Премини към съдържанието
CaptainJord

Когато говоря с някого, той може да си чуе гласа от моя микрофон

Препоръчан отговор

Когато говоря с някой той си чува гласа на моя микрофон, дори в скайп изобщо пък там не ми се чува микрофона, а на човека гласа се чува .. Моля помогнете ми компютъра ми е чисто нов на 6 месеца ми е ..

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, CaptainJord написа:

Когато говоря с някой той си чува гласа на моя микрофон, дори в скайп изобщо пък там не ми се чува микрофона, а на човека гласа се чува .. Моля помогнете ми компютъра ми е чисто нов на 6 месеца ми е ..

Предполагам че става въпрос за разговори по време на игра. Колко ти е нов компютъра в случая няма никакво значение. Поне каза че ползваш скайп за целта, което си е глупост. Обикновенно се ползва TeamSpeak , дето до голяма степен анулира този проблем, но има и други решения. Ако все пак има микрофония отново въпреки всичко, тогава се ползва бутон "push to talk". Демек задаваш си клавиш или комбинация дето като ги натиснеш и тогава говориш и те чуват. Нещо като радиостанция. Натискаш, говориш и пускаш. Чуват те само когато искаш да те чуят. Няма микрофония и може да си дъвчеш баничка например без да те слушат че мляскаш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хакнат си купи си  касперски и преинсталация.

• Харесва ми 1
  • Ядосан 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, eminem_vr написа:

Предполагам че става въпрос за разговори по време на игра. Колко ти е нов компютъра в случая няма никакво значение. Поне каза че ползваш скайп за целта, което си е глупост. Обикновенно се ползва TeamSpeak , дето до голяма степен анулира този проблем, но има и други решения. Ако все пак има микрофония отново въпреки всичко, тогава се ползва бутон "push to talk". Демек задаваш си клавиш или комбинация дето като ги натиснеш и тогава говориш и те чуват. Нещо като радиостанция. Натискаш, говориш и пускаш. Чуват те само когато искаш да те чуят. Няма микрофония и може да си дъвчеш баничка например без да те слушат че мляскаш :)

Не говорех за това, няма нищо общо със скайп, ts, discord и т.н В която и да е като го направя постоянна активност другия отсреща си чува гласа, дори и със слушалки да е, пак .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да си чуват хората гласа от твоята страна, значи твоят микрофон прихваща каквото чуваш, т.е. си на колони. Или си свързал/настроил грешно микрофона и съответните изходи.

При настолни машини, най-удачно е да боднеш слушалките с микрофона в предния панел, колоните в задния, да разделиш потоците на двата панела и после да задаваш на всяко приложение кой поток/панел/устройство да ползва. Всичко става през контролния панел на драйвъра за звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, CaptainJord написа:

Не говорех за това, няма нищо общо със скайп, ts, discord и т.н В която и да е като го направя постоянна активност другия отсреща си чува гласа, дори и със слушалки да е, пак .. 

Как да няма общо със софтуера който се ползва? Ами с кое има общо тогава? С буксата или модела на микрофона ли? 

Всъщност от опит съм забелязал че проблема го няма или го има в зависимост от звуковата карта, и от двете страни. В смисъл с една и съща звукова карта на моя компютър с някой го има проблема с друг не. После смених звуковата карта с външна такава и проблема изчезна с някои и се появи с други. Когато ползвам бутон push to talk обаче проблема го няма във всички случаи. Просто няма как да се получава микрофония ако не ти чуват микрофона. А когато говориш може и да има но е за малко и се чува гласа ти върху нея, така че не е проблем изобщо. Ако искаш да записваш клипове с коментар обаче си е проблем. Съвет в такъв случай - опитай с друга звукова карта.

Слушалки с микрофон ли ползваш? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, eminem_vr написа:

Как да няма общо със софтуера който се ползва? Ами с кое има общо тогава? С буксата или модела на микрофона ли? 

