Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

имам iphone 6s, закупен е от Дубай и когато искам да изтегля българско приложение ми дава Item Not Available.... Натискам Change Store и ме връща на начална страница.... Какво да правя?...

Редактирано от Мартина Драгосинова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Мартина Драгосинова написа:

имам iphone 6s, закупен е от Дубай и когато искам да изтегля българско приложение ми дава Item Not Available.... Натискам Change Store и ме връща на начална страница.... Какво да правя?...

Здравей,Не ти дава да изтеглиш приложенията понеже ти е зададен регион за Дубай" или друга държава.Трябва да я промениш,мисля че това видео ще ти помогне,просто следвай стъпките. Поздрави ;)

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай и снимки 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/2/2017 в 0:29, Мартина Драгосинова написа:

Пак не става... Не знам вече какво да направя..

Даваш Change Region избираш България, добавяш карта (дебитна/кредитна) или, ако си на Теленор - мобилно разплащане и тогава ще стане. Иска начин за плащане за да промени акаунта (местоположението му). 

В краен случай си напри нов Акаунт този път от България (с държава България) и тогава няма да имаш проблеми. 

Редактирано от MisterDimchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.