Премини към съдържанието

Коя мацка?  

32 гласували потребители

1. 1. Коя от тях е най-красива?

• Шарлийз Терон
    • Адриана Лима
    • Клаудия Кардинале
    • Джесика Алба
    • Вера Брежнева
    • Анджелина Джоли
    • Моника Белучи
    • Меган Фокс
    • Ирина Шейк
    • Никол Шерцингер
      0

Препоръчан отговор

аз  по принцип харесвам душата 

и не ми харесват гримирани жени но това е наложено от мерилинките още от тогава е тръгнало  на мода хубавите жени да се огрозяват  с грим аз  съм сигурен че ще ми харесат повече- ако са без грим и без   проскубани вежди.

преди 10 минути, Elaine написа:

Цици и задници ми показва... в лицата - крокозъбели.

че кво да ти покажа -жени ...

те тва цици и задници и прическа евентуално и маникюр.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Yvan Sergeev написа:

аз  по принцип харесвам душата 

Да бе, личи си :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже масово мъжете(толко им е акъла) си гласуват за циците и задника на съседката (съученичката, колежката, продавачката в бакалията :D ), затова махнах последния отговор.  
Сега поне ще има обективен вот. Макар че обективен мъж реално няма.
Затова апелирам жените да гласуват. Те поне не оценяват задници и цици.:magnifier:

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм обективен и безпристрастен 

ама жените сте злобарки видите че печели не която искате и хоп промяна в правилата....

жените не разбирате от  женска красота неуспорим факт 

ръководите се от това какво мислите че мъжте мислят за хубава жена

и сега както е този вот която събере най-много вотове ще се издокарате като жената ще се направите двойник 

малко трудно щяхте да се гримирате като печелеше- познавам една позната по-красива ....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз Шарън Стоун я смятам за грозен мъж ппопринцип.:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Yvan Sergeev написа:

каката с пушката аре са че ме баннат заради тебе с тъпите ти теми

Тая ще копае за трима.
Аве авторката не темата не можа ли да намери някои по млади другарки се чудя или поне да сложи и някои по млади наред със старите вече мерцедеси.
Хайде да не е спам Ирина Шейк. Макар че Джесика Алба и Адриана Лима също винаги могат да разчитат на мен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Elaine написа:

Махнах последния отговор.  
Сега поне ще има обективен вот.

Добре. Но, поне се видя че той би взел най-много гласове. Това доказва искреността на гласувалите до тука. :rolleyes:

Затова апелирам жените да гласуват.

Честно казано вместо да гласуват, предпочитат да наблюдават вота както изглежда. Явно трудно да се реши за кого да гласуват. В тоя ред на мисли вие самата за коя ще гласувате ?

Добре и че не сте добавили Монро тука, че пак стана кавгата :).

преди 2 часа, Yvan Sergeev написа:

Батюха, леко със снимките, че може те баннат пак. Така като гледам темата е под око.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Yvan Sergeev написа:

ама жените сте злобарки видите че печели не която искате и хоп промяна в правилата....

жените не разбирате от  женска красота неуспорим факт 

ръководите се от това какво мислите че мъжте мислят за хубава жена

и сега както е този вот която събере най-много вотове ще се издокарате като жената ще се направите двойник 

малко трудно щяхте да се гримирате като печелеше- познавам една позната по-красива ....

Мъжките разсъждение относно женските разсъждения за пореден път ме разбиха на парчета. Не мога да се събера, да се опомня :no-no::D 
Щели сме да се издокараме:D като тая, която спечели. Е как се " издокарват" различни черти на лицето, различен ръст, зъби, цвят на очите...?!? Знам, знам, отговор не ща. 

Ама това е същото, като аз да кажа, че мъжете харесват Джони Деп, защото си мислят, че жените го харесват. Посочвам Джони Деп, защото има много мъже, които го харесват, а пък не познавам нито една жена, която да го харесва. И кво става? Пак същото.

преди 15 часа, BMW Маниак написа:

Тая ще копае за трима.
Аве авторката не темата не можа ли да намери някои по млади другарки се чудя или поне да сложи и някои по млади наред със старите вече мерцедеси.

За 17-годишни известни, па чак и хубави не се сетих.
Само Селена Гомес и Майли Сайръс ми дойдоха, ама те вече одъртяха, па и не са хубави.

Редактирано от Elaine (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Искаме Наоми Кембъл тогава! Тая тема е расистка!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Elaine написа:

Щели сме да се издокараме:D като тая, която спечели. Е как се " издокарват" различни черти на лицето, различен ръст, зъби, цвят на очите...?!? Знам, знам, отговор не ща. 

