Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От къде мога да си купя храна за космоса. Пардон - за на път когато съм. Пишат, че БАН я произвежда, пишат че алпинисти, колоездачи и прочие туристи имат специализирани магазини, от които се купува, а гледам от никъде не може да се поръча! Една порция космическа храна струва 5 лв. чета във Vesti.BG с дата Юли 2017, което ме устройва напълно, при положение, че многократно съм увисвал без манджа и няма как да се храня защото живота ми е свръх динамичен, пък банички не ям, понеже съм се отдал на здравословно хранене. Никъде, където и да говорят за нея, не обявяват сайт за поръчка. Защо? От къде мога да поръчам?

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти вече ме плашиш. Каква е тази космическа храна???? Алпинистите просто използват консерви. Колоездачите по време на състезание пият вода с витамини и минерали. Туристите просто си носят обикновена храна, а БАН е просто загиваща единица. То нищо не произвежда, Една умираща и западаща институция.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фъстъци вакумирани не си ли ял 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва точно космическа храна! Хранителните качества се запазват 98% , енциклопедията на уикипедия го гласи. Не мога да ям фъстъци, печените ядки не са уместни при диета, а сурови бадеми не ми трябват, просто не ми се яде такъв сорт храна. Искам богата храна, каквото си слагат хората на масата, но няма кой да предложи.

655-402-kosmicheska-hrana.jpg

Ето още информация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 100 грама сушени плодове - 4-5 лв. ли ве? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, eXceLLen7 написа:

За 100 грама сушени плодове - 4-5 лв. ли ве? 

От къде да знам аз? Това е за сирене. Никой никъде не е обявил продажбата, че да сме наясно. Искам боб чорба, мусака, сарми.... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди време по тв - то казаха че в бг. спират производството, защото мисиите предпочитали от Китай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук, от тук, от тук, от тук... И от още 1001 места... Аз купувам лиофилизирани храни (риба, пиле, патешки черен дроб) за котката си. Като допълнително лакомство, разбира се, не като основна храна. При цени от 180 до 450 лв за килограм...

Редактирано от Win_user (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да имаш желание да се храниш с лиофилизирана храна не ми изглежда никак здравословно. Колкото и да се рекламира "високото качество" ,  става дума за консервация и биологичната пълноценност на третираните продукти вече не е със същите стойности и ефективна полезност. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 5.09.2017 г. в 23:09, Mlechko написа:

От къде мога да си купя храна за космоса. Пардон - за на път когато съм. Пишат, че БАН я произвежда, пишат че алпинисти, колоездачи и прочие туристи имат специализирани магазини, от които се купува, а гледам от никъде не може да се поръча! Една порция космическа храна струва 5 лв. чета във Vesti.BG с дата Юли 2017, което ме устройва напълно, при положение, че многократно съм увисвал без манджа и няма как да се храня защото живота ми е свръх динамичен, пък банички не ям, понеже съм се отдал на здравословно хранене. Никъде, където и да говорят за нея, не обявяват сайт за поръчка. Защо? От къде мога да поръчам?

Георги Иванов (космонавта) не беше ли от Плевен бре? Защо не се срещнеш с него и ще ти даде адекватен отговор по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.