Всъщност от опит съм забелязал че проблема го няма или го има в зависимост от звуковата карта, и от двете страни. В смисъл с една и съща звукова карта на моя компютър с някой го има проблема с друг не. После смених звуковата карта с външна такава и проблема изчезна с някои и се появи с други. Когато ползвам бутон push to talk обаче проблема го няма във всички случаи. Просто няма как да се получава микрофония ако не ти чуват микрофона. А когато говориш може и да има но е за малко и се чува гласа ти върху нея, така че не е проблем изобщо. Ако искаш да записваш клипове с коментар обаче си е проблем. Съвет в такъв случай - опитай с друга звукова карта.

Слушалки с микрофон ли ползваш? 

Не, използвам отделен микрофон, но към слушалките си имам и вграден микрофон към тях, но него не използвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 пъти пишеш, нито веднъж не показваш каквито и да било настройки. Отписвам се. Късмет на мазохистите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и правя, мисля, че е от микрофона понеже след като си взех новия микрофон от тогава става така, сега като пускам компа не се чува никакъв звук и се налага да го рестартирам 1 път, за да стане, това стана след преинсталация на драйверите за аудиото.

Редактирано от CaptainJord (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, CaptainJord написа:

Така и правя, мисля, че е от микрофона понеже след като си взех новия микрофон от тогава става така, сега като пускам компа не се чува никакъв звук и се налага да го рестартирам 1 път, за да стане, това стана след преинсталация на драйверите за аудиото.

Не се знае нито ОС, нито модел на дъното или звукова карта ако е външна, нито коя версия драйвъри слагаш и как си махнал предишните преди да инсталираш. Нито настройки и допълнителни програми дето може да се бъркат там. Може и да е от микрофона. Както те посъветваха по-нагоре не е лошо да разделиш колоните от микрофона ако имаш преден панел за звука на кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, eminem_vr написа:

Не се знае нито ОС, нито модел на дъното или звукова карта ако е външна, нито коя версия драйвъри слагаш и как си махнал предишните преди да инсталираш. Нито настройки и допълнителни програми дето може да се бъркат там. Може и да е от микрофона. Както те посъветваха по-нагоре не е лошо да разделиш колоните от микрофона ако имаш преден панел за звука на кутията.

Windows 10 съм, много по-бърз и удобен за мен, не съм премахвал аудио драйверите направо инсталирах новите, мисля, че е от микрофона, да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой да помогне. Тези проблеми почнаха да идват след като преинсталирах Realtek Hight Definition Audio Driver, защото мислих, че тогава имам проблем.. От малко стана голямо.. 

Мисля, че е от драйверите, как да си преинсталирам всички аудио драйвери ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, CaptainJord написа:

Моля някой да помогне. Тези проблеми почнаха да идват след като преинсталирах Realtek Hight Definition Audio Driver, защото мислих, че тогава имам проблем.. От малко стана голямо.. 

Мисля, че е от драйверите, как да си преинсталирам всички аудио драйвери ?

Не е от драйвърите. Помогна ти се доколкото може да ти се помогне. И подробно ти се разясни. Не знам какво повече може да направи някой за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ех Йордане Йордане лесен си за хакване като разграден двор си .

преинстал

касперски

и не  тегли " фрии " "хакове "за цс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Yvan Sergeev написа:

ех Йордане Йордане лесен си за хакване като разграден двор си .

преинстал

касперски

и не  тегли " фрии " "хакове "за цс

не е от вирус. Има раздел дето да си пусне тема и да му помогнат, дори това да е проблема. Та ако имаш такива съмнения първо там го насочи, преди да го караш да преинсталира. И стига пробутвай тая тежка и ненужна антивирусна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за такива лапетии само най-тежките

и родителски контрол

а пипна хака за цс 

с една пръчка бой през пръстите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Yvan Sergeev написа:

за такива лапетии само най-тежките

и родителски контрол

а пипна хака за цс 

с една пръчка бой през пръстите

Много ми е интересно от къде ми знаеш името ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

епа от къде пише го насам натам по интернет ....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

епа от къде пише го насам натам по интернет ....

