от изпълнението на горната команда
sfc  /scannow

http://dox.abv.bg/files/sharenof

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DXError.log го нямаше в папката

Снимката от резултата ще я кача след малко

DirectX.log

Благодаря много на всички, изгледах това видео направих това което е показано и се инсталира, 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закачил си празен файл

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ExaFlop написа:

Закачил си празен файл

за това предпочитам онлайн инсталации, щото дърпат и ъпдейти
https://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=35

с тоя файл винаги става "номера на китайката"...ъ-ъ-ъ...тъй де, поне аз не съм имал проблеми до сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, пък, съм имал проблеми с онлайн инсталаторите и от доста време винаги си ползвам офлайн такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разгледах логфайла и останах с убеждението, че е почиствал регистъра с Ccleaner, при което инсталатора/старите версии/ увисва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

използвам темата за мой въпрос:

дава ми че съм с 12-ка, а графичната карта поддържа 10.0 и 9.1....ъ-ъ-ъ...тъй де, това не го разбирам
599c340272361_.jpg.2dd2b0852de271a78f986edac12387a1.jpg

599c341b6e026_1.jpg.1146489665eac217e773f5d11da61a35.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,намери ли се решение на тоя проблем защото се появи и при мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталира ли DirectX 9.0c?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от georgi.georgiev9
      Трябва ми човек спешно който разбира от матлаб  много ви моля СПЕШНО Е!!!!
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Bongo1333
      Здравейте не ми дава да си изтегля енда игра от St eam , когато цъкна да я изтегляя ми излиза това.. 
    • от coldrage
      Здравейте, от скоро съм с Ubuntu 18.04. Опитвам се да подкарам една игра, но ми дава следният проблем :
      Wine cannot find the FreeType font library.  To enable Wine to
      use TrueType fonts please install a version of FreeType greater than
      or equal to 2.0.5.
      http://www.freetype.org

Търсих инфо в нета и правих какви ли не опити но не можах да го реша.
      Помагайте, моля!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.