Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

На лаптопа съм си настроил всичко като е синхронизирано с акаунта. Обаче сега като инсталирах Opera браузъра на компютъра и се логнах с акаунта си в началната страница (Бързо избиране) всичко си остана по подразбиране както си е инсталиран браузъра. Лентата с всички сайтове като отметки си се появи, но бързото избиране е проблем. Как да пренеса Speed Dial настройката от лаптопа на компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много лесно се прави пренасяне на настройките! Отвори произволна папка в лаптопа ти и в нейната лента за търсене напиши %appdata% , и натисни ентер! Намираш папката на Опера и я копираш въху преносим носител (флашка)! След това на компютъра отваряш по същия начин %appdata% папката! Копираш от флашката папката на Опера и я поставяш чрез заместване на копютъра! Това е цялата философия! ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и по-лесен начин.

Влез си в Bookmarks на Opera на компютъра, след като си я синхронизирал, и се разрови там. Всеки Speed Dial на всяко твое устройство е в отделна папка. И чрез просто Copy/Paste можеш да си ги прехвърлиш.

В момента пиша от телефона, ако до довечера не си се справил, ще ти го покажа и с картинки :)

ПП. Точният път е: Menu --> Bookmarks --> Show all bookmarks --> Other Speed Dials .

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.