Премини към съдържанието
filipov

Проблем със свързването на видеокамера с OBS

Препоръчан отговор

Имам камера sony PJ620 и искам да я вържа чрез комп или лаптоп да предавам на живо през фейсбук. Има USB, HDMI, WiFi.

Не успях да я свържа към този софтуер OBS. Само чрез това успявам PlayMemories Home, но не ми върши работа.

С HDMI дали ще стане, понеже доколкото четох HDMI на видеокартата трябва да има Input.

Та искам съвет как мога да я вържа по някакъв начин с този софтуер. 

Благодаря за вниманието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро търси и експериментирай с някоя от добавките на OBS
https://obsproject.com/forum/resources/categories/obs-studio-plugins.6/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от vankata4
      Здравейте! 
      Знаете ли някакво приложение чрез което да се контролира автофокуса или въобще някакъв начин за това? 
      п.с ако знает някфи яки андроид приложения за камера или обработка(като това--> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.lrmobile), споделяйте - много ще се радвам . 
    • от icaka9
      Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
    • от Metko Maslev
      Камерата се включва сама дори и на заключен екран,поне 2 пъти дневно.
      Иска и разрешения за достъп.
      Някой имал ли е същия проблем?
    • от dimi_54
      Здравейте, търся решение за следния проблем. Преди дни монтирах у нас камера за видеонаблюдение. Нямам dvr и затова реших да ползвам вградения pvr на телевизора който имам . Самия телевизор има два вградени тунера за аналогово и цифрово приемане на сигнал AV и DTV - T. Особенното е че PVR работи само с DTV тунера. Когато вкарам видеосигнала от камерата ми го изкарва на АV входа. Проблема е че не мога с този вход да ползвам PVR. Явно сигнала който идва от камерата е аналогов. Въпроса ми е , има ли начин този сигнал да се преобразува в цифров за да може цифрофия тунер да го хване и оттам да мога да записвам с PVR.
    • от crashgold
      Здравейте.. Търся приложение или програма за смяна на камера на телефон.. Тоест .. докато снимам на видео да мога да местя от предна на задна камера ( да продължава да се снима )... Телефона е Huawei P9 Lite    Живи и здрави  ... 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.