Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , тръся си някакво малко устройство ( мини ) да може да се побира в протмонета , чанти , калъфи , и т.н. . В случай , че нещо бъде откраднато да мога да го проследя с GPS  или понякакъв друг начин , стига да е от телефона ми или от windows . Също ако може и да е с издръжлива батерия , понеже гледах някакво устройство на име ,, TrackR ,, но като четох от хора , казват че бързо умирал .  Ако някой е ползвал или знае за нещо подобно нека сподели . Благодаря ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що ме съмнява, че искаш да следиш някой?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Емил Костов написа:

Що ме съмнява, че искаш да следиш някой?

Мен ме съмнява, че пие прекалено много и не знае какво прави. 

Няма толкова малко устройство с много издръжлива батерия - батерията е от сорта на 100mah, какво искаш от нея ? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BlazzgroM написа:

понеже гледах някакво устройство на име ,, TrackR ,, но като четох от хора , казват че бързо умирал .

Първото, което отворих струваше 200-300 лв. траеше 2 години батерия.  Какво ти умира не знам.

Това което търсиш

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това мисля, че е супер удобно устройство за засичане на кражба? Предполагам се контролира само и единствено от мобилния ви телефон...?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря . А относно господата които имат съмнения . Искам това устройство понеже 2 пъти ми крадът чантата и затова мисля да приложа малко промени . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.