Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Кой портфейл използвате за вашите Биткойни и защо? Аз съм ползвал до сега този на blockchain, но в последно време на все повече места препоръчват Jaxx. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кожения - в брой  кеш и на ръка.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Blockchain. Но мисля, че тази валута и този метод на плащане не е особено популярен в България. Не знам дали изобщо ще навлезе при нас. Отговора е пределно ясен. Нямаме заплати като на американците....... Нооо това е друга тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблемът е в лимита  на биткойна и инфлацията на обикновената валута

която е безлимитна и се купуват  биткойни срещу долари примерно зад едното и другото стои доверие

и двете са неща  без покритие

плащам на некъв сулю да си ползва видеокартите понеже ги пуснал ток да харчат уж за някакви  изчисления

а  е възможно и да е пирамида на производителите на видеокарти 

в началото уж биткойни миткойни  и като затихнат неща да няма кой да има  долари да си купи видеокарти курсовете падат

интересно ми  и сега се замислих за първи пъд дали мога да си купя видеокарта с биткойни или трабва да е долари.

щото се сещам едно време преди 20 години  пс можеше  да се купи само с долари като си преведешлевчетата вченджа

пп малку неграмотно но ше ме извинявате не ми занимава да редактирам 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Blockchain, но това избрах преди година и малко оставих на заден план сърфирането из биткойн сайтовете последно време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.