Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Мога ли да помоля за помощ? Синът ми (10 год.) е луд фен на игри, но това ми докара проблем. Дал е профилът си в Google на приятел, който е сменил всичките му пароли. Малкият е решил, че ако върне фабричните настройки всичко ще е ок, но уви не стана така. Сега при включване иска профила с който е синхронизиран телефона а ние не знаем парола, сменен е имейла за възстановяване и паролата. Моля ви помогнете ми да премахна този профил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталира се нов РОМ на телефона. С фабрични настройки нещата няма как да се случат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Петя Берова-Стоянова написа:

Здравейте, 

Бихте ли ми казали как да го направя? Съжалявам, но наистина не съм в час с тези неща. 

Щом не знаете как да го направите телефона се носи в свериз или при човек, който се занимава с такива неща. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с Вас, но преди дни пристигнахме в Германия и няма да мога да се оправя с този проблем тук. Наистина моля за помощ. Ако бяхме в БГ веднага бих го занесла на сервиз, но тук ми е малко трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Петя Берова-Стоянова написа:

Съгласна съм с Вас, но преди дни пристигнахме в Германия и няма да мога да се оправя с този проблем тук. Наистина моля за помощ. Ако бяхме в БГ веднага бих го занесла на сервиз, но тук ми е малко трудно.

Ами ето клипче. В мрежата има доста информация, но ако никога не сте правили подобно нещо няма да се справите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Петя Берова-Стоянова написа:

Боже наистина изглежда сложно :(

Не е сложно просто трябва да се направи няколко пъти и съответно си има специфични стъпки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, прав сте. Ще го оправяме като се приберем. Не мога да рискувам сама. Благодаря Ви за отделеното време :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зравейте,има два метода който можете да ви помогнат, без да инсталирате нов софтуер,а просто да се изтрие акаунта нарича се baypass google account.Има много клибчета из Youtobe който показват как се трие. Другия метод е  с програмка, което става пак супер лесно и бързо аз мога да ви я дам Просто трябва да направите няколко стъпки,ако мислите че ще се справите ще ви я пратя на посочен имейл адрес!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най лесния начин е един нов акаунт в Google,с нов емайл и всичко ще е наред.Щом телефона е върнат до фабрични настройки,това е най бързо и без сервизи и програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми позволява :( иска профил с който устройството е синхронизирано

преди 17 минути, dimi073 написа:

Най лесния начин е един нов акаунт в Google,с нов емайл и всичко ще е наред.Щом телефона е върнат до фабрични настройки,това е най бързо и без сервизи и програми.

Ето това изписва. Не приема тел.номер, имейл...нищо

1503503204972-2091558207.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Петя Берова-Стоянова написа:

Не ми позволява :( иска профил с който устройството е синхронизирано

Ето това изписва. Не приема тел.номер, имейл...нищо

1503503204972-2091558207.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малкият да се свърже с въпросния "приятел" и да му каже да премахне телефона от Recently used devices в google профила. Ако не желае да върне целия профил(който не разбирам за какво толкова му трябва), поне да освободи телефона от профила.

А вие не обяснявате ли на детето до какви каши води подобно споделяне на лична информация? Па и страшни приятели си има...

Да не забравя, като се приберете, издирвате малкия сополанко(без извинение), разговаряте със съответните родители/настойници и му уреждате 1лв. джобни на седмица. (не, че вярвам това да се случи, но се погрижете поне това да не става редовна практика)

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди нулиране махнете отметките за възстановяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да влезна в менюто с настройките, махнах автоматично синхронизиране от профилите, но като тръгна да въвеждам нов профил отново ми търси стария профил. Какво още трябва да направя?

Предварително благодаря на отзовалите се!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързахме се, оправихме паролите и вече имам достъп до въпросният профил, но не приема. Мога ли да го направя през моя телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое точно не иска да приеми ?

Според мен трябваше да се направи нов акаунт, а не старият, но това е друг проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При стартиране иска имейла с който е синхронизиран телефона, когато въведа неговият имейл ми изписва, че устройството е синхронизирано с друг имейл. Трябва по някакъв начин да изтрия този имейл с който е синхронизиран телефона. Пробвах да добавя нов, но не става. Незнам какво са правили точно, не могат и да ми обяснят. Лошото е, че сме в Германия и не мога да отреагирам и да го занеса в сервиз. Опитах гледайки клипове в Youtube го махна, но успях само да влезна в настройките. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи за да направите каквито и да е ви трябва емайла и паролата, която е синхронизиран телефона. Ако това не може, другия вариант е както казаха да се смени (инсталира) нов РОМ и забравяте за проблема. Иначе сега в момента кашата е пълна, а и за човек, който не разбира е още по голяма. Дефакто с една дума сте с вързани ръце.

Лични пароли на каквото и да е не се дават на никой.

Редактирано от KnoX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие прочетохте ли какво написах?

От някакъв компютър(настолен или преносим) или друг смартфон с достъп до интернет влизате в профила, с който е синхронизиран телефона, влизате в раздел Recently used devices и премахвате телефона от списъка. Ако ви е трудно да намерите въпросния раздел, заповядайте линк: https://myaccount.google.com/security#activity 
Чуквате на REVIEW DEVICES, избирате телефона и цъкате на REMOVE.

Стига с това префлашване на андроида, НЕ ВАЖИ! В Google не са толкова глупави! Иначе, ей сега си свивам нечие телефонче, сменям андроида(фабричен или не, няма значение) и си свиркам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте чета всяко едно мнение с особено внимание и съм благодарна на всеки отзовал се. Ясно ми е, че стават злоупотреби, но си мисля, че ако съм ,, свила,, нечии телефон няма да пиша тук. Помолих за помощ, а не за мнение как да си възпитавам детето. След като няма начин да се оправи, като се приберем в БГ ще го занесем в сервиз, наред с документите, че е закупен от мен и смятам, че проблема ще се отстрани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.