Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да видя дали всички конпоненти ще са съвместими да работят

Препоръчан отговор

като гледам  от тея пентюмчета по 200 лв вече няма смисъл изгодни бяха като им беше цената 120 лв по -добре да се додаде някой лев за ryzen   щом ще се взима и  външна карта.  пентюма е бюджетен ако ще се ползва вграденото видео само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Yvan Sergeev написа:

като гледам  от тея пентюмчета по 200 лв вече няма смисъл изгодни бяха като им беше цената 120 лв по -добре да се додаде някой лев за ryzen   щом ще се взима и  външна карта.  пентюма е бюджетен ако ще се ползва вграденото видео само.

ako si vzema g4600 toi e po evtin i da vzema geforce gt 1050 ti po dobre li shte e ot kolkoto g4620 i nvidia geforce 1030 low profile 2gb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има доста видеа с перформанси

4600 - 4620 е разликата в цената

аз лично не бих взел 1050  ti 

не ми трябва толкова излишно фпс за моите очи

1030 ме устройва като цена и качество.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Yvan Sergeev написа:

има доста видеа с перформанси

4600 - 4620 е разликата в цената

аз лично не бих взел 1050  ti 

не ми трябва толкова излишно фпс за моите очи

1030 ме устройва като цена и качество.

1050ti е в пъти по-добре от 1030.

Взимай смело 1050ti, в пъти по-добре се представя в различните игри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, niki292002 написа:

1050ti е в пъти по-добре от 1030.

Взимай смело 1050ti, в пъти по-добре се представя в различните игри.

pentium 4600 + 1050 ti dali sh vadi 250 fps na low grafiki ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

те ти го отговора

общо взето едно и също 150-220 фпс и малко над 4 гб рам тъй че ще трябва  8 гб рам....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване