Премини към съдържанието
kyoshinn

Northcraft - още един пиратски сървър за WoW 3.3.5

Препоръчан отговор

Здравейте пичове, искам да Ви покажа какво представлява Northcraft, защо да играете там, вместо други пиратски сървъри и като цяло защо да изберете Northcraft, ако не Ви се плаща за retail (като мен), a искате просто да разцъквате от време на време.

Преди всичко ще дам линк към официалния сайт - https://northcraft.org 

Давам го, тъй като имаше схема за измами чрез използването на фалшив сайт northcraft.net, та да няма после пострадали.

Нека започна с това, че сървъра е 1xBlizzlike и всичко много добре скриптнато (играл съм в molten, играл съм dalaran, играл съм в Gamer-district, и много други сървъри), но досега не съм виждал подобни неща от моби и босове. Първия път на Dungeon-a Hall of Stone (HoS) си казах WTF. Ето една снимка от Hall of Lightning:

dung.jpg

Аз лично съм доста приятно изненадан от екипа на Northcraft и за това колко бързо отговарят на тикети. Пускал съм около 6-7 тикета  и всички са ми отговорени в рамките на 5-30 минути и то много често от Agency (главния виновник за проекта) и Slamo (главния GM). Друго, което мога да кажа, е че се работи доста усилено за премахването на бъговете, тъй като доста често в чата излиза съобщение за restart след 15-20 минути поради оправянето на...

Нека премина към това, че сървъра предлага опция да вдигнеш левъл 70 веднага, като ти дава подходящ gear (който ще смениш до 72-73 левъл, та не си мислете, че са някакви супер, мега, гига ОП итеми). Сега за някой хора това може да не е много добра идея, но на мен лично много ми харесва, тъй като не се налага да губя излишно време и нерви. Причината за това, е че девелопърите искат да се насочът към End Game контента, а не левълинга, но който желае може да си вдига и по обикновения начин 1-80 (дори вече забелязах няколко луди, които го правят).

Както казах PvE-то работи доста добре, като постоянно се оправят неща, но нека обърнем внимание на PvP-то, когато започнах (1  ден след пускането на сървъра) мелето беше адски много (World PvP), тъй като с функцията за instant 70 lvl всички алианси и орди бяха в 2-3 зони и просто се смазвахме (в момента не знам дали е така, тъй като одавна вдигнах 80 левъл). Друго за PvP-то, което ми направи впечатление е голямия брой battlegrounds, като от 70-79 когато вдигах имаше постоянно и аз лично успях да взема 3-4 части от PvP gear-a още преди 80 левъл. Битката в Wintergrasp работи също идеално без бъгове и проблеми. Аз лично бях доста впечатлен като видях 80 алианса да изнасят градовете.

За момента най-големите бъгове и проблеми са изчезващите петове (просто изчезват и колко и да ги призоваваш не идват и след около 5 минути се появяват)

И другия най-голям проблем е нестабилността на сървъра в дадени момента, което води до огромен лаг и delay.

Написал съм тикети за тези 2 проблема и ми беше отговорено, че работят за оправянето им като това е главната им цел, заедно с дооправянето на Naxxramas и разработването на Ulduar Patch-a.

П.П. Не ми дава да кача повече снимки от тази по-горе, ако някой знае как да го оправя да каже.

Редактирано от kyoshinn (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зариби ме отново по тая игрица, сега я дърпам

Редактирано от Daenerys (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играйте RIFT  никакви пиратки само е пеу ту уин единствения недостатък 

New_Bitmap_Image_2.png

преди 1 час, kyoshinn написа:

П.П. Не ми дава да кача повече снимки от тази по-горе, ако някой знае как да го оправя да каже.

