Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си взема хубав микрофон за ПЦ , за разговори в скайп, и най-вече за игри, защото говорим по време на игри и все казват, че не ме чуват от вградения на лаптопа ми... Нещо до 50 лева, може и повече, тия които намирам в сайтовете са все някакви до 20 лева и мисля, че са боклуци... А другите са над 200-300 лева ... няма ли нещо средно или аз не намирам...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето няколко:

Hama 46108 Микрофон - 45лв.

Микрофон PLANTRONICS AUDIO 300 - 25лв.

HAMA Дигитален стерео микрофон LM-09 за преносим компютър със стерео жак - 43,21 лв.

OLYMPUS МЕ-12 микрофон подтискащ шума - 44,00 лв. За този пише нещо си "съвместим с всички цифрови диктофони, като се ползва DSS формат" , но предполагам че става и за PC, може да ги питаш за всеки случай разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не винаги проблема е в микрофона. Преди няколко години, когато още бях със старото ми дъно имах такива проблеми. Колко ли микрофона не смених. Май се оказа звуковата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.