Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам каква видео карта бихте ми препоръчали за следната конфигурация: Процесор AMD A4 6300 apu with radeon HD graphics 8370D, 6GB RAM, захранване 500W. Примерно ако си взема ( една от евтините карти ) Gigabyte NVIDIA GeForce GT 730, 2048MB, DDR3 какво би станало? Защото четох на някои места, че няма много файда ако си взема по-бюджетна карта..? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи монитора ако има само  vga   букса тогава  gt 730  става и за   бъдещ ъпглейд

ако монитора има и различни букси от vga    примерно  hdmi   може и  gt 1030   за 40 лв повече

но ако  монитора има само  vga  тогава или трябва да се взима и друг монитор или да се купи преходник който струва 20 лв....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече си имаш вградена видеокарта и не виждам голяма полза от още един боклук. Ако смяташ да се заиграваш с игри, ще ти трябва поне 1050, a още по-добре 1050Ti.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с Процесор AMD A4 6300 apu му трябва поне 1050 а още подобре 1050ти >.... добреееее като го видим че му кажем...

даже  gt 730  му идва малко тежка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мани ги тея weberdarren97 said:

некъв  97- набор ше  дава наклон  къкъв хардуер да се купува където майка му и баща му са му купили за коледа пс

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се учудиш колко от набор 2003-2004 ще те сложат в джоба си със знанията си. Само със самочувствие не става...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може но са единици

а и този определено не е ....

Цитат
weberdarren97      Nov 17, 2016, 6:46 PM
I think the bottlenecking would start around the GTX 1060 6GB range. You should be fine with a GTX 1050 ti.

:D 

Цитат

1. weberdarren97 said:
    Measurements matter. The only thing that could cause a problem in terms of measurements is if the card is too long or too wide to fit into the case. Neither of these cards have that problem.

You don't need to reach a certain spot or anything.

The card is compatible with the motherboard.

Is there an alternative power supply I can buy? I have the money for the graphics card, but want to see if I need 550w for all in the computer. I've heard that the card only uses 75w, so that's why I'm asking. Also, I know the TI is better, but would I be able ot use the Gtx 1050 (not TI)?

Was looking at this, would this be compatable? 

http://

2. weberdarren97      Nov 24, 2016, 1:13 AM
    You can get much higher quality without paying much more. Seasonic S12ii 520W Bronze.

:D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Yvan Sergeev написа:

некъв  97- набор ше  дава наклон  къкъв хардуер да се купува където майка му и баща му са му купили за коледа пс

Аз съм набор 97.  Нещо против? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ведънъж ми зарази  пс-то с троянец

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

ведънъж ми зарази  пс-то с троянец

Ти си абсолютен ГЛУПАК. Това, че един инструмент засичащ се от друг софтуер като зловреден, не означава, че самият той е такъв(зловреден). Между другото ако искаш потърси помощ от другите колеги от HJT. Те с радост ще ти отговорят. Даже смятам да им предоставя темата да видят и те как стоят нещата щом си толкова отворен.

@B-boy/StyLe/ @icotonev 

Ето темата колеги: 

