Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля ако някой знае как да оправя този проблем да напише коментар под тази публикация

Заснемане.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами качи ги някъде тези .log файлове да ги видят знаещите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DXerror.log не можах да го намеря

DirectX.log

преди 10 минути, Daenerys написа:

Спри антивирусната и пробвай пак.

Не съм си слагал такава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да нямаш Windows Defender. https://www.youtube.com/watch?v=daDqgFWWla8

изгледай клипа и после да не забравиш да я включиш пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в търсачката на старт пишеш cmd като го намериш десен бутон и изпълни като администратор, след като стартираш и излезе черния прозорец пишеш /scannow, чакаш след това ще иска рестарт и пробваш да инсталираш directx-а отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Daenerys написа:

в търсачката на старт пишеш cmd като го намериш десен бутон и изпълни като администратор, след като стартираш и излезе черния прозорец пишеш /scannow, чакаш след това ще иска рестарт и пробваш да инсталираш directx-а отново.

преди 8 минути, Daenerys написа:

Заснемане.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи някъде двата файла на описаните в съобщението за грешка и дай линкове към тях.
Покажи и снимка на резултата от изпълнението на горната команда
sfc  /scannow

http://dox.abv.bg/files/sharenof

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DXError.log го нямаше в папката

Снимката от резултата ще я кача след малко

DirectX.log

Благодаря много на всички, изгледах това видео направих това което е показано и се инсталира, 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закачил си празен файл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, ExaFlop написа:

Закачил си празен файл

за това предпочитам онлайн инсталации, щото дърпат и ъпдейти
https://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=35

с тоя файл винаги става "номера на китайката"...ъ-ъ-ъ...тъй де, поне аз не съм имал проблеми до сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, пък, съм имал проблеми с онлайн инсталаторите и от доста време винаги си ползвам офлайн такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

разгледах логфайла и останах с убеждението, че е почиствал регистъра с Ccleaner, при което инсталатора/старите версии/ увисва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

използвам темата за мой въпрос:

дава ми че съм с 12-ка, а графичната карта поддържа 10.0 и 9.1....ъ-ъ-ъ...тъй де, това не го разбирам
599c340272361_.jpg.2dd2b0852de271a78f986edac12387a1.jpg

599c341b6e026_1.jpg.1146489665eac217e773f5d11da61a35.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@дръндю ако си на уин 10 имаш dx 12 драйвъри без значение дали видео картата ти ги поддържа или не

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,намери ли се решение на тоя проблем защото се появи и при мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталира ли DirectX 9.0c?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата грешка като колегата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от SStevenSS
      Здравейте на всички.Имам волан за компютъра.Преди време съм го купувал и не съм имал досега проблеми с него.Бачка без грешка.Докато днес ми направи сериозен проблем.Включвам го и всичко си е на 6 бачка си.Обаче по време на игра изведнъж се бъгяса и неможе да завива.Реснах си компа не става.Инсталирах наново драйверите му и пак не иска.Интересното е , че всички копчето по него си бачкат само където не иска да завива.Някой знае ли какво става.Благодаря ви.
    • от Landser77
      Здравейте, искам да сваля един pdf фаил от сайт, когато кликна в дясно на прозорчето зарежда и след това ми дава грешка! 
      Моля ако някой може да го свали и да ми го прати това е сайта:
      https://parallelworlds-bg.blogspot.com/2014/01/blog-post_5.html?m=1
      Файла е най-отдолу преди коментара, ще съм адски благодарен ако някой го свали, трябва ми спешно! 
      Благодаря! 
    • от AngryChichko
      Здравейте,
      За първи път ми се случи нещо толкова нелепо като настоящатата яростна битка, която водя за да си върна обратно звука на машината. Всичко започна след като Windows "подобри" аудио драйверите ми довеждайки до тотална загуба на звука; независимо дали ще да е колони или слушалки свързани с преден / заден аудио жак, резултатът е все същия - тишина.  Опитах какво ли не:
      Писах във форумите на Windows  Инсталирах най-новите Realtek драйвери Върнах старата версия на драйверите Рестартирах драйверите от диспечъра на устройства Проверих дали някъде звукът не е mute-нат Махнах подобренията на звука Направих Realtek High Definition Audio по подразбиране в панела "Звук" Активирах Stereo Mix Резултатът е все един и същ. След гореспоменатия troubleshooting, единствено и само ако махна Realtek драйверите имам звук но само от задния аудио жак. Преди всичко си работеше както трябва и сега не знам какво да предприема за да се преборя с този проблем.
      ПП: За да отхвърля всички питанки дали има проблем със слушалките / колоните - тествах на друга машина  и работят идеално. Няколко скрийншота направих за всеки случай. Ако ви интересува какво е дъното, то е ASUS PRIME H270-PRO. Ще съм ви много благодарен за съдействието!

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.