има лимит  на сайта или трябва  да изтриеш старата снимка и да качиш нова или  на външен сайт за прикачване  и дадеш линк  примерно

https://postimages.org/

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помня, че съм качвал повече снимки в други постове. Не е p2w, няма вот, макар че съм предложил да се добави, за да се вдигне репутацията, но отново няма да има итеми. С донейт може да се вземат само маунтове и петове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@kyoshinn Можеш ли да дадеш малко информация за популацията на сървъра? Горе долу колко човека има средно онлайн, лесно ли се намират групи за дънджъни, батълграунди, арени, райдове и прочие. Мислех да започвам на Warmane, но се отказах, тъй като има опция за купуване на предмети с пари. Това има ли го на Northcraft?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами имало опции това е начин да оцените труда на някои хора

ако не си купете,  си купете в оригиналния там каквото се купува

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Yvan Sergeev написа:

ами имало опции това е начин да оцените труда на някои хора

ако не си купете,  си купете в оригиналния там каквото се купува

Не съм сигурен какво трябва да си купя и къде трябва да го купя, но ще приготвя кредитната карта... Мерси за коментара!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Популацията за момента е ниска, сутрин към 300 души вечер стигат до 1000, групи за райдове и дънджъни има, щом успявах да правя всички дънджъни (12) всеки ден. Батълграунди и арени са по-редки, предимно Wintergrasp е мелето. Няма pay2win опция, единствено екзотични петове и маунтове можеш да всемеш с истински пари, а и да си смениш Race-a примерно от Troll на Undead.

За райдове си търси гилдия, може да влезеш и в тази, в която аз членувам - Revolution като пишеш на Volcano или Flumm, райдваме сряда и неделя в 20:30 до ... където стигнем :D .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, kyoshinn написа:

Популацията за момента е ниска, сутрин към 300 души вечер стигат до 1000, групи за райдове и дънджъни има, щом успявах да правя всички дънджъни (12) всеки ден. Батълграунди и арени са по-редки, предимно Wintergrasp е мелето. Няма pay2win опция, единствено екзотични петове и маунтове можеш да всемеш с истински пари, а и да си смениш Race-a примерно от Troll на Undead.

Каква раса си? И как се пишеш? Сега я сложих да се тегли пък и не ми се играе сам като цяло така не е забавно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, kyoshinn написа:

Точно, какъв паладин те гони не знам :D

Не съм играл от 6 години, но имаше паладин раса :D не помня дали беше раса но такъв вид имаше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, има. Впрочем почваш от 70 левъл и трябва да вдигнеш само 10 левъла, та не се отказвай, че  много го направиха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, kyoshinn написа:

Има, има. Впрочем почваш от 70 левъл и трябва да вдигнеш само 10 левъла, та не се отказвай, че  много го направиха.

Сега проверих

Paladin / Blood Elf - с такъв играх преди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kyoshinn написа:

Влязах в сървъра и почнах от 1 левел ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, почваш от 1-ви, ще видиш в дясно има 1 NPC (или  някъде около теб, огледай се) един пич от него ставаш 70 и ти дава gear.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, kyoshinn написа:

Да, почваш от 1-ви, ще видиш в дясно има 1 NPC (или  някъде около теб, огледай се) един пич от него ставаш 70 и ти дава gear.

Tank,DSP,Healer? кое е по-доброто?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Taка като ви чета как сте се ентусиазирали ще взема май да си пусна акаунта пак на оригиналния сървър. И без това един приятел само ме навива да се връщам а в whats'up чата на гилдията и те само мрънкат къде съм се загубил.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това направих , подписах за 2 месеца да разцъкам новия ъпдейт , доста история има и хич да не е ако си фен на World Of Warcraft е срам баш края да не видиш , края на The Burning Legion.Argus много наподобява на Broken Shore като цяло , само една зона прилича адски много на Outland зоните Mac'Aree и на мен доста ми хареса като естетика , сега трябва да чакаме да пуснат и рейда , най-вероятно последния за легиона и официално да сложат края на Legion.

П.С.

Колкото и пиратски сървъри да съм пробвал , колкото и емулатори съм стартирал сам преди години , нищо ама нищо не се доближи до официалния , едно е да играеш и само да се кефиш , друго е да играеш и да се чудиш дали куеста си взел ще работи до края а не само да си губиш времето и тук бъг , там бъг само развалят удоволствието , макар че тогава докато не знаех по-добро бях задоволен с това което имах. Ако можете да си го позволите и сте фенове на играта ви препоръчвам да играете на официалните сървъри лично аз давам по 40 лв за 2 месеца което не е никак много иначе има и алтернатива да е почти безплатно но трябва да събирате яко злато.

Редактирано от Azhen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.