Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте незнаех къде да пусна темата затова я пускам тук. Гледах в един сайт някакви ВПН български и си плащаш за анонимност на ип адреса... Като цяло не съм запознат с тази услуга, и ако може някой да ми обясни и да ми предложи BG VPN което да ми дава различен ип адрес от моя, разбира се с плащане от моя страна... Кажете някой надежден сайт от който да си го поръчам.. и другото е дали ще ми е по бавен интернета, това ми е въпроса,... тия услуги са за анонимност нали? Ако е чуждестранно ип ще е бавен,, ама ако купя бг от този сайт който видях, то ип бг ли ще е и дали ще се отразява на интернета това не мога да разбера... ще има ли разлика в самата скорост защото съм с друго ип или ? Дайте ми ВПН, който да ти дава ип и да не ми разваля скороста, и който да си купя,. БЛагодаря предварително... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VPN е виртуален тунел и ти значително ти подбива скоростта. Ако не правиш незаконни дейности - нямаш никаква нужда от VPN. А да не говорим, че при незаконни дейности, фирмата пак ще издаде реалните ти данни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, niki292002 написа:

VPN е виртуален тунел и ти значително ти подбива скоростта. Ако не правиш незаконни дейности - нямаш никаква нужда от VPN. А да не говорим, че при незаконни дейности, фирмата пак ще издаде реалните ти данни. 

От къде си сигурен, че не го DDOS-ват?  Може би иска да си скрие IP-то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, GoshuWE написа:

От къде си сигурен, че не го DDOS-ват?  Може би иска да си скрие IP-то?

Кой ще го DDOS-ва - келеша който е баннал от аматьорския minecraft сървър ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, niki292002 написа:

Кой ще го DDOS-ва - келеша който е баннал от аматьорския minecraft сървър ли ?

Еми не само. Има ги всякакви :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.