нищо не знаеш

слагате токовете 20-30 сантиметровите

и обикаляте по магазините да си купите същата рокля 

червилото същото миглите и веждите също

сложите и някоя пудра да се направите като миш у брашно

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ми тва си е разнообразие ве. Лягаш си с една, събуждаш се с друга. Са,малко мое се изплашиш,ма ти си мъш нема са издаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

когато жената уплете мъжа в мрежите си играта на дегизировка свършва

умиването на задника също   става лукс и рядкост.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Кви са тия мъдрости и житейски истини дет са та подбарали сабахлем? Дан си са записал в некоа секта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо сте махнали най-долната опция ? Що за цензура ! Дискриминация ! За какво са ни тези "звезди" дето никой не може да ги докосне или говори с тях само на картинки са , това женската суета и ревност нямат граници и само колко много ни подценяват някои ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Elaine написа:

Щели сме да се издокараме:D като тая, която спечели.

Аха.....

Да ме извините ако тоя път съм малко рязък, ама то за да става дискусия в темата.:rolleyes:

Така, жените се разкрасяват за собствено самочувствие и чувство на "задоволеност", или заради нещо друго ? Аз щото мисля така: ако само жени има на планетата, ами че то ще имат десетки пъти по-малко поводи за разкрасяване.

Гледам все още не сте гласували. Проблема е технически, че като авторка на анкетата не ви позволява или ? От друга страна съм сигурен - имате си набелязана фаворитка от анкетата. Ето защо питам - ако ви е все едно, след време като решите, ударете един глас за леля Клаудия :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 часа, Azhen написа:

Защо сте махнали най-долната опция ? Що за цензура ! Дискриминация ! За какво са ни тези "звезди" дето никой не може да ги докосне или говори с тях само на картинки са , това женската суета и ревност нямат граници и само колко много ни подценяват някои ...

Да. Не е честно. Май последната опция водеше категорично в анкетата. Това е манипулация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Амели написа:

Да. Не е честно. Май последната опция водеше категорично в анкетата. Това е манипулация.

Защото последната опция беше за гаргара. "Имам една позната, дето е по-готина от тия" - то се вижда, че е сложена като забавен отговор, но мъжете точно на нея се хвърлиха. Аз ги подканих да сложат по една снимчица на тая позната, дето е такава невиждана красавица, по-готина от тия красоти в анкетата, те не щат. Еми като не щат, я махнах. Има ли смисъл да гласуват за нещо, което не го виждаме.

П.С. Това е същото като някой да направи анкета за мъже, да сложи Марлон Брандо, Брад Пит, Ален Делон, Елвис Пресли и Дейвид Бекъм и аз да гласувам за "Имам един познат, дето е по-готин". :lol6:
Разбираш ли абсурдизма на цялата тая работа???

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Elaine написа:

Разбирам че си самотна в живота. Останалото е следствие от сивото ти ежедневие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HU2cItd.jpgQCdviFK.jpg

Може би Алба. Изглежда ми най-естествена и невинна.

П.С. Това е същото като някой да направи анкета за мъже, да сложи Марлон Брандо, Брад Пит, Ален Делон, Елвис Пресли и Дейвид Бекъм и аз да гласувам за "Имам един познат, дето е по-готин". :lol6:

Това ще е добра анкета. Само че ако имаше повече хора да гласуват.

Редактирано от bornofash (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13/09/2017 в 2:05, BMW Маниак написа:

Разбирам че си самотна в живота. Останалото е следствие от сивото ти ежедневие.

Ще се принудя втори път да ти отговоря, защото са ме изтрили. Дали съм самотна или не, това какво общо има с темата и предишния ми пост?!? 
Ти като не си самотен, затова си гласувал за "Имам една позната" , а всички самотници гласуват за някоя световноизвестна красавица, така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първа страница в темата поставих снимки на всичките участнички в анкетата. Подозирам, че повечето мъже едва ли ги знаят всичките, а и ги мързи да пишат в търсачката...  

Затова, моля, погледнете ги!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Elaine написа:

Ти като не си самотен, затова си гласувал за "Имам една позната" , а всички самотници гласуват за някоя световноизвестна красавица, така ли?

Да ти кажа честно такива анкети за мъжки фантазии ми се виждат лично на мен малко глупави. Но по ми е интересно ти защо ги правиш?
Да не би да имаш данни на световен супер модел и да събираш мнения горе долу за да знаеш на коя е най добре да подражаваш.
А аз съм гласувал защото наистина имам една позната която ми се види доста по добра от повечето де си ги изтипосала.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, BMW Маниак написа:

Да ти кажа честно такива анкети за мъжки фантазии ми се виждат лично на мен малко глупави. Но по ми е интересно ти защо ги правиш?
Да не би да имаш данни на световен супер модел и да събираш мнения горе долу за да знаеш на коя е най добре да подражаваш.
А аз съм гласувал защото наистина имам една позната която ми се види доста по добра от повечето де си ги изтипосала.

