Премини към съдържанието

Коя мацка?  

32 гласували потребители

1. 1. Коя от тях е най-красива?

• Шарлийз Терон
    • Адриана Лима
    • Клаудия Кардинале
    • Джесика Алба
    • Вера Брежнева
    • Анджелина Джоли
    • Моника Белучи
    • Меган Фокс
    • Ирина Шейк
    • Никол Шерцингер
      0

Препоръчан отговор

Всеки има свой познат, или позната, които смята за най-хубави. И всеки като нацвъка един отговор и какво става? Кел файда от анкета?

Редактирано от bornofash (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Elaine написа:

Аз го правя, защото искам да знам до каква степен моя вкус съвпада с масовия вкус.

Аха, затова още не сте гласували самата вие ;).

преди 13 минути, Амели написа:

А защо ти е анкета ? В 6 кл. ли си ?

Над 30 е, личи си по стила на писане. Не е дете това.

преди 11 минути, bornofash написа:

Илейн вече каза защо ѝ е анкета.

Но пък иначе сама по себе си темата е интересна. Никой нямаше да се сети да прави подобна анкета във форума.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Julius Decimus написа:

Аха, затова още не сте гласували самата вие ;).

Над 30 е, личи си по стила на писане. Не е дете това.

Но пък иначе сама по себе си темата е интересна. Никой нямаше да се сети да прави подобна анкета във форума.

Абсолютно съм сигурна , че не е дете. Но пише инфантилно и това предразполага към асоциация за крехка възраст. Какви са мотивите е друга тема на разговор. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-инфантилното според мен е да се имаш за достатъчно компетентен, че да определяш кой е инфантилен и кой не е. Така че спрете да съдите хората и коментирайте това, за което ви е помолила.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Амели написа:

какво недоволстваш ?

Видях, че не можете да я разберете, защото тя няколко пъти се опита да го обясни, затова реших да го перифразирам, за да ви помогна.

Смисълът на анкетите е съвсем отделна тема, която няма да се вмъкне в редовното време, затова не ме питай защо ми е анкета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Амели написа:

Абсолютно съм сигурна , че не е дете. Но пише инфантилно и това предразполага към асоциация за крехка възраст. Какви са мотивите е друга тема на разговор. :)

Може ли някой да ме открехне какво е "инфантилно писане" и как трябва да пише един зрял емоционален човек, така че максимално да прикрива истинските си емоции и мисли. Тук, както подозирам, има корифеи в областта на подменяне на личността си, уонабис интересни и възвишени личности, които могат да ме насочат.  (Не визирам конкретно Амели)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/9/2017 в 1:30, Elaine написа:

Моля дайте снимки на тези умопомрачителни красавици, че да се уверим останалите, че не лъжете.

Не мога, не е етично. Но не е важна само физическата, а и душевната красота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Питоня написа:

Не мога, не е етично. Но не е важна само физическата, а и душевната красота.

Аз тук питам за физическата, то е ясно. А вие с вашите "души-камбани", дето са уж по-красиви физически от тези извънредни жени... това го разправяйте на някой друг.
А пък това, че повечето мъже ги блазни достъпното и никога не могат да оценят подобаващо никоя известна красавица, защото не е достъпна и на принципа "високото грозде е кисело" (това мъж го е измислил сто на сто) ги реже всичките, е ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Elaine написа:

А пък това, че повечето мъже ги блазни достъпното и никога не могат да оценят подобаващо никоя известна красавица, защото не е достъпна и на принципа "високото грозде е кисело" (това мъж го е измислил сто на сто) ги реже всичките, е ясно.

Най-вероятно е човек да се сближи с друг такъв, с който има контакти. В този ред мисли не можеш да очакваш някой да оцени друг по картинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Питоня написа:

Най-вероятно е човек да се сближи с друг такъв, с който има контакти. В този ред мисли не можеш да очакваш някой да оцени друг по картинка.

Тук не става дума за никакво сближаване, а за добро зрение и възприемане на красотата. Защо жените можем, а вие не можете?
Някои мъже могат де, ако съдим по анкетата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не става дума за никакво сближаване, а за добро зрение и възприемане на красотата. Защо жените можем, а вие не можете?
Някои мъже могат де, ако съдим по анкетата.

Хах...Жени оценяват женска красота. Това е като да пуснеш жена да избира семейна кола - катастрофално.
Като ми говориш за красота, що не взе да сложиш една източноевропейка?
Според теб точно по мургави, черни и английски мумии си падаме в България! :D
ЩО пък точно от тоя списък трябва да си избираме?!
А пък гримовете какви чудеса правят!!!

Редактирано от Питоня (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Питоня написа:

Хах...Жени оценяват женска красота. Това е като да пуснеш жена да избира семейна кола - катастрофално.
Като ми говориш за красота, що не взе да сложиш една източноевропейка?
Според теб точно по мургави, черни и английски мумии си падаме в България! :D
ЩО пък точно от тоя списък трябва да си избираме?!

Както виждаш - можем. Иначе как си обясняваш факта, че съм сложила точно тези десет, от които няма нито една грозна. Има ли?

Или понеже не си се сближил с тях, ще кажеш че са нищо особено, повечето даже грозни.
То, мъжете и до това умозаключение като нищо можете да стигнете.

