Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

свалих играта направих инструкците който бяха написани и така инсталирах играта копирах папката който трябваше да я копирам и като кликнах на играта два пъти ми изписса дноо съобщение съобщението бе линдолс не подържа това съдържание моля да се обърнете към издателя на софтуерът тоест или линдолса или играта но парамитрете който изискваше играта ги имам аз съм с линндолс 8.1 про

моля за съвет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е играта, а и преди исталация пробвали да изключиш антивирусната 90% изтрива файлове които помагат на играта да тръгне ако е пиратска. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може примерно да не покриваш изискванията

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

единственото което ми пише че лиднолс не подържа това съдържание моля да се обърнете към издателя на линдолс а пробвах с други игри и стават единственото само тази игра не тръгва пробвайте я и вижте да ли ще тръгне на някой от вас и ми кажете да ли да го водя до сервиз тъй като още е в гаранция ако от лаптопа да знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де кажи коя е играта кажи си параметрите на компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играта се казва Cityes Scylines тя е строителна нещо подобно а за моите параметри на лап топа са следните

Процесор Intel Celeror 1.60Ghz 1.60Ghz

Ram 4Gb

Video Card Intel (R) HD Grap Chipse 1140GB или 1.40gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и да подкараш играта надали ще може да се играе нормално доста е тежка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен целта ми е да я играя да ли е тежка в се пак лаптопа е двуядрен и искам да видя как ще тръгне един вид правя тест

но в се пак искам да знам имали възможност някой игри линдолс 8 да не ги отваря а да стават за самият линдолс че съм че до колкото видях и на 8 са спрели подръжката и за това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Чейс Захариев Руменов написа:

на мен целта ми е да я играя да ли е тежка в се пак лаптопа е двуядрен и искам да видя как ще тръгне един вид правя тест

но в се пак искам да знам имали възможност някой игри линдолс 8 да не ги отваря а да стават за самият линдолс че съм че до колкото видях и на 8 са спрели подръжката и за това

Пич,в Steam пише,че играта не подържа вградените видео карти на Интел,може и от това да е

фффффффффф.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ясно значи не се знае може да са две причини но не се знае кое от двете ясно благодаря за помоща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.