Аз не съм я направила за да гласуват мъже, също както и първата. Аз я направих за хора, но както винаги мъжете опорочават всичко. 
Аз го правя, защото искам да знам до каква степен моя вкус съвпада с масовия вкус.
За какво друго мога да го правя, що за абсурдни предположения.:cantbelieve:

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/13/2017 в 1:47, Elaine написа:

Аз ги подканих да сложат по една снимчица на тая позната, дето е такава невиждана красавица, по-готина от тия красоти в анкетата, те не щат.

азсложих но модераторите я махнаха ти също видя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 13.09.2017 г. в 1:47, Elaine написа:

Защото последната опция беше за гаргара. "Имам една позната, дето е по-готина от тия" - то се вижда, че е сложена като забавен отговор, но мъжете точно на нея се хвърлиха. Аз ги подканих да сложат по една снимчица на тая позната, дето е такава невиждана красавица, по-готина от тия красоти в анкетата, те не щат. Еми като не щат, я махнах. Има ли смисъл да гласуват за нещо, което не го виждаме.

Ами и аз имам един познат , който е по-готин от изброените. Защо да не гласувам за неговата чаровност ? Обаче да му поствам снимката би било нелепо , предвид , че той не желае да фигурира образът му в нета . И аз уважавам правото му на дискретност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от smirena
      Ако поискаш мога да съм цвете
      уханно с преливащи нюанси.
      Мога да съм звездата в небето,
      буря силна ,дъжд и ураган.
      Ако поискаш мога да съм ехо в планината ,
      което да посочва верния ти път ,
      да бъда онова ,,Да “ което очакваш.
      Мога да съм смях или сълза ,
      която се стича по лицето...
      Не мога да бъда икона , а вярност ,
      нежност и любов,които да огряват
      дома ти ,ако това си мечтал...
    • от StarG
      Здравейте, аз съм Stargazer и търся певици от Пловдив за създаване на авторски песни в стиловете Pop/R&B/Dance/Rock. Цел ще бъдат не само записи на нови песни, но и изяви на живо. Ето една авторска песен, която може да чуете и по БГ радио:

http://vbox7.com/play:02497ea731

контакт: alextechnics@yahoo.com

• от sdry
      Ще ставам звезда - дали фолкзвезда или друга звезда, не знам.
      Вече си имам импресарио.
      Съдбата ни събра!
      Отивам аз да снимам на един концерт, пък и да слушам - беше за филмова музика... А тя ми е страст малко.
      Взех си билет от първия ред, за да мога да имам по-добра видимост, но само да бях предвидила огледалността на разположението на местата на екрана на компютъра, та съм си взела място от "грешната" страна...
      Но... както се казва, всяко зло за добро!
      Седнала съм при някакъв импресарио, който е работил с Лили Иванова и подобните й.
      По време на почивките подробно ми разказа за Васко Найденов, Мими Тодорова и за кой ли не още...
      Помисли ме за журналист, но аз реших да бъда честна и му признах..., че съм... знаете какво съм...
      Той го прие философски, има различни професии на този свят, нали?
      Свърши концерта и излязохме извън залата.
      Човекът ми даде номера си и ми каза, че иска да ме покани на кафе и на "сладки" приказки. Каза, че ще ме запознае с... както и да е, забравих му сега името.
      Аз не му дадох моя номер, казах, че не мога да си намеря телефона в чантата и му записах неговия, като ме увери, че мога да му се обадя когато искам - след работа, събота и неделя - няма значение.
      "Има доста неща, за които можем да си поприказваме още..." ми каза той...
      Казвал се "Жоро". Предполагам Георги, в оригинал...
      Както и да е!
      Изпрати ме до таксито и така...
      Това беше преди 2 седмици.
      Тези дни не ми се става звезда, че трябва да подадем ДДС-то до понеделник...
      После ще мисля пак, ама тогава пък ще почнат други дертове...
      Боже, кога ще стана аз една яка, руса, едногърда, мургава, лъщяща в тигрови одежди фолк-гърла?!
      Само ДДС-то да мине, това ДДС...

П.С.
      Но има един "малък" проблем...
      Той (импресариото) е около 100 годишен (не, не съм натиснала една нула повече или пък единица повече).
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.