Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Вече съм 100% сигурен че SilaBG са измамници и слагат стероиди във въпросната тяхна марка

на 2/7/2018 в 16:06, Malkia Ivancho написа:

И мене ме обработиха по абсолютно същия начин тази сутрин!!! Още сънен ми звънят рано сутринта и ми обяснява че видиш ли моя продукт който е номер 1 в света ще го има в наличност "най-рано края на тази или началото на другата седмица" ама можел да ми прати същия само че на Everbuild с отлично качество. И аз като пълен глупак му се доверих. В момента държа "продукта" на Евърбилд - по-голямо менте не съм виждал през живота си, това все едно някой дупнишки ром го е бъркал в казана в гаража си. Отворих капсулката да видя реално какво има вътре - има кафяв прашец който само на вид наподобява истинския продукт а реално е някакъв боклук без вкус и мирис дето не знам въобще дали да го вземам или да го изхвърля в тоалетната! А истинския продукт мирише и е адски горчив чак ти се додрайфва като близнеш. Прегледах си предишните покупки, оказа се че не за първи път ми прилагат този номер за втори път минава пробутвали са ми същия продукт на Haya и като се замислих се сетих че беше абсолютно същото менте даже и дизайна беше същия на опаковката. Проверих бар кода - не съществува такава фирма или баркод, и той е фалшив.

Май ще преустановя контакти със Силабг отсега нататък. Обърнете внимание на телефона им който завършва на 666 дори този незначителен факт буди подозрение освен че продават боклуци.

Сега се сетих че при предишни мои поръчки съм им оставял коментар да кажат на куриера да идва след 10 часа сутринта понеже работя до късно. Дали е било случайно че ми звъннаха в 8:30 сутринта часа знаеки вече че ставам по това време да ме обработят с "примамливото" си предложение??? Сега директно им добавям номера в черния списък да видим как ще ми звънят вече да ме мамят защото това за мен си е чиста измама умишлено да ми звъниш с цел да ми подмениш поръчката с нещо фалшиво.

Сега вече съм 100% сигурен че СИЛАБГ слагат стероиди в продуктитите си вместо активните съставки, снощи взех едно хапче от тяхната марка Everbuild която ми пробутаха както споменах по-горе и което би трябвало да е 100% билков екстракт и да ви кажа няма такова менте 100% е блъскано със стероиди изпих 1 бира и щях да умра от болки в черния дроб а този билков екстракт по принцип би трябвало да предпазва черния дроб. От 10г. я пия тази билка, това което ми продадоха не само че е менте ами и е супер вредно поне да пишат че има стероиди вътре да не се употребява с алкохол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за ч.дроб пия лецитин и бял трън. NAC също помага, както и SAMe (Карзил).

преди 1 час, Malkia Ivancho написа:

Вече съм 100% сигурен че SilaBG са измамници и слагат стероиди във въпросната тяхна марка

Сега вече съм 100% сигурен че СИЛАБГ слагат стероиди в продуктитите си вместо активните съставки, снощи взех едно хапче от тяхната марка Everbuild която ми пробутаха както споменах по-горе и което би трябвало да е 100% билков екстракт и да ви кажа няма такова менте 100% е блъскано със стероиди изпих 1 бира и щях да умра от болки в черния дроб а този билков екстракт по принцип би трябвало да предпазва черния дроб. От 10г. я пия тази билка, това което ми продадоха не само че е менте ами и е супер вредно поне да пишат че има стероиди вътре да не се употребява с алкохол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, djagi написа:

Ами то, обикновено, когато един продукт струва 25 лева в iHerb, тук същия е 60-100 лева, но щом смяташ, че си се прее*ал... Повечето ми поръчки са с безплатна доставка, рядко плащам 2-3 лева доставка :) 

На повечето продукти допълнително се плаща за логото с марката. Тук си взимам по-евтини продукти, но на различни марки. Някои неща са по-евтини, така е, но това с митницата прецаква ситуацията. Безплатната доставка я дават над 65 лева, т.е. пак задължително митница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, badsector написа:

т.е. пак задължително митница.

Ако стоката не е с европейски произход! Ако е - няма митница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, badsector написа:

На повечето продукти допълнително се плаща за логото с марката. Тук си взимам по-евтини продукти, но на различни марки. Някои неща са по-евтини, така е, но това с митницата прецаква ситуацията. Безплатната доставка я дават над 65 лева, т.е. пак задължително митница.

Би ли дал пример с такъв продукт? Това, което аз съм сравнявал с добавките продавани тук, български или вносни, обикновено се различават като концентрация и/или форма. Например, ако е магнезий, то ще е магнезиев оксид, примерно... За какво ми е нещо, което организма ми не може да усвои, ако и да е евтино?...

п.п. Има някои продукти, които все пак тук са по-евтини, такива са на Himalaya и някои добавки на Natural Factors

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси марка Ostrovit, полски са и са много качествени. Особено техният Tribulus няма равен на пазара. Поради липса, последния път взех на BIOTECH USA пак с 90% съдържание на сапонини (повечето марки на пазара, включително предлаганите в iHerb, са с 40% съдържание на сапонини, а NOW са с 45%). Да, също е хубав продукт, но полския го усещам повече, а и самото хапче на вкус е все едно съм си изсипап пакетчето чай бабини зъби в устата. От ибей пък си взех L-Carnitine на прах от друга полска марка Green Lab Nutritions - 300 грама за 28 лева, което отново няма еквивалент на пазара като цена/качество/количество.

преди 1 час, DarkEdge написа:

Ако стоката не е с европейски произход! Ако е - няма митница.

Е що тогава китайските шитни, дето взимам, винаги идват в пощата?

Редактирано от badsector (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Primaforce, Alcar, Acetyl-L-Carnitine, Unflavored, Powder, 250 g - аз това ползвам. Взех го на промоция, излезе ми под 30 лв. с доставката и взех 3 опаковки, имам за поне две години, ако не и за три :)  На Green Lab Nutritions L-Carnitine не намерих на страницата им, ако е тази - .http://greenlabsnutrition.com.

BIOTECH USA е българска марка, собственост на сила.бг. Тяхно не бих си взел дори аспирин...

редакция: Може и унгарска марка да са, като им разгледах сайта. Както и да е, още с името си заблуждават. Нямат адрес, дори пощенска кутия. Някакви фалшименто снимки на сгради... Фалшименто марка, предполагам са им такива и добавките - фалшиви.

Трибулус (бабини зъби :) ) не ползвам, вчера поръчах за приятел този - Optimum Nutrition, Tribulus, 625 mg, 100 Capsules. Поръчах го с ашваганда за мен на Life Extension и двете общо, заедно с доставката ми струваха около 28-29 лв., доколкото си спомням. Ето ти трибулус с 90% сапонини - ALLMAX Nutrition, TribX90, 100% Pure Tribulus Terrestris 2X Potency, 750 mg, 90 Capsules. Нататък не съм търсил, просто тази добавка не ме интересува... Now Foods за мен не са най-качествените добавки, каквото мнение е наложено тук... Ползвам техни продукти, но по принцип, предпочитам други марки.

преди 2 часа, badsector написа:

Потърси марка Ostrovit, полски са и са много качествени. Особено техният Tribulus няма равен на пазара. Поради липса, последния път взех на BIOTECH USA пак с 90% съдържание на сапонини (повечето марки на пазара, включително предлаганите в iHerb, са с 40% съдържание на сапонини, а NOW са с 45%). Да, също е хубав продукт, но полския го усещам повече, а и самото хапче на вкус е все едно съм си изсипап пакетчето чай бабини зъби в устата. От ибей пък си взех L-Carnitine на прах от друга полска марка Green Lab Nutritions - 300 грама за 28 лева, което отново няма еквивалент на пазара като цена/качество/количество.

От единственото ми пазаруване от сила.бг си допълних тогава кошницата с някакви мултивитамини, пише, че са унгарски. Струваха 10 лв опаковката, подарявам ги, ако ги намеря къде съм ги захвърлил. Някои от формите на витамините са доказано канцерогенни, например синтетичния вит.E (dl-), а някои от съставките е по-добре да ги няма изобщо. Ето за такова качество говорим, за някои от добавките, продавани тук! Аз предпочитам да не си рискувам здравето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, djagi написа:

Например, ако е магнезий, то ще е магнезиев оксид, примерно... За какво ми е нещо, което организма ми не може да усвои, ако и да е евтино?...

To в това се състои спекулата - обикновенния потребител си търси нещо конкретно, както например магнезий и просто иска да види на етика магнезий, сетне избира според цените. Но въобще и не подозира, че магнезия, който си купува е толкова неефективен, че на практика му излиза по- скъпо от най- скъпото. Точно за магнезий преди години такова издирване падна, че накрая го поръчах от чужбина. Гледам, че вече и тука го има на life flo ,именно в iherb - тази кутия за 30лв ша ми стигне за два живота. :Д 

Витамини, креатини, аминокиселини, протеини, карнитин всякакви такива спортни надбавки са толкова зле контролирани, че не е истина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук се гледа с лошо око на добавките, м/би точно затова, защото масово ползваните, на марки като Допелхерц примерно, са абсолютно неефективни, това от една страна, а от друга, защото почвайки от лекарите и аптекарите, имам чувството, че цари масова неграмотност. Лекарите нито имат интерес (материален), нито смеят да препоръчват на пациентите добавки, защото не им ги пише в дебелите книги... Предполагам също така, че не са и запознати. Аз, откакто ползвам iHerb, си намалих кръвното с по 10 единици, долната и горната граница, сега се чувствам много по-жизнен и много по-добре. Не съм боледувал, а ако изобщо беше грип, преди няколко дена, при мен мина като леко неразположение за два дена. Взимам около 14-20 добавки всеки ден, някои от които в десетки пъти над препоръчваните максимални дневни дози (например вит.Д3, 7000 IU, но го взимам заедно с K2 (MK7). Просто трябва да се чете и то много, защото така стоят нещата със здравната система тук, че единствения който е заинтересован да сте здрави, това сте си самите вие.

преди 2 часа, sound написа:

To в това се състои спекулата - обикновенния потребител си търси нещо конкретно, както например магнезий и просто иска да види на етика магнезий, сетне избира според цените. Но въобще и не подозира, че магнезия, който си купува е толкова неефективен, че на практика му излиза по- скъпо от най- скъпото. Точно за магнезий преди години такова издирване падна, че накрая го поръчах от чужбина. Гледам, че вече и тука го има на life flo ,именно в iherb - тази кутия за 30лв ша ми стигне за два живота. :Д 

Витамини, креатини, аминокиселини, протеини, карнитин всякакви такива спортни надбавки са толкова зле контролирани, че не е истина.

п.п. В момента пия Nature's Plus, Dyno-Mins, Magnesium, 250 mg. Този, на Life Flo, предполагам е това - Life Flo Health, Pure Magnesium Flakes, Magnesium Chloride Brine. Как го ползваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, djagi написа:

Primaforce, Alcar, Acetyl-L-Carnitine, Unflavored, Powder, 250 g - аз това ползвам. Взех го на промоция, излезе ми под 30 лв. с доставката и взех 3 опаковки, имам за поне две години, ако не и за три :)  На Green Lab Nutritions L-Carnitine не намерих на страницата им, ако е тази - .http://greenlabsnutrition.com.

Ето ти трибулус с 90% сапонини - ALLMAX Nutrition, TribX90, 100% Pure Tribulus Terrestris 2X Potency, 750 mg, 90 Capsules.

Да, този карнитин ползвам и като цена/количество няма друг такъв. Трибулусът е най-добрият нестероиден тестостеронен бустър на билкова основа и е задължителна част от стака ми. Този на Ostrovit е два пъти по-евтин от посочения от теб. Разгледах и другите по сайта и няма нищо, което дори да се доближава като цена.

преди 13 часа, sound написа:

...са толкова зле контролирани, че не е истина.

"Зле" контролирани означава, че все пак има някакъв контрол, а то няма никакъв :D

А какъв е проблемът с магнезия? Аз ползвам разтворими таблетки плюс един лидълски, който излизаше адски евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, badsector написа:

...

А какъв е проблемът с магнезия? Аз ползвам разтворими таблетки плюс един лидълски, който излизаше адски евтино.

Проблема с магнезия е в това, доколко организма може да усвои една или друга форма - с магнезия дадох само пример. Отнася се до всички витамини и минерали. Има много по-лошо усвоими форми, има и такива, които са опасни за здравето. Ето ти и друг пример - Acetyl-L-Carnitine или L-Carnitine... Вит.D2 или D3, K1 или К2, K2 (MK4) или K2 (MK7), цианокобалтамин - метилкобаламин, етил-естер Омега-3 - триглицеридна, 30% Омега-3 - 80% Омега-3 и т.н. и т.н. Съответно, има и разлика в цената. Тук, това което се продава масово, са възможно най-лошо усвоимите форми, в някои случаи дори опасни (горния ми пример, със синтетичния вит.Е). Добри добавки се избират трудно и не е само въпрос до цената, защото качеството, формата или даден сертификат логично оскъпяват продукта, пак пример с Омега-3, сертификата IFOS е скъп. Приемам, че в случая с трибулуса, в iHerb цената е по-висока, но не съм го проучвал - знам за какво е, но не смятам да ползвам трибулус и не ме е интересувал. Има и други такива, които тук са по-евтини, веднага ще дам пример - MSM на прах. И въпреки това, предпочитам да си го пазарувам от iHerb... Защо ли?... Сигурно защото този който купувам, суровината не е произведена в Китай, а е патент (OptiMSM).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, djagi написа:

Как го ползваш?

Aз го взех за профилактика, ма то каква профилактика, като се оказа цяло лечение - имам проблеми с разширени вени. Инак нищо особено - просто разтварям във вода и мажа краката. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, sound написа:

Aз го взех за профилактика, ма то каква профилактика, като се оказа цяло лечение - имам проблеми с разширени вени. Инак нищо особено - просто разтварям във вода и мажа краката. 

Диосмин и хесперидин (биофлаваноиди). Тук се продава Detralex, в iHerb по-добрия аналог е примерно Jarrow Formulas, Venous Optimizer или Doctor's Best, Vein Support, with DiosVein and MenaQ7, или примерно Life Time, Diosmin Complex.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам скоро никой не е писал по темата таа..

Аз си взимам от силаБГ на Optimum Nutrition, не им участвам в схемите и игрите защото съм залят със спам на лични съобщения от други хора.
Първо аз взимам само протеини в пликове защото тези в пластмасовите контейнери са по-скъпи.

Не мисля, че продуктите на дадената марка са ментета въпреки, че има и такива.

Аз взимам суроватъчен със смес от аминокиселини и мисля, че е добра комбинация за растеж и възтановяване. Въпреки, че няма как да знам точното чисто количество на белтъчини, се доверявам на етикета. Забелязъл съм, че силаБГ държат най-ниски цени в сравнение с други Български онлайн магазини за добавки или физически такива, и за сега съм доволен от това което ми доставят. Но ще пробвам и от HealthStore които са официалният вносител за България за да видя дали има разлика в продукта.

Също така изнамерих тази тема в която има доста полезни факти: Съмнителен Протеин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От всички хранителни добавки, които въобще съм вземал съм най- разочарован от протеините, като цяло. Останал съм с впечатлението, че при протеините се правят най- лесно и най- много измами. Пробвал съм доста марки протеин - включително и на ON, от който останах доволен ..... един от малкото. В повечето случаи - уви - протеина съвсем буквално ми е развалял и тренировки, и възстановяване. Причина поради, която в крайна сметка напълно се отказах да пия какъвто и да е било протеин - там нещата са доста съмнителни и твърде често се хвърлят пари на вятъра. Така изцяло замених протеина с аминокиселини - къде разделни, къде комплексни и резултатите бяха значително по- добри, спрямо всички марки и видове протеини, които бях пил.

Инак един съвет към всички трениращи - гледайте да се запознаете с някой друг съзтезател, профитата винаги вземат най- доброто, от тях ще научите какво и откъде. И все пак, макар че се познавах с някои от най- успешните ни спортисти към протеина така и не се върнах - но пък аз съм имал и крайно неприятни преживявания с протеин, като например да не мога да изляза половин час от кенефа.

И с други добавки съм имал приключения, но с протеина бяха твърде, твърде често - пък никак не е евтин продукт: креатин за 50лв го пия два месеца, че и остава, протеин за 50лв заминава за няма и две седмици. Парите за протеин за един месец ми стигаха за всички останали добавки, които ползвах пак за един месец - ми бал съм ти протеина, инак спор няма: качествен такъв, няма с какво да го замениш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изцяло замених протеина с аминокиселини

Не разбрах. Нали протеина е аминокиселини?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аминокиселините са разграден протеин, просто се взимат за по-бърз ефект/възтановяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mr.n0b0dy написа:

Аминокиселините са разграден протеин, просто се взимат за по-бърз ефект/възтановяване.

И се продават отделно ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има и протеини с комплексни аминокиселини има и такива които се продават отделно.

Примерно скоро мисля да си взимам Pure Nutrition - BCAA BLAST. Хвалят ги, та да видим!

От всички хранителни добавки, които въобще съм вземал съм най- разочарован от протеините, като цяло. Останал съм с впечатлението, че при протеините се правят най- лесно и най- много измами. Пробвал съм доста марки протеин - включително и на ON, от който останах доволен ..... един от малкото. В повечето случаи - уви - протеина съвсем буквално ми е развалял и тренировки, и възстановяване. Причина поради, която в крайна сметка напълно се отказах да пия какъвто и да е било протеин - там нещата са доста съмнителни и твърде често се хвърлят пари на вятъра. Така изцяло замених протеина с аминокиселини - къде разделни, къде комплексни и резултатите бяха значително по- добри, спрямо всички марки и видове протеини, които бях пил.

Инак един съвет към всички трениращи - гледайте да се запознаете с някой друг съзтезател, профитата винаги вземат най- доброто, от тях ще научите какво и откъде. И все пак, макар че се познавах с някои от най- успешните ни спортисти към протеина така и не се върнах - но пък аз съм имал и крайно неприятни преживявания с протеин, като например да не мога да изляза половин час от кенефа.

И с други добавки съм имал приключения, но с протеина бяха твърде, твърде често - пък никак не е евтин продукт: креатин за 50лв го пия два месеца, че и остава, протеин за 50лв заминава за няма и две седмици. Парите за протеин за един месец ми стигаха за всички останали добавки, които ползвах пак за един месец - ми бал съм ти протеина, инак спор няма: качествен такъв, няма с какво да го замениш.

Така е за 50лв, 908гр. на ON суроватъчен отива за по-малко от месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Mr.n0b0dy написа:

BCAA BLAST.

Вече съм забравил доста от материята, но някои неща все още ги помня. Конкретно при мен верижно- разклонените и глутамин, оказаха най- осезаем ефект от всички суплементи, които съм вземал. Но - това, което искам да ти кажа - е, че най- голям ефект се постига, когато се вземат и комплексни. Има зависимости м/у аминокиселините, в смисъл, че едни благоприятстват приема на други - но кои, кои, (и кои, кога) това вече съм забравил, то си е цяла наука тази информация. Имай го предвид.

п.п. а инак време оно, имаше една фирма MLO, които имаха едни аминокиселини 2121 - е те това, беше най- най- най- доброто нещо, което съм вземал, едни грамадански апове, едвам ги преглъщах, но възстановяването и енергията, бяха изумителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sound написа:

Вече съм забравил доста от материята, но някои неща все още ги помня. Конкретно при мен верижно- разклонените и глутамин, оказаха най- осезаем ефект от всички суплементи, които съм вземал. Но - това, което искам да ти кажа - е, че най- голям ефект се постига, когато се вземат и комплексни. Има зависимости м/у аминокиселините, в смисъл, че едни благоприятстват приема на други - но кои, кои, (и кои, кога) това вече съм забравил, то си е цяла наука тази информация. Имай го предвид.

п.п. а инак време оно, имаше една фирма MLO, които имаха едни аминокиселини 2121 - е те това, беше най- най- най- доброто нещо, което съм вземал, едни грамадански апове, едвам ги преглъщах, но възстановяването и енергията, бяха изумителни.

Така е доста информация има да се попива и е обширна темата.

Та явно тази марка вече я няма..? Аа аз търся такива на прах с разклонена верига, защото нещо не ми се взимат магарещи хапчета. Разликата между bcaa на прах и хапчета знам, че е само във времето на действие защото естествено тези разтворени в течност навлизат по-бързо в кръвта. Но до колко по-добре се усвояват не знам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да я има все още тази марка на пазара, то не бих се изненадал, ако е пълно менте. Всъщност тогава ми ги донесе един познат от щатите, тези които се продаваха в България .... бяха нещо друго, два пъти съм купувал от тука, ами друго беше, категорично. Поне в онези години MLO се произвеждаше само в щатите към днешна дата не знам, но ако попаднеш на техни оригинални продукти, би трябвало да останеш много доволен - бяха от най- реномираните тогава. Но все пак не бих ги препоръчал - просто се опасявам, че каквото се продава ще е голямо менте.

А инак преди дилемата - дали на прах, на хапове или течни -  естествено е по- важно качеството, на това заложи. Пил съм на прах за нищо не стават, както казах пил съм на хапове супер са - така че това е по- маловажното. За протокола ще отбележа само, че течните най не ги усещах - в смисъл, че нито ми тежаха на стомаха, нито ми затрудняваха храносмилането и за това ги пиех мааааалко преди да свърша тренировката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.09.2018 г. в 20:51, Mr.n0b0dy написа:

...Но до колко по-добре се усвояват не знам..

Това зависи от какво друго пиеш заедно с аминокиселините. Сами по себе си нямат особен ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо целият пазар на световна фармацевтика се държи от една шепа криминални престъпници начело на които с  98% покритие стоят

-Pfizer -Mersk- Glaxo- Sanoffi- Jonson$Jonson  продаващи единствено и само милиарди  тонове  контейнери, пълни със химиески, синтезирани отрови.

Химикали , екстракти , кръвни продукти и извлеци започвайки от урина и стигайки чак до коса нокти  слонски и дори човешки фекалии и  извлеци.Има дори твърдения за продажби на извлеци от хора и части от хора. Плацентарни и тн ..медицински нямам съмнение за миг ,че тези престъпници са способни на всичко що касае пари.

Голяма част от извлеците им са от отпадни продукти на ужасният индустриален  хранителен комплекс т.е отпадъците от кланниците кости , кръв  копита , пера, кожи  всичко им влиза в употреба и ви се продава като от тях се правят тонове извлеци , ензими и какви ли не чудеса.

Голяма част от тези субстанции идват директно от убийства на животни , държани в клетки маймунчета , прасета с човешки гени и други животни, които се използват само за медицински опити, козметики, добавки, хормони и ваксини.

Абсолютно всички протеини и протеинови добавки идват от извлеци на Генно модифицирани култури с добавени бързи въглехидрати. Тези култури са гмо соя , гмо царевица ,отпадъчна суроватки от гмо  мляко правено от гмо крави храянени с гмо фураж.

Не са измама те са много внимателно проектирана създадена и добре работеща конспирация .За унищожение на хората ,които много бързо преминават в живота си от клиенти за добавки за ''здраве''  към дойни кравички  и клиенти на фармацевтичната и медицинска мафия, което им състояние остава доживотно.

Прекратявайте всякакви добавки,витамини имикроелементи и протеини и хормони от синтетичен произход и неидващи от жива храна в чинията ви Прекратявайте преди на 20г спермограмата ви да стане на труп и органите и тялото ви безвъзвратно да се унищожат и превърнат в пътници. 100лв са пренебрежимо малко и абсолютно нищо, защото от другата страна на везната стои вашият живот и здраве. ..Претеглете го така ...

Немалка част от тази огрмна индустрия се нарича пазар за Витамини , Минерали и Хранителни добавки.  Колкото повече химически синтезирани витамини минерали и добавки пиете толкова по бързо разрушавате органите , здравето и тялото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...