Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Śūnyatā написа:

Неограниченият Той! :D

Omniae viae ad mortis ducent.

Напротив. Просто не знаеш къде са ми въпросните ограждения.

Прави разлика между вид "широко скроени" хора и тесногръди индивиди.

Има и друго = вече съм вид инвалид. Мога да обслужвам само и единствено себе си. До като съм така = ще съм жив. После = ще видя.

преди 7 часа, JKirilov написа:

Що си мърмориш сам?:angry:

То е елементарно: Ненормален съм! :) 

Не съм луд, защото все още не си задавам въпроси и сам да си отговарям.

Иначе обръщам внимание на чуждите въпроси и позволявам си да дам вид отговор, а не решение. ;) 

В едно уравнение което няма реални корени, то освен реален компонент има и имагинерен. Въпросното решение е комплексна стойност, която води до вектор насочен за промяна на движението на мислите на другия или на теб. ;) 

Всичко е въпрос на собствени алгоритми, които или си ги спретнал ти от "нулата" или ползваш вид отворен и известен затворен код, или готови програми които обаче правят неща заложени от друг, а не по твое фантазиране, че правят друго. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Не разбира се :) 

Изкукали има не само в нета.... Даже по принцип са повече.. но не всички могат "да творят" из форуми.

Сега като се змаисля.. едно време за това общностите /било то по мирката, айсикю.. и др /  бяха много по изчистени и качествени.

После сулю и пулю си купиха комп  първо да играят, появи се интернет, после смартфоните  и... простотията заля света.....

Виждам носталгия по стари платформи. :) 

Проблема не е в простотията. Тя съществува и е твой избор дали ще я забелязваш, споделяш или ще участваш активно в нея.

С простотията не всеки може да се справя и повежда към вид положителност. Трябва да си се гмуркал в нея не до глезените, а по иначе, до към поне година да си бил простак, но не да се правиш. ;) Простия човек надушва изкуствената простотия. :) 

Когато покажеш на вид простак по-голяма простотия = увисва му долното челюст ... :) Не мога да опиша вида на учудването му, че неговото е бледо и някак си не пълно. :) 

За да се гмурнеш във въпросната простотия обаче ти трябва необходимата екип, не само вид материална вещи, а и доверена личност. ;) 

Определени хора обаче не може да  станат простаци. Те трябва да загърбят вид свои предразсъдъци, но в тоя случай се лишават и от вид сигурност и де факто по могат да се повредят, отколкото да превъзпитат вид хора прависти различни простотии.

Трябва да е подготвен човека и за вид възмущения от страна на обществото. Да знае къде да си замълчи. Да се вслуша във вид практици, а не да настоява за вид прилагане на някаква теория.

Въпросните сюлю и пулю са вид клиенти. На тях им продаваш вид несъвършени неща и трябва да не ти пука за какво ще ги ползват.

Един пример от миналото ми.

Вид пари (финансово средства) имащ с мотото аз плащам пожела вид глупост. Опитах се тактично да го разубедя, че няма смисъл от вид нещо, но той настоя. Направих в този случай оферта, която не му отказах направата на въпросната глупост, а да си изкарам вид безумна печалба с която да инвестирам нещо.

Не се обади, за да каже дали приема офертата или не.

Кратко: Клиента винаги има право, но до колко желае вид глупост = начина е завишена цена до почти небето. ;) Като ще се поврежда нещо работещо, то печалбата да отива във вид модернизация или стимул на вид труд. ;) 

Парите нямат мирис, а има мръсна работа която струва много по-скъпо от обикновения труд. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...