Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте в момента си избирам копмютри в тора употреба и се спрях на тези двата  първия- Intel Core i5-650 Dual-Core (3.20 GHz up to 3.46 GHz, 4 MB Cach     8 GB DDR3    320 GB   Intel HD Graphics     Без операционна система, ето и втория- Intel Core i5-2400 (3.10GHz, 6MB L3, 4 Cores/4 Threads)   4096MB DDR3 SDRAM non-ECC (Up to 32GB)  500GB HDD Serial ATA    Intel HD Graphics 2000 МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ КОЙ ДА ИЗБЕРА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, proidman прочелникът написа:

Здравейте в момента си избирам копмютри в тора употреба и се спрях на тези двата  първия- Intel Core i5-650 Dual-Core (3.20 GHz up to 3.46 GHz, 4 MB Cach     8 GB DDR3    320 GB   Intel HD Graphics     Без операционна система, ето и втория- Intel Core i5-2400 (3.10GHz, 6MB L3, 4 Cores/4 Threads)   4096MB DDR3 SDRAM non-ECC (Up to 32GB)  500GB HDD Serial ATA    Intel HD Graphics 2000 МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ КОЙ ДА ИЗБЕРА

Това от кой интернет магазин е и каква ви е максималната цена за компютъра?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ти хубаво избираш ама аджеба за какво ще го използваш. Смисъл за игри, интернет и т.н. Защото ако ще е за игри с тези видеокарти малко трудно, за интернет мисля, че няма да имаш грижи.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами принципно ще го ползвам за домашен и някой игри като лига може да се играе ако можете препоръчай те ми някакъв  до 350 лв втора употреба

преди 1 час, ****** написа:

Това от кой интернет магазин е и каква ви е максималната цена за компютъра?

ами май беше от plasico

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, proidman прочелникът написа:

Ами принципно ще го ползвам за домашен и някой игри като лига може да се играе ако можете препоръчай те ми някакъв  до 350 лв втора употреба

ами май беше от plasico

Ето, това ти препоръчвам аз, като най ниска цена и много добър модел. Но явно ще ти трябва и външна карта, за която други хора могат да дадат по компетентно мнение. Фирмата е софийска, много надежна. Цена - 360 лева.  http://alphacom-bg.com/product/1112/fujitsu-p710-tower-i5-3570.html

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, proidman прочелникът написа:

http://sofiacomputers.net/komponenti-vtora-upotreba.php?id=13332 

Мисля че този е същия а сайта ми  го препоръчаха

Които и от тези машини да си вземиш, ще ти трябва поне още 200 лева за хубава видеокарта, за да подкарваш игрите. Които и да вземиш ще ти върши работа. Може би и за игри, но с тези вградени видеокарти, ще е адската мъка да играеш хубави игри и не само. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, proidman прочелникът написа:

http://sofiacomputers.net/komponenti-vtora-upotreba.php?id=13332 

Мисля че този е същия а сайта ми  го препоръчаха

Има разлика от това което съм ти посочил и този, който ти си постнал, но след като не я виждаш, вземай който ти хареса. (Тактова честота на процесорите, USB2 и 3 срещу USB2,на посоченият от теб модел и други.)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за различни поколения процесори. Тоест по-новия не само е по-производителен но и работи с рам на по-високи честоти включително е с по-добро видео.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във първият Fudjitsu P710, със 3570 който е, може ли да се сложи видео от сорта на RX 460/GTX 1050 или каквото и да било? Струва ми се че PCIe слотът е блокиран на снимката (3-тата) от някаква разширителна платка свързана със SАТА, май.

Редактирано от Yordan Videnov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Yordan Videnov написа:

Във първият Fudjitsu P710, със 3570 който е, може ли да се сложи видео от сорта на RX 460/GTX 1050 или каквото и да било? Струва ми се че PCIe слотът е блокиран на снимката (3-тата) от някаква разширителна платка свързана със SАТА, май.

Да, може. По подробна информация ще ви дадат от фирмата. На никой слот няма каквато и да било карта при закупуването. Последната може да се добави допълнително, като се има предвид мястото и дължината на избраната видеокарта!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.