Премини към съдържанието
nqkakvoime

Утре сутрин ще купувам климатик

Препоръчан отговор

https://technika.bg/product/17565/invertoren-klimatik-daikin-ftxb50c-rxb50c.html

20 квадрата е стаята . южно изложение.. с нова пвц дограма

какво мислите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, nqkakvoime написа:

https://technika.bg/product/17565/invertoren-klimatik-daikin-ftxb50c-rxb50c.html

20 квадрата е стаята . южно изложение.. с нова пвц дограма

какво мислите

Много добър климатик. Уверен съм, че ще останеш много доволен! Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ****** написа:

Много добър климатик. Уверен съм, че ще останеш много доволен! Успех!

Мерси. А дано.

а това че модела по принцип е за по-големи стаи не е проблем нали.... не вярвам да направи ураган в къщи

предпочетох да се подсигуря защото в другата стая климатика ми го избираха момчетата от магазина които изчисляваха кубиците на стаята но зимата се задъхва и не топли машинката

.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, nqkakvoime написа:

Мерси. А дано.

а това че модела по принцип е за по-големи стаи не е проблем нали.... не вярвам да направи ураган в къщи

предпочетох да се подсигуря защото в другата стая климатика ми го избираха момчетата от магазина които изчисляваха кубиците на стаята но зимата се задъхва и не топли машинката

.

Моделът е чудесен, стига "техниците" да го монтират по всички изисквания.  А това, че помещенирто ти е по малко е само в негов и твой плюс. То и така се прави реално, за да останеш доволем през зимата. Честитя ти го предварително.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ****** написа:

Моделът е чудесен, стига "техниците" да го монтират по всички изисквания.  А това, че помещенирто ти е по малко е само в негов и твой плюс. То и така се прави реално, за да останеш доволем през зимата. Честитя ти го предварително.

Еее супер. Много ти благодаря приятел :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.