Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бих желал да ми предложите хубав монитор до 500 лв , да се свърза към компютъра чрез HDMI кабел или HDMI към DVI-D (Но мисля, че ще трябва преходник). Ще се ползва главно за игри. Пускам темата от името на един приятел, които няма възможност сам да го направи. 

Ако имате допълнителни въпроси, питайте, а аз ще се свържа с него.

Благодаря за отделеното внимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото, какво мислите за този - AOC G2460PF ?

П.С. Тук даже го намерих малко по-евтин - http://www.vario.bg/aoc-g2460pf

Редактирано от Excelsior (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Excelsior написа:

Между другото, какво мислите за този - AOC G2460PF ?

П.С. Тук даже го намерих малко по-евтин - http://www.vario.bg/aoc-g2460pf

Този монитор не е с отлично качество,но не е и толкова лош за цената си( средна хубост ).Зависи каква графична карта има в конфигурацията си,ако е AMD ще се възползва от FreeSync технологията. При условие,че е с NVidia няма реално предимство пред други модели без тази функция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Този монитор не е с отлично качество,но не е и толкова лош за цената си( средна хубост ).Зависи каква графична карта има в конфигурацията си,ако е AMD ще се възползва от FreeSync технологията. При условие,че е с NVidia няма реално предимство пред други модели без тази функция.

Пак е по-добре от такъв за същата цена без freesync, ако в бъдеще вземе AMD видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам телевизор Самсунг 24инча с 1080 пиксела( фул хай дефинишън) , има 2 HDMI входа и възможност за картина в картината , да гледаш тв и компютър едновременно. Става дума за  модел  LТ24Е390 , купих го от Технополис за 331лв.

66.JPG

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Аз използвам телевизор Самсунг 24инча с 1080 пиксела( фул хай дефинишън) , има 2 HDMI входа и възможност за картина в картината , да гледаш тв и компютър едновременно. Става дума за  модел  LТ24Е390 , купих го от Технополис за 331лв."

Монитора,който е предложен е с твърде висок инпут лаг.Тези модели не са подходящи за игри и интензивен геймплей,а за всекидневна употреба,развлечение,интернет и филми.Ако се играят шутъри и рали симулатори подходящи са такива с максимално бърз response time и нисък инпут лаг.Затова много потребители избират матрици с ТН панел и по-лошо цветово предаване пред IPS  или VA панел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от G.H75
      Здравейте имам проблем със компютъра!!!Когато включа компютъра не се включва монотора.Пробвах всичко смених батерията на биоса сложих нова термо паста махнах видеокартата и рама сложихги на друга машина всичко си работи.ПОМОЩ!!!!
      Видеокартата е Sapphire R9 280X Dual-X
      Дъното е MSI 970A-G43
      Рам Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 1600MHz

• от Deliv3rr
      Здравейте търся монитор от тези, които са завъртяни на 90 градуса. Някакви идеи къде мога да отркрия подобен и как се казват, че прерових навсякъде и нищо...  Слагам снимка за по-голяма яснота:

• от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете моля в избора на монитор за игра на WOT.Искам да си взема един в съотношение 21:9 но не знам дали играта я поддържа.Моля които знае и играе в тази резолюция (2560x1080) да сподели опит, че английския ми е слаб и нищо не разбирам от чуждите форуми.Спрял съм се на бюджетно решение.
      LG 29UM58-P или  LG 29UM59-P или LG 29UM68-P
    • от И. Иванов
      Добър вечер имам въпрос мога ли да си свържа телевизора към компютъра,така че и монитора да работи и има ли значение видео картата мойта е ATI Radeon 5770
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.