Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам мнение за 2 та процесора ще  ми е необходим за игри и стриим благодаря предварително!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно е за предпочитане 8-нишков за стрийм а и АМД-то е отключен а най-хубавото е че е 40 лв. по-евтин.

Без клок и като оставим настрана стрийма и всичко останало за което се ползва компютъра 7500 има около 4% предимство в игрите при 1080p.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Roujin Z написа:

Очевидно е за предпочитане 8-нишков за стрийм а и АМД-то е отключен а най-хубавото е че е 40 лв. по-евтин.

Без клок и като оставим настрана стрийма и всичко останало за което се ползва компютъра 7500 има около 4% предимство в игрите при 1080p.

Ми той човека ти го е обяснил. За игри специално , малко по добрия процесор ще е интела. За всичко останало райзен.  Разликата в % отношение са според играта.  Но дори и да има едно 4-5% в полза на итела при гейминг , пак бих се спрял на 8-те нишки.

Успех с покупката !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Dj KingBG написа:

Благодаря очаквам още мнения

Ryzen тук няма две мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.