Източноевропейки:mistaken: .. има две рускини... някои твърдят че руснаците са източноевропейци. Какво искаш повече?

Пардон, едната е от Украйна - още по-източноевропейско.

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Elaine написа:

Както виждаш - можем. Иначе как си обясняваш факта, че съм сложила точно тези десет, от които няма нито една грозна. Има ли?

Бе трябва ли да ти посочвам разликата между красива жена и някои от мумиите, които си ги дала?
Айде, няма..че злите езици стоят на опашка да се доказват.
Ама лично за мен тия са дъртички, оставям ги на чичковците.,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Питоня написа:

Бе трябва ли да ти посочвам разликата между красива жена и някои от мумиите, които си ги дала?
Айде, няма..че злите езици стоят на опашка да се доказват.
Ама лично за мен тия са дъртички, оставям ги на чичковците.,

Близко е до ума(нормалния ум), че се избира между всичките в младите им години (като всичките са станали известни още съвсем млади и има безброй снимки и видеа с тях).
Никой не очаква от вас да харесвате 79-годишната Клаудия Кардинале.
Обяснявам като на деца в предучилищна, егаси.:brickwall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснявам като на деца в предучилищна, егаси.:brickwall:

Оф, направо да беше пуснала една снимка на Преслава и да се свършва :D
Аз не искам да си избирам от списъка ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Питоня написа:

Оф, направо да беше пуснала една снимка на Преслава и да се свършва :D
Аз не искам да си избирам от списъка ти!

Верно, как не се сетих че Преслава е много по-готина... и изобщо не е мургава.:wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Elaine написа:

Верно, как не се сетих че Преслава е много по-готина... и изобщо не е мургава.:wub:

Това беше шега, разбира се!! Ако знаеше как мразя чалгата, щеше да разбереш сарказма ми. :)
Ти да не би да имаш комлекси относно външния вид, че 10 теми пусна със снимки на други жени?
Ако не се бъркам и си жена, що не пуснеш твои снимки да ги преценим по-добре? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Питоня написа:

Това беше шега, разбира се!! Ако знаеше как мразя чалгата, щеше да разбереш сарказма ми. :)
Ти да не би да имаш комлекси относно външния вид, че 10 теми пусна със снимки на други жени?
Ако не се бъркам и си жена, що не пуснеш твои снимки да ги преценим по-добре? :D

Имам всякакви комлекси, ако искаш да ти дам малко да си затвориш в бурканчета зимнина, а?
Моя снимка как съм се излегнала на камък до едно езеро ако искаш? Тамън да те топли през зимата, че освен храна трябва и топлина, то едно ли е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Elaine написа:

Тамън да те топли през зимата, че освен храна трябва и топлина, то едно ли е.

За зимата имам печка на ток и 5 кубика дърва, ако спре тока. За мен не бери грижа. Но ако продължаваш така да не вземе твоето легло да остане студено. А аз на камък не бих се излягал - убива.
И все пак ще ти се усмихна..Не аз..тя...
all-starssu-elizaveta-boyarskaya-9472911

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Питоня написа:

За зимата имам печка на ток и 5 кубика дърва, ако спре тока. За мен не бери грижа. Но ако продължаваш така да не вземе твоето легло да остане студено. А аз на камък не бих се излягал - убива.

Е, язък, аз като те гледам мислех, че баш на камъни се излягаш. Викам си - те с тоя ше си паснем.:shake_puter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Elaine написа:

Е, язък, аз като те гледам мислех, че баш на камъни се излягаш. Викам си - те с тоя ше си паснем.

За какво ми е камък, като мога да се излягам в темата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от smirena
      Ако поискаш мога да съм цвете
      уханно с преливащи нюанси.
      Мога да съм звездата в небето,
      буря силна ,дъжд и ураган.
      Ако поискаш мога да съм ехо в планината ,
      което да посочва верния ти път ,
      да бъда онова ,,Да “ което очакваш.
      Мога да съм смях или сълза ,
      която се стича по лицето...
      Не мога да бъда икона , а вярност ,
      нежност и любов,които да огряват
      дома ти ,ако това си мечтал...
    • от StarG
      Здравейте, аз съм Stargazer и търся певици от Пловдив за създаване на авторски песни в стиловете Pop/R&B/Dance/Rock. Цел ще бъдат не само записи на нови песни, но и изяви на живо. Ето една авторска песен, която може да чуете и по БГ радио:

http://vbox7.com/play:02497ea731

контакт: alextechnics@yahoo.com

• от sdry
      Ще ставам звезда - дали фолкзвезда или друга звезда, не знам.
      Вече си имам импресарио.
      Съдбата ни събра!
      Отивам аз да снимам на един концерт, пък и да слушам - беше за филмова музика... А тя ми е страст малко.
      Взех си билет от първия ред, за да мога да имам по-добра видимост, но само да бях предвидила огледалността на разположението на местата на екрана на компютъра, та съм си взела място от "грешната" страна...
      Но... както се казва, всяко зло за добро!
      Седнала съм при някакъв импресарио, който е работил с Лили Иванова и подобните й.
      По време на почивките подробно ми разказа за Васко Найденов, Мими Тