Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Зравейте имам проблем с таблета и той е че го е пипапло детето и му е сложило парола и сега никой не я зна.Така таблета лошото е че е китаиски никъде не пише каква марка ее няма копчета за нмаляване и увеличване.Има само копче за включване и отзад дупка за ресет така като натисна ресета и го задържа стига до човечето със едни отворен корем ии триъгланик с удивителна и до там немога да му ресетна настройките моля за помощ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Гошо123 написа:

Зравейте имам проблем с таблета и той е че го е пипапло детето и му е сложило парола и сега никой не я зна.Така таблета лошото е че е китаиски никъде не пише каква марка ее няма копчета за нмаляване и увеличване.Има само копче за включване и отзад дупка за ресет така като натисна ресета и го задържа стига до човечето със едни отворен корем ии триъгланик с удивителна и до там немога да му ресетна настройките моля за помощ 

Е с тая информация никой не може да ти помогне. Като го "купуваше" нямаше ли модел? Къде са му документите? Детето и тях ли взе като сложи парола? Снимай го поне да гадаем модела. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, eminem_vr написа:

Е с тая информация никой не може да ти помогне. Като го "купуваше" нямаше ли модел? Къде са му документите? Детето и тях ли взе като сложи парола? Снимай го поне да гадаем модела. 

амй не купих го втора рака от olx няма документи единственото което намирам за него ее като се включва изписва Sigma и после андроид това е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ли е? Този си има бутони за усилване.

След опита за ресет стартира ли нормално? Кога ти излиза паролата? Парола на гугъл акаунт ли е или парола за защита? 

При ресета като ти излезе човечето има ли опция дето да избираш? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, eminem_vr написа:

Това ли е? Този си има бутони за усилване.

След опита за ресет стартира ли нормално? Кога ти излиза паролата? Парола на гугъл акаунт ли е или парола за защита? 

При ресета като ти излезе човечето има ли опция дето да избираш? 

не е това таблета на моя таблет няма никакви писанци нито отпред нито отзад нищо.паролата е за защита.и ми излиза само човече със отивителна във триъгалник без писаници 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо набий детото и повече да не пипа работи, които не трябва!
Второ, има ли Гугъл акаунт в таблета? Ако има и си знаеш имейла и паролата, почвай да въвеждаш всякакви пароли докато не ти поиска Гугъл акаунта. След като си го въведеш, ще го отключиш.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, bgbore11 написа:

Първо набий детото и повече да не пипа работи, които не трябва!
Второ, има ли Гугъл акаунт в таблета? Ако има и си знаеш имейла и паролата, почвай да въвеждаш всякакви пароли докато не ти поиска Гугъл акаунта. След като си го въведеш, ще го отключиш.

не е включен гугал акунда за да не сваля игри свалили сме му няколко и сме го махнали за да не влиза и да тегли 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 варианта:
1- Търсиш в Гугъл как да го ресетнеш, трябва да има някаква комбинация.
2- Пиеш една студена вода и го хвърляй на боклука...

Аз това намерих, съмнява ме да стане ама нищо не губиш :Dfec2c14146740ddf4607b265cfc3d8aa.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в YouTube как се прави reset на твоя таблет...

П.П. - Обикновено reset се прави на изключено устройство. Виж в Тубата има ли такъв начин.

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Person написа:

Виж в YouTube как се прави reset на твоя таблет...

скъсах се да гледам няма на този таблет той няма модел няма нищо само казах изписва SIGMA като се включи андроид и това е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Съпругата ми има едно таблетче с Windows 10, изчезна функцията "тъчскрийн". Някой има ли представа има ли някаква настройка за включване/изключване? Гледам, че на клавиатурата има клавиш, на който е изобразен  екран, към който сочи пръст и забранителен пътен знак. Предположих, че с него се включва/изключва тъчскрийна, но не реагира по никакъв начин. Аз съм старомоден, със стационарен комп с Win7 и не съм много наясно... Ще съм много благодарен, ако някой помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно нещо са пипали по настройките и са го забранили/изключили. Вържи му външна мишка/клавиатура и разгледай какви настройки има. Виж в 'device manager' дали всичко е наред с драйвера и дали не са го забранили. Виж и това:

http://www.intowindows.com/enable-or-disable-touch-screen-in-windows-8/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.