Премини към съдържанието
nihil

прозорец след старирането

Препоръчан отговор

Здравейте от няколко дни ми се появи този прозорец при стартиране.

След зареждането се показва черен екран.... някакви идей на какво се дължи и как да го оправя? Благодаря предварително!

4016702_en_1.png

Без име.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нужна е малко повече информация. Какъв е произхода на този Уиндоус 7, как е инсталиран и най-важното- как е активиран ( ако изобщо е бил). Долу , в дясно ти пише, че това ,дето е инсталирано, не е оригинално копие . А черният екран е напомняне за неуредени задължения...

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е много просто -  не ти е активирана системата. Съответно не ти е лицензирана.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм разбирам, взимайки предвид факта ,че не съм на "ти" със Операционни системи...... мисля ,че успях някак си да сваля KJ activator от замунда и просто следвах стъпките на клиента им.

достигнах до следният резултат /виж изображение/

П.С. а до тази несполука ме доведе софтуаер ,който изтеглих от сайт платформа за почистващи "инструменти" (програми) ....... по-специално свалих non-installer tool ,чиято цел бе да сканира и поправи неизправности в системат (м.д. неочаквах ефекта да бъде такъв)

Без име.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така почнах нищо от нищо не разбирах...почнах да чистя с една прехвалена праграма и ми се прецака активацията. ..с четене из нета се справих сама и после се запалих и успях да преинсталирам един стар компютър сама...и така...четеш , гледаш клипчета и действаш.

Може и късмет и случайност да са но нещата си се получават за сега :computer2:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава да откриеш цената на това нещо-да не си мислиш, че някой ще ти даде ей така софтуер за активиране. Ако се поразровиш из системните файлове, ще откриеш разни работи, дето ги няма в нормалния Уиндоус, дето не се знае какво и кога правят, и като ги изтриеш, компютърът ти започва да ги търси и натоварва процесора с 80%. Изходът от всичко това е преинсталиране на чисто и купуване на продуктов ключ.

Редактирано от B3M2W0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, B3M2W0 написа:

Остава да откриеш цената на това нещо-да не си мислиш, че някой ще ти даде ей така софтуер за активиране. Ако се поразровиш из системните файлове, ще откриеш разни работи, дето ги няма в нормалния Уиндоус, дето не се знае какво и кога правят, и като ги изтриеш, компютърът ти започва да ги търси и натоварва процесора с 80%. Изходът от всичко това е преинсталиране на чисто и купуване на продуктов ключ.

Чак пък толкова....в БГ над 90% от потребителските компютри са с пиратски софтуер и пиратски Windows, по твоята логика на всички компютрите им трябва да са спрели досега. А и ме съмнява, че всичкия софтуер, който ползваш, е легален, така че си запази мнението за себе си! Инсталирал съм Windows на сума ти компютри през годините и досега никой не е имал проблем, това, че ти си теглил заразени активатори си е твой проблем!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/9/2017 в 14:43, The*fiery написа:

гледаш клипчета

Абе, то и кучето стои цял ден пред месарницата, ама касапин така и не става. :) 

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/9/2017 в 14:47, B3M2W0 написа:

Чичко, идеята на активаторите е да залъжат системата, а това става, чрез модифициране на системни файлове и регистри. За активатор на DAZ е най-добрия за Win7. Няма вируси, даже може и ъпдейти да си дърпаш. Това не ти натоварва процесора а 80%. Не ми е ясно от къде ви се роди поредната глупост/бисер. Давай в същия дух! Развеселяваш групата.

PS: Ae на бас, че не знаеш кои системни файлове ги няма в нормалния Уиндоус.

Редактирано от Eclipse2G (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Eclipse2G написа:

За активатор на DAZ е най-добрия за Win7. Няма

Още много има да учиш, до като спреш да развяваш като знаме собственото си невежество. Даже не си прочел какво съм написал-КОГА процесорът започва да работи на 80%. А за активаторите, и на Daz, за да бъдат създадени, са работили висококвалифицирани специалисти, с едничката цел да ти го дадат на готово ...  Уиндоуса, активиран по този начин, привидно работи нормално, актуализира се , антивирусния софтуер не регистрира нищо, но...  Той е повреден непоправимо, вече не може да работи без тези допълнителни файлове, а какво прави извън нашето полезрение, оставам ти сам да потърсиш в интернет...  Да не си мислиш, че е толкова лесно ей така-хоп и готово! Онези будали от Майкрософт нищо не разбират, А?

22.JPG

23.JPG

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, ExaFlop написа:

Абе, то и кучето стои цял ден пред месарницата, ама касапин така и не става. :) 

Като как да го приема това:questions:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че САМО с гледане не стават нещата. Дори напротив - много често благодарение на гледани видеа стават мазалици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ExaFlop написа:

Че САМО с гледане не стават нещата. Дори напротив - много често благодарение на гледани видеа стават мазалици.

Е не само гледане....и четене съм писала .

Както и да е ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.09.2017 г. в 1:09, nihil написа:

Здравейте от няколко дни ми се появи този прозорец при стартиране.

Само една думичка ще ти оправи положение. В Гугъл напиши точно това (без кавичките): "DAZ".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.