Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 57 минути, DjBobo написа:

http://nagmoney.club/

Дали е възможно това, как мислите ?

Разбира се! Правилния въпрос е: Колко е направената инвестиция, колко време му е отнело да я върне и колко са му разходите всеки месец като  пример, колко му струва наема или задържането на неговите реферали.

Бившата игра, която играх също имаше добри пари, но и там се искаха много средства, много разходи и мого умения за да си печелиш пари.

Като във всяка игра и там си има челен лидер, който инвестира преди 3 години 22 000 евро. Сега виждам, че е изтеглил над 30 000 евро и има в профила си активи кеш и акции на стойност 26 000 евро, които може да си изтегли, разбирасе ако продаде акциите а това ще му отнеме време. За това пък тегли по ня-колко хиляди евро всеки месец.

Снимката е от личния му профил, графата с изтеглени пари.

9173187I.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста бързо се правят пари така с по десет цента на въвеждане на 4 числа, за десетина минути направих 30 долара, но пише че минимума за първоначално теглене е 150. Ще ги направя за около час и ще пробвам, но ми изглежда нереално, та то така може да се направи хиледарка за ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охо искат и да се приелкат 40 човека, ясно, няма смисъл..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/31/2017 в 10:05, DjBobo написа:

Доста бързо се правят пари така с по десет цента на въвеждане на 4 числа, за десетина минути направих 30 долара, но пише че минимума за първоначално теглене е 150. Ще ги направя за около час и ще пробвам, но ми изглежда нереално, та то така може да се направи хиледарка за ден.

здравей от тази игра   плащат ли има ли смисъл

на 8/31/2017 в 9:46, nikolela написа:

Разбира се! Правилния въпрос е: Колко е направената инвестиция, колко време му е отнело да я върне и колко са му разходите всеки месец като  пример, колко му струва наема или задържането на неговите реферали.

Бившата игра, която играх също имаше добри пари, но и там се искаха много средства, много разходи и мого умения за да си печелиш пари.

Като във всяка игра и там си има челен лидер, който инвестира преди 3 години 22 000 евро. Сега виждам, че е изтеглил над 30 000 евро и има в профила си активи кеш и акции на стойност 26 000 евро, които може да си изтегли, разбирасе ако продаде акциите а това ще му отнеме време. За това пък тегли по ня-колко хиляди евро всеки месец.

Снимката е от личния му профил, графата с изтеглени пари.

9173187I.png

има ли смисъл играта взимат ли се пари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Stoian Mitev написа:

здравей от тази игра   плащат ли има ли смисъл

има ли смисъл играта взимат ли се пари

Това е пирамида и всяка ниша е заета отдавна. За нови играчи смисъл няма а старите изразходват твърде много нерви и усилия.

Иначе играта плаща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе неграмотник, ще ти източат и кредитната карта! Защо мислиш че някой непознат ще ти подарява пари? Заради хубавите ти очи ли? Безплатно е само сиренето в капана за мишки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.08.2017 г. в 12:15, DjBobo написа:

Охо искат и да се приелкат 40 човека, ясно, няма смисъл..

Ако успееш да вържеш 40 човека в пирамидата аз лично бих ти и платил!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, аm-аm написа:

Ако успееш да вържеш 40 човека в пирамидата аз лично бих ти и платил!

вярно ли искат 40 , ти ли4но увери  ли се

не те подигравам а питам сериозно

благодаря

преди 3 часа, Филипов написа:

Абе неграмотник, ще ти източат и кредитната карта! Защо мислиш че някой непознат ще ти подарява пари? Заради хубавите ти очи ли? Безплатно е само сиренето в капана за мишки.

филипов може да съм закъсал за пари ама не съм неграмотен

щом мога да пиша

но хайде стига да не се заяждаме няма смисъл по света и без това има много злоба

мислиш ли 4е е възможно да я изто4ат

то в нея има и без това много малко та ако наистина ги вземат няма да има и за хляб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Stoian Mitev написа:

не съм неграмотен

Си. Не съм чул в азбуката да са са променили буквата Ч с 4. Наблягай на ученето на уроци, а не на съмнителни игри. Нагоре ти дадоха линк - при всичките над 600 сайта вътре все с "money" в името не можеш да дръпнеш пари. 

А като е кредитна картата може и да задлъжнееш  Има работа за целия китайски народ, хвани се! Ако ще и дърва да цепиш или сняг да ринеш.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да разбирам те за работата но ми късно за у4ене  на 43 съм ,просто имам нужда от надомна работа разбираш ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.