Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес ми се прецака кабелът на рутера TP Link и като взех на комшията се разбра че кабелът не работи. 

Въпросът ми е следният:

Може ли някой да ми прати линк къде и в кой магазин продават захранващ кабел за рутер TP Link? 

PS Трябва ми само захранващ кабел :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, NewbieBeard написа:

Здравейте, днес ми се прецака кабелът на рутера TP Link и като взех на комшията се разбра че кабелът не работи. 

Въпросът ми е следният:

Може ли някой да ми прати линк къде и в кой магазин продават захранващ кабел за рутер TP Link? 

Виж модела на сегашния и търси. Най-обикновен за 12V/1.5A ще ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, NewbieBeard написа:

захранващ кабел за рутер TP Link? 

адаптер ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, XECUTIONER написа:

Виж модела на сегашния и търси. Най-обикновен за 12V/1.5A ще ти свърши работа.

Моля? TPLink работят на 9V/900mA. Освен това буксите им на по-новите вече не са стандартните 5.1mm/2.1mm, а едни по-тънки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, NewbieBeard написа:

Адаптер 

Ето това е рутерът ми: https://www.emag.bg/bezzhichen-ruter-n-tp-link-tl-wr740n-tl-wr740n-bf13/pd/D2MRJBBBM/

Снимките едва ли отговарят на последната ревизия. От v4 нагоре, вече са с 5V адаптер и тесните букси, 2.1, или 1.7мм. Виж на лепенките на самият рутер каква ревизия е и ако е по-голяма от v4 ще ти трябва друг адаптер, там трябва да пише и данните за напрежение и ток. Изобщо не пробвай със старият ти 12V адаптер, да му снаждаш, или запояваш друга букса, че ще го изгориш. От някой магазин, където има конектори (комет), може да си купиш правилната букса (носиш рутера, да мериш) и някакъв адаптер 5V/1A, на който да я запоиш/снадиш. Иначе точно такъв адаптер, с такава букса, едва ли ще намериш готов. Има при китайците, но ще чакаш. Може да питаш при някой интернет доставчик, дали не им се намират адаптери от изгорели, такива рутери.

Редактирано от RagnerBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.