Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Spoiler

След 10 години чакане, най-накрая излезе най-очакваната игра на всички времена. Не е шега. Днес беше неофициалния релийз на играта. Който се интересува повече, може направо да грабне мишката и да я... прочете - http://www.marclaidlaw.com/epistle-3/

Сценаристът Marc Laidlaw, който напусна Valve в началото на миналата година е качил историята на играта в сайта.

Сайтът му се срина от големият трафик, но half-life community-то разпространява тези 2 линка:

• Оригиналният пост с кодирани имена на герои и локации - https://github.com/Jackathan/MarcLaidlaw-Epistle3/blob/master/Epistle3_Original.md

• Редактиран пост с разкодирани имена https://github.com/Jackathan/MarcLaidlaw-Epistle3/blob/master/Epistle3_Corrected.md

Моля за ключ, и ако е възможно, изтриване на темата. 

Редактирано от eXceLLen7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е станало? Каква е новината? Някой си е написал един абзац? Това не е игра.

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, eminem_vr написа:

Какво е станало? Каква е новината? Някой си е написал един абзац? Това не е игра.

Това не е за теб, а за феновете на поредицата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, eXceLLen7 написа:

Това не е за теб, а за феновете на поредицата. 

Аз съм фен на поредицата. Това означава че съм играл игрите дотук и ми харесват. А не че съм чел статии за тях до тук и искам да чета още. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е Grand Finale-то. Няма да има други игри. Всички сценаристи, дизайнери и т.н. на HL и Portal напуснаха Valve последните 2 години. GabeN уби поредицата, заради дотата и няква игра с карти.

Това е краят! The End! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали всички са наясно (все пак), че Half-Life 2 е с всъщност общо поне 3 (официални, доколкото знам) версии, които аз наричам "Със синия портал" "С червения" и "Без портала" ? ;) 

П.С: А то всъщност едното е Episode 1....  но пак е HL2.

Редактирано от Freem@n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Freem@n написа:

А дали всички са наясно (все пак), че Half-Life 2 е с всъщност общо поне 3 (официални, доколкото знам) версии, които аз наричам "Със синия портал" "С червения" и "Без портала" ? ;) 

П.С: А то всъщност едното е Episode 1....  но пак е HL2.

А за модовете да не споменаваме колко са. Даже CS е мод на HL2 всъщност. Играта беше страхотна навремето а и сега има носталгия по нея. Но чак да се втурнат всички да четат един абзац и да се молят на бога за новата част... А и няма и превода поне за тия дето не разбират. Пък и голяма работа малко изписано някъде. Като излезе ако излезе игра ще се обсъжда. Сега кой какво бил написал е безсмислено. А дали е края понеже еди кой си напуснал еди коя си компания. Тия хора са все още живи нали? И имат уменията си. Няма изведнъж да седнат да се занимават с друго - да отглеждат крави или да станат доктори. Все с това ще се занимават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наивно дете. Ако всичко написано в интернет беше вярно, още през 2000-та година земята да е изчзнала...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, niki292002 написа:

дете

А ако всички чичовци в тоя форум можехте да направите един прост fact check на дадена новина, най-дискутираните теми тук нямаше да бъдат, дали Русия е най-великата държава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, eXceLLen7 написа:

А ако всички чичовци в тоя форум можехте да направите един прост fact check на дадена новина, най-дискутираните теми тук нямаше да бъдат, дали Русия е най-великата държава. 

Ти си много вещ в тая област хлапе, за това ще ти се доверим че знаеш кое е най-разисквано и къде. И като ми се водиш за фен на поредицата я виж последната част кога излиза. Ти на баща ти от м**ете ли си я играл тогава, че да ни викаш чичовци? Все пак нашите набори са я играли. И кое точно трябваше да се провери в случая? 

По добре май за Русия да се разисква, а не игра дето още не  са почнали да си мислят дали ще се разработва. Отделно колко време ще отнеме това. Като излезе играта ще я обсъждаме. Тъкмо ще си пораснал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата се заключва по искане на автора.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.