Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Kristian Denkov

Твърде нисък fps при Call Of Duty Modern Warfare 2

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема е следния не зависимо коя call of duty да сваля било тя call of duty 4 modern warfare, modern warfrae 2 или пък 3 вадят 15-20 FPS на най-ниски настройки. Само когато погледна в земята или във въздуха ми показва реални според мен фпс който е около 200 на 800x600 всичко на very low. Конфигурацията е следната:

CPU: Intel 2 Duo E6400 2.13ghz

RAM: 4 GB DDR2 800MHZ

GPU: AMD SAPHIRE RADEON R7 240 1GB GDDR5 128bit

Windows. 8.1

Според мен е заради windows, защото преди години съм играл и трите игри на лаптоп който беше 100 пъти по-слаб от сегашния компютър. На други игри го няма там кадрите са такива каквито ги очаквам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деисталирам драйвърите на видеокартата и след това ги исталирам наново нали така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Kristian Denkov написа:

Според мен е заради windows, защото преди години съм играл и трите игри на лаптоп който беше 100 пъти по-слаб от сегашния компютър. На други игри го няма там кадрите са такива каквито ги очаквам.

По принцип спри всички други програми (Скайп, браузер и прочие) и пробвай пак. Това заради 4GB рам.

На този конфиг е нормално Call of Duty 4 (от 2007) да има към 150+ кадъра. За другите не знам.

Другите игри може да имат PhysX ако не се лъжа. Ако е зададен да се смята от процесора може да прави тоя саботаж. За съжаление при теб е AMD карта и не знам как да се прехвърли на картата. Може @niki292002 да е чувал нещо. Или пробвай да го инсталираш просто да го има. То на АМД карта няма работи, но играта може би го изисква за го имаш инсталирано. http://www.nvidia.com/object/physx-9.17.0524-driver.html 

PS: Сега проверявам и гледам че нямат PhysX уж. Call of duty Ghost нещо има, но не тия. Ами....пробвай горе каквото са предложили за преинсталация на драйвера. 

преди 12 часа, Kristian Denkov написа:

Според мен е заради windows

От самия Windows няма да е. Вече ако ти си го заразил или нещо от сорта е възможно. 

За тоя компютър старите игри сложи Windows XP и ще хвърчи в сравнение със сега.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, къде е свързан монитора, към видеото или към дъното (малоумен въпрос, ама често срещана грешка). 

П.П. Няман шанс да се превхърли PhysX-а към AMD видеокарта. Това си е само за Nvidia, като G-sync например.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да на 100% е заразен. Монитора е свързан с видео картата. А при други игри както казах няма проблем фпс-а е толкова колкото очаквам за тази стара конфигурация. Може и да сте прави за windows-a. Мои приятел играе на windows 10 и му върви супер но пък е с nvidia. Явно няма да се играят докато не преисталирам наново сигурно ще е на 7 ultimate. Забравих да кажа с други игри нямам проблем. Gta san andreas gta 3 vice city gta iv. Max payne 1 2 и доста други игри.

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай MSI Afterburner и си гледай температурите, натоварването и честотите на видеото по време на игра - може да прегрява и да работи на по-ниски честоти къде видео, къде процесор....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата не ми качва повече от 60 градуса поне това което съм гледал де. Но не вярвам да е от това както казах при други игри го няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има клипчета в тубата с твоята карта на HD се играе спокойно с 40-50 кадъра по спомен. Пробвай да преинсталираш играта и драйверите, също е възможно процесора да идва слаб. Затова препоръчах MSI има опция да гледаш колко ти се товари процесор, видео, температури, памети и други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще опитам мен си ме съмнява windows-а доста е омазан а и може тази игра да не върви като хората на 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.