Е от името много ясно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тогава има ли начин да си преинстална всичките аудио драйвери, може би е от там ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от did90
      Здравейте, 
      Преди около месец си закупих горепосочения телевизор, свъзах го с wifi без проблем, преди 2 седмици някъде обаче при опит да стартирам Smart функциите, телевизорът не реагира изобщо, при което реших да го преинсталирам - да го върна към заводски настройки. От тогава изобщо не може да открие нито 1 безжична мрежа, а наоколо има поне 10, моят рутер е буквално на сантиметри и не го намира, а с останалите устройства няма проблеми. Пробвах WPS свързване и чрез бутона на рутера и онлайн през настройките, изписва, че се е свързал, след което като се опитам да заредя нещо, пак няма.. Моля дайте съвет какво може да е, трябва ли да го нося в сервиз..?
    • от bumblebee
      Здравейте,
      от доста време наблюдавам едно странно "зависване" на компютъра ми. Да, старичък е, но засега ми върши работа. 
      Ще се опитам да опиша проблема - понякога става доста бавен, лагва страшно много, като не съм пуснал нещо, да товари доста системата, а просто browse и това е. Като пусна някой клип от туба и 
      сменя табчетата на броузъра (хром) и се чува едно пръщене (забиване) на звука и картината. Това става същото и когато играя понякога overwatch. Снощи и тая сутрин беше ужасно. Снощи дори и след рестарта беше същата работа, а тая сутрин още по зле - наблюжаваше се просто един страхотен "лаг" . След 2 рестарта нещата се оправиха и компютъра си работеше нормално. Когато си пусна да гледам някой филм и стане така се получава същото - забиване на звук и картина. Преди 3 седмици е преинсталиран с платен windows, но нещата явно .... 
      Пуснах няколко теста днеска - за ссд-тата и тн, но не показа нищо освен това. runtime error 200

• от Marto_BG
      Здравейте отдавна не съм пускал тема, но ето че дойде времето. Надявам се е в правилния раздел, ако не е моля админ/модератор да я премести.
      Та значи днес реших да си сменя дъното (ASRock h81m vg4 R 2.0) с това (Gigabyte g1 sniper b5 Rev 1.0) Дъното съм го взел втора ръка естествено преди да платя го прегледах да няма нещо прецакано (надути кондензатори, прецакани пинове на сокета и такива) и нямаше нищо фрапиращо. Речено-сторено. Прехвърлих всичко от старата на новата дънна платка, но като искам да пусна компютъра не се включва . Никакъв сигнал към монитора нито към нищо.  Проверих главния захранващ кабел (24 пиновия) и този на процесора (8 пинов)
      На старото дъно беше с 4 Пина а на сегашното 8 пина. Има ли вероятност да е от това? Проверих дали не съм забравил да свържа кабелите от кутията (Power,reset switch и др), но не е от това. Ето характеристики на компютъра:
      MB: Gigabyte g1 sniper b5 LGA 1150
      CPU: I5 4460 3.2 GHz
      RAM: 8GB DDR3 1600 MHz
      GPU: Gigabyte Geforce Gtx 750 ti
      PSU: Raidmax RX 500XT 500W
      HDD: Toshiba 1 TB
      Надявам се че дадох достатъчно информация за проблема

• от fresh_bones
      Добър ден . Преди два дена са натъках на един проблем с монитора . Появяват се някакви смущения в горната част на екрана на  монитора (само там никъде другаде) при гледане на клипове и филми . Видеокартата ми е Intel Celeron .
    • от svetoslav_milanov2
      Здравейте, не мога да си въведа паролата защо е на български, а български няма. Има само два пъти ENG. Ходих в два сервиза никои не може да ми каже какво да правя. 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.