Премини към съдържанието
crashgold

Конфигурация за игри !

Препоръчан отговор

Здравейте ! Желая 2 конфигурации за игри. 1ва .... бюджет 1500 лв. 2ра бюджет 600 лв. :)  Първата ще се използва за по тежки игри и обработка на видео ! .. Втората за леки игри и интернет :)     Благодаря за отделеното време   :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от crashgold
      Здравейте ! Желая 2 конфигурации за игри. 1ва .... бюджет 1500 лв. 2ра бюджет 600 лв.   Първата ще се използва за по тежки игри и обработка на видео ! .. Втората за леки игри и интернет      Благодаря за отделеното време     
    • от sambo1993
      Здравейте,
      Искам да си сглобя нов компютър:
      Бюджетът - 1700лв.
      Компютърът ще се използва за  работа,  игри(CS:GO, Elder Scrolls, Hearth Stone, Star Craft 2,възможно е и за потежки игри), Skype, слушане на музика, интернет. 
         - Искам да не се нагрява компютъра. Няма да го оверклоквам.
         - Предпочитам компютъра да работи тихо и да не вдига шум.
      Конфигурацията включва само компютър без периферни остроиства и монитор.
      Направил съм някаква конфигурация и искам да разбера дали е добра и вашето мнение за AMD RYZEN 5 1500x 3.7GHZ AM4.
      GB N1060G1 GAMING-3GD
      Corsair VS 650W ATX CP-9020051-WW
      ADATA-SSD-Ultimate-SU800-256GB-3D-NAND
      1TB-WD-Caviar-Blue-7200rpm-64MB-SATA3-WD10EZEX
      SHARKOON-VG4-W-ATX-MIDI-TOWER
      MSI-B350M-PRO-VDH-AM4
      AMD-RYZEN-5-1500X-3.7GHZ-AM4
      G.SKILL-DDR4-2x8-2666-RipjawsV-F4-2666C15D-16GVR

Благодаря предварително!

• от Kolew11
      Здравейте! Чета доста противоречиви мнения за хромкаста, някой по запознат да ми обясни с една две думи дали мога да гледам филми от PC без да забива като програмите  Nero Mediahome и прочие. Преди няколко дни ми изписа на смарт ТВто, че юни месец ми спират поддръжката на YouTube, може би е от ъпдейта, който направих на системата, а аз лично си ползвам много тубата с Youtube pair си пускам от телефона и от компютъра и си слушам музика, та това е една от причините да питам за хромкаста. Другото този HDMI мъжки, женски не ги разбирам много плюс, че трябва да е към 5 метра,защото компютъра ми е далеч и мисля, че на PCто мога само към единия вход да го включвам тоест трябва да махам монитора. Та какво ви е мнението какви са ми вариантите, дали не мога да си върна някаква стара версия поне на Youtube?
    • от Надежда Топалова
      купих таблет и калъф с външна клавиатура. проблема е, че няма български букви, а само латински. Така че не знам коя латинска буква отговаря на българската .Аз съм свикнала да пиша на Български (традиционна фонетика )
      Моля за идеи и съвети. БЛАГОДАРЯ

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.