Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем:

Когато съм много близо до микрофона (на 1 см разстояние и духам) работи, но когато си сложа слушалките на главата микрофонът сякаш спира и никой не ме чува. :(

Може ли някой да ми обясни защо се получава така и дали проблемът е в мен или в слушалките и микрофона 

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От системните настройки е намалено нивото на микрофона,затова е с толкова слаба чувствителност. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Димитър 59 написа:

От системните настройки е намалено нивото на микрофона,затова е с толкова слаба чувствителност. 

Нивото не е чак толкова намалено, даже бих казал че е повече от нормалното.

Eто една снимка 

Screenshot_1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата през която говориш(TS3, Discord, Skype или каквото там) отвори нейния панел и от там увеличи кепчъра на микрофона.Може от там да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Pamlea написа:

Програмата през която говориш(TS3, Discord, Skype или каквото там) отвори нейния панел и от там увеличи кепчъра на микрофона.Може от там да е.

Ти мислиш ли че те разбрах? 

btw Той работеше само че сложих други слушалки като извадих жака много внимателно и после спря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое не разбра?Нали говориш някъде с тоя микрофон?В скайп, тиймспийк, сега е модерно в дискорд.Та ти казах да влезеш в програмата, която използваш и от там да го увеличиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Pamlea написа:

Кое не разбра?Нали говориш някъде с тоя микрофон?В скайп, тиймспийк, сега е модерно в дискорд.Та ти казах да влезеш в програмата, която използваш и от там да го увеличиш.

Еми да ама пак не работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало тествай микрофона и слушалките на друг компютър, за да се види дали там ще работят коректно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.