Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте преди известно време си купих galaxy s8  и доколкото някой хора знаят вътре има AKG слушалки, които уж са хубави и наистина е така. Аз не ги използвах поради причината че не слушах нищо, до преди 3 дена докато почнах да слушам, но днес дтана нещо докъто слушах някоя песен едната слушалка заглухна (дясната) и сега е много по-тиха от лявата почти не се чува. Четох в интернет доста хора са имали този проблем, някакви съвети?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възползвай се от гаранцията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, firestarter написа:

Възползвай се от гаранцията!

Щях ако имах такава, закупих го докъто бях в Англия от магазин и няма гаранция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли ги на друго устройство? Ако и там има същия проблем, то тогава ще ти трябват нови слушалки. Не знам въобще някой да се занимава с ремонт на "тапи", нищо че струват една шапка с пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне замери ли съпротивлението на въпросната слушалка от жака, преди да пуснеш темата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, firestarter написа:

Пробва ли ги на друго устройство? Ако и там има същия проблем, то тогава ще ти трябват нови слушалки. Не знам въобще някой да се занимава с ремонт на "тапи", нищо че струват една шапка с пари.

пробвах на 3 устройства все същото..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Atanas Pachov  ти пък къде го засили...:) Човека, ако разбираше дотолкова, че да си мери съпротивлението, че и да го разчете правилно, най вероятно нямаше да пусне темата въобще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.