Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам каква видео карта бихте ми препоръчали за следната конфигурация: Процесор AMD A4 6300 apu with radeon HD graphics 8370D, 6GB RAM, захранване 500W. Примерно ако си взема ( една от евтините карти ) Gigabyte NVIDIA GeForce GT 730, 2048MB, DDR3 какво би станало? Защото четох на някои места, че няма много файда ако си взема по-бюджетна карта..? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи монитора ако има само  vga   букса тогава  gt 730  става и за   бъдещ ъпглейд

ако монитора има и различни букси от vga    примерно  hdmi   може и  gt 1030   за 40 лв повече

но ако  монитора има само  vga  тогава или трябва да се взима и друг монитор или да се купи преходник който струва 20 лв....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече си имаш вградена видеокарта и не виждам голяма полза от още един боклук. Ако смяташ да се заиграваш с игри, ще ти трябва поне 1050, a още по-добре 1050Ti.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с Процесор AMD A4 6300 apu му трябва поне 1050 а още подобре 1050ти >.... добреееее като го видим че му кажем...

даже  gt 730  му идва малко тежка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мани ги тея weberdarren97 said:

некъв  97- набор ше  дава наклон  къкъв хардуер да се купува където майка му и баща му са му купили за коледа пс

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се учудиш колко от набор 2003-2004 ще те сложат в джоба си със знанията си. Само със самочувствие не става...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може но са единици

а и този определено не е ....

Цитат
weberdarren97      Nov 17, 2016, 6:46 PM
I think the bottlenecking would start around the GTX 1060 6GB range. You should be fine with a GTX 1050 ti.

:D 

Цитат

1. weberdarren97 said:
    Measurements matter. The only thing that could cause a problem in terms of measurements is if the card is too long or too wide to fit into the case. Neither of these cards have that problem.

You don't need to reach a certain spot or anything.

The card is compatible with the motherboard.

Is there an alternative power supply I can buy? I have the money for the graphics card, but want to see if I need 550w for all in the computer. I've heard that the card only uses 75w, so that's why I'm asking. Also, I know the TI is better, but would I be able ot use the Gtx 1050 (not TI)?

Was looking at this, would this be compatable? 

http://

2. weberdarren97      Nov 24, 2016, 1:13 AM
    You can get much higher quality without paying much more. Seasonic S12ii 520W Bronze.

:D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Yvan Sergeev написа:

некъв  97- набор ше  дава наклон  къкъв хардуер да се купува където майка му и баща му са му купили за коледа пс

Аз съм набор 97.  Нещо против? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ведънъж ми зарази  пс-то с троянец

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

ведънъж ми зарази  пс-то с троянец

Ти си абсолютен ГЛУПАК. Това, че един инструмент засичащ се от друг софтуер като зловреден, не означава, че самият той е такъв(зловреден). Между другото ако искаш потърси помощ от другите колеги от HJT. Те с радост ще ти отговорят. Даже смятам да им предоставя темата да видят и те как стоят нещата щом си толкова отворен.

@B-boy/StyLe/ @icotonev 

Ето темата колеги: 

+това ясно се вижда в темата, че НЕ си изпълнявал моите инструкции, липсват логове. Надявам се при втора заявка за помощ от твоя страна НИТО ЕДИН ОТ КОЛЕГИТЕ ДА НЕ ТИ ПОМОГНЕ!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пламен Р
      Искам да си колкна процесора от биоса , но незнам как той ми е Gigabyte 250m gaming 3 добро е дъното , захранването е 700 w а в момента процесора е i7 7700 искам на 8700k или на i9 ако има такава възможност а рамта ми е 16 gb duo
    • от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
    • от Nedkych
      Здравейте. Мога ли да изкарам правилен тест със свален множител на процесора (fx8350) Причината е, че единствено с прайма температурата на процесора ми се вдига извън норми и не искам да карам продължителен тест така. Та се чудех дали множитела може да повлияе на резултата ако е смъкнат наполвина... така поне не грее. И един малък втори въпрос, аз нали понеже съм "спЕцИаЛиСт"   Бях решил да свяла CPU Bus freq. ама е така без да пипам нищо друго  и след като компа се рестартира се зачудих абе дали аджаба нетрябваше да сваля и vcore, дали няма да си опека процесора от underclock?  Благодаря ви предварително  
    • от Кристиян Кръстев
      Здравейте искам да попитам дали този процесор amd fx4300 и рам kingston hyperx 4gb ddr3 1600mhz black ще тръгнат ли на asrock n68c-gs fx по-принцип пише че ще тръгне ама изисква биос версия p1.30 а аз съм на p1.40 та видех че има програма за ъпдейт в сайт-а им ама да попитам че като се инсталира се дава default settings на биос-а а не знам да не се правят някакви настройки после  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.