+това ясно се вижда в темата, че НЕ си изпълнявал моите инструкции, липсват логове. Надявам се при втора заявка за помощ от твоя страна НИТО ЕДИН ОТ КОЛЕГИТЕ ДА НЕ ТИ ПОМОГНЕ!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Радослав Матев
      Понеже вече не мога да влизам в един друг подобен форум (бан заради коментиране на работата на модераторите), си пускам питането и тук.
      Конфигурацията ми е следната (от подписа)
      MB:LENOVO 25522C8,Xeon E3-1225 v2,4x4 GB DDR3-1600,CM Hyper 412S,Thermaltake SmarHDt DPS G750W,Samsung 850 EVO 500GB, ST3000DM001,WDC WD5000AAKx2 RAID0,ASUS DRW-2014L1T,Asus Strix GTX970,Panasonic TX-L42ET60E
      Дъното е от workstation Lenovo E31 Tower, ползвам преходник за захранването и така съм включил това захранване Thermaltake. Проблема е следния: понякога, при голям товар на процесора се получава замръзване от 2-3 секунди и след това примигване на екрана с грешка в драйвера на NVIDIA. Драйверите постоянно са обновявани с последните от NVIDIA, операционната система е Windows 10 PRO - лицензирана е, лиценза е вграден в BIOS, който съм го обновявал последно лятото с последна версия от тази година от сайта на Lenovo. Замръзването се появява много рядко - 1-2 пъти седмично (може и 3-4, но това е още по-рядко) и го има от доста време. Най-често ми се случва като ползвам Android Studio при зареждане/компилиране на нов проект от папка с готови проекти, получава се и при опит за затваряне на андроид емулатор, който пак съм стартирал през Android Studio - qemu. Понякога самото затваряне на емулатора товари процесора на максимум в продължение на 10-15 секунди, което най-вероятно предизвиква и проблема. Случвало ми се е и при тест примерно с Aida64 или някоя друга програма, която "претовари" процесора. След това всичко си работи нормално. Днес за пръв път го направи това и компютъра просто "заби" - всичко замръзна, не се движеше и курсура на мишката. Изчаках около 40 секунди и го ресетнах със съответния бутон, след това всичко си беше нормално. Няма никакви грешки в event viewer, освен тези за видео драйвер, които ми ги изписва и windows с 'балон' долу - дясно. Нова инсталация правих преди около 4-5 месеца, като ISO файла е теглен от сайта на Microsoft, ползвам го и на лаптопа и там нямам никакви проблеми. Според мен проблема е от хардуерно естество, защото го има откакто ползвам тази машина (взех я втора употреба преди година и няколко месеца). Най-странното е, че никога не ми е правило такъв проблем и при най-тежките игри, при които процесора постоянно е бил 100% натоварен, дори и с максимален клок на видеокартата всичко си върви перфектно. Дъното съм го гледал за надути кондензатори - няма такива, SMART статуса на системния диск е перфектен. Единствено не съм пробвал да извадя видеокартата и да ползвам вграденото видео, но не ми се занимава засега чак толкова. Някой ако има идеи какво може да е, моля да споделя. Всякакви тестове, които съм пускал на компютъра, минават без проблеми. Съответно и температурите са в нормата (процесора никога не е минавал 67-68 градуса, дори и лятото и това е при игра, видеокартата в "спокойно" положение е под 40 градуса в повечето случаи).
    • от pi4a7a
      Здравейте приготвил съм 1700+- лв. за лаптоп, ще се ползва за игри главно, ако ме сдобиете с добра машинка, приготвил съм половинка домашна
      Засега съм хванал на мушка това: https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VX5_591G-acer_aspire_vx5_591g_NH_GM2EX_019
    • от Александър Банов
      Здравейте! Реших че е време за подобрение на старата ми конфигурация компонентите са:
      Процесор- АМД А8-5500 3.2 
      Видео е вграденото- Radeon™ HD 7560D 
      Дъното- ASRock  FM2A75 Pro4
      Рама- ADATA 4GB DDR3 1600MHz
      Захранване- Thermal Master ATX12V 500W 
      Харда- Seagate BarraCuda 7200.10 250 GB.
      Както вече видяхте карам с вградената въпреки че дъното поддържа и crossfire X . Досега играех само на League of Legends, но ми писна и искам нещо друго но видеото ми не става. Търсих в ОЛХ някаква видеокарта но проблема ми е че процесора много нагрява и както съм в игра и просто спира звука картината замръзва и след около 5 сек всичко се размазва но компа продължава да върви но нищо не мога да направя единствения начин ми е да го рестартирам. И понеже копчето за рестарт ми се е счупило го правя от дъното и усещам много топлина после влизам в настройките на биоса и там гледам едни големи градуси. И всеки път като стане и като го водя на човека дето го оправя той сменя термо пастата нали ама ми излиза много скъпо да го правя това всеки 6 ти месец и се чудя няма ли някакъв друг начин? Няма ли как да купя друг вентилатор понеже тоя е който идва с  процесора и освен това кутията ми няма други вентилатори. Притеснява ме това че дори да си купя нова видео ката процесора ако прави така то е все едно. Или то може да е от самата видео карта която вградена в процесора се нагрява и за това?Не съм много наясно и зареди това се обръщам към вас.Благодаря.

• от Божидар Борисов
      Здравейте! Мисля да си закупя тази видео карта от Amazon.com https://www.amazon.com/MSI-GAMING-GTX-1060-6G/dp/B01L9VB642/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1491734240&sr=8-1&keywords=gtx%2B1060%2Bmsi&th=1
      Пише че цената е 225$ с доставката стават 252$ и пише това -> (Estimated Import Fees Deposit+$50.37) и също така това ( AmazonGlobal makes international shipping easy by calculating import fees at checkout, as well as clearing customs for you. In addition, you have the visibility to track your packages door-to-door.). Така според това което пише ми става ясно че те се оправят с митницата и няма нужда аз да ходя там да вадя ЕОРИ-та и други.
      Въпросът ми е някои друг поръчвал ли е от там и дали наистина изчистват сметките с митницата или трябва да се ходи на място??

• от Azhen
      Здравейте , реших да сменям вече старичкия ми 8320 с нещо по-ново и по-добро 
      За сега съм се спрял на Core I7 7700K , Asus Prime 270-A , и DDR4 3200 G.Skill TridentZ , някакви мнения ? 
      Ще се използва за тежки игри и стрийм от време на време , планирам и ъпгрейд на видеото после .Останалите части са ми от подписа.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.