Премини към съдържанието
Арвен

Samsung A5 (2017) Сензор за близост

Препоръчан отговор

Здравейте, някой знае ли как да си пусна сензора за близост по време на разговор? Актуализирах софтуера и някои настройки се разбъркаха и сега сензора не се включва...Като говоря и натискам разни неща и ме дразни, а не знам от къде се включва. Благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сензорът за близост си го пуска съответното парче софтуер. За да не работи, нещо се е омацало след ъпдейта -> factory reset, както ти предложиха, или в краен случай чист флаш на последния фабричен андроид според PDA/CSC кодовете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Audi Power написа:

Factory Reset направи

Благодаря, но така всичко ще ми изчезне нали? Не разбирам много...

преди 7 часа, hudyr написа:

Сензорът за близост си го пуска съответното парче софтуер. За да не работи, нещо се е омацало след ъпдейта -> factory reset, както ти предложиха, или в краен случай чист флаш на последния фабричен андроид според PDA/CSC кодовете.

Жалко...тези кодове не знам какви са, не разбирам. В краен случай ще си го търпя така,  не ми се връщат заводските настройки. Благодаря ☺

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прехвърляш информацията от телефона към лаптопа(ако имаш SD карта и информацията от нея към лаптопа) и правиш хард ресет да изтрие цялата информация от телефона и картата памет. И си ги прехвърляш после пак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Audi Power написа:

Прехвърляш информацията от телефона към лаптопа(ако имаш SD карта и информацията от нея към лаптопа) и правиш хард ресет да изтрие цялата информация от телефона и картата памет. И си ги прехвърляш после пак. 

Много благодаря ☺ Явно не трябваше да го актуализирам, но..както и да е. Ще го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Арвен написа:

Много благодаря ☺ Явно не трябваше да го актуализирам, но..както и да е. Ще го оправя.

Винаги е хубаво да си с актуална версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.