Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
nihil

прозорец след старирането

Препоръчан отговор

Здравейте от няколко дни ми се появи този прозорец при стартиране.

След зареждането се показва черен екран.... някакви идей на какво се дължи и как да го оправя? Благодаря предварително!

4016702_en_1.png

Без име.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нужна е малко повече информация. Какъв е произхода на този Уиндоус 7, как е инсталиран и най-важното- как е активиран ( ако изобщо е бил). Долу , в дясно ти пише, че това ,дето е инсталирано, не е оригинално копие . А черният екран е напомняне за неуредени задължения...

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е много просто -  не ти е активирана системата. Съответно не ти е лицензирана.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм разбирам, взимайки предвид факта ,че не съм на "ти" със Операционни системи...... мисля ,че успях някак си да сваля KJ activator от замунда и просто следвах стъпките на клиента им.

достигнах до следният резултат /виж изображение/

П.С. а до тази несполука ме доведе софтуаер ,който изтеглих от сайт платформа за почистващи "инструменти" (програми) ....... по-специално свалих non-installer tool ,чиято цел бе да сканира и поправи неизправности в системат (м.д. неочаквах ефекта да бъде такъв)

Без име.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така почнах нищо от нищо не разбирах...почнах да чистя с една прехвалена праграма и ми се прецака активацията. ..с четене из нета се справих сама и после се запалих и успях да преинсталирам един стар компютър сама...и така...четеш , гледаш клипчета и действаш.

Може и късмет и случайност да са но нещата си се получават за сега :computer2:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава да откриеш цената на това нещо-да не си мислиш, че някой ще ти даде ей така софтуер за активиране. Ако се поразровиш из системните файлове, ще откриеш разни работи, дето ги няма в нормалния Уиндоус, дето не се знае какво и кога правят, и като ги изтриеш, компютърът ти започва да ги търси и натоварва процесора с 80%. Изходът от всичко това е преинсталиране на чисто и купуване на продуктов ключ.

Редактирано от B3M2W0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, B3M2W0 написа:

Остава да откриеш цената на това нещо-да не си мислиш, че някой ще ти даде ей така софтуер за активиране. Ако се поразровиш из системните файлове, ще откриеш разни работи, дето ги няма в нормалния Уиндоус, дето не се знае какво и кога правят, и като ги изтриеш, компютърът ти започва да ги търси и натоварва процесора с 80%. Изходът от всичко това е преинсталиране на чисто и купуване на продуктов ключ.

Чак пък толкова....в БГ над 90% от потребителските компютри са с пиратски софтуер и пиратски Windows, по твоята логика на всички компютрите им трябва да са спрели досега. А и ме съмнява, че всичкия софтуер, който ползваш, е легален, така че си запази мнението за себе си! Инсталирал съм Windows на сума ти компютри през годините и досега никой не е имал проблем, това, че ти си теглил заразени активатори си е твой проблем!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/9/2017 в 14:43, The*fiery написа:

гледаш клипчета

Абе, то и кучето стои цял ден пред месарницата, ама касапин така и не става. :) 

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/9/2017 в 14:47, B3M2W0 написа:

Чичко, идеята на активаторите е да залъжат системата, а това става, чрез модифициране на системни файлове и регистри. За активатор на DAZ е най-добрия за Win7. Няма вируси, даже може и ъпдейти да си дърпаш. Това не ти натоварва процесора а 80%. Не ми е ясно от къде ви се роди поредната глупост/бисер. Давай в същия дух! Развеселяваш групата.

PS: Ae на бас, че не знаеш кои системни файлове ги няма в нормалния Уиндоус.

Редактирано от Eclipse2G (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Eclipse2G написа:

За активатор на DAZ е най-добрия за Win7. Няма

Още много има да учиш, до като спреш да развяваш като знаме собственото си невежество. Даже не си прочел какво съм написал-КОГА процесорът започва да работи на 80%. А за активаторите, и на Daz, за да бъдат създадени, са работили висококвалифицирани специалисти, с едничката цел да ти го дадат на готово ...  Уиндоуса, активиран по този начин, привидно работи нормално, актуализира се , антивирусния софтуер не регистрира нищо, но...  Той е повреден непоправимо, вече не може да работи без тези допълнителни файлове, а какво прави извън нашето полезрение, оставам ти сам да потърсиш в интернет...  Да не си мислиш, че е толкова лесно ей така-хоп и готово! Онези будали от Майкрософт нищо не разбират, А?

22.JPG

23.JPG

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, ExaFlop написа:

Абе, то и кучето стои цял ден пред месарницата, ама касапин така и не става. :) 

Като как да го приема това:questions:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че САМО с гледане не стават нещата. Дори напротив - много често благодарение на гледани видеа стават мазалици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ExaFlop написа:

Че САМО с гледане не стават нещата. Дори напротив - много често благодарение на гледани видеа стават мазалици.

Е не само гледане....и четене съм писала .

Както и да е ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.09.2017 г. в 1:09, nihil написа:

Здравейте от няколко дни ми се появи този прозорец при стартиране.

Само една думичка ще ти оправи положение. В Гугъл напиши точно това (без кавичките): "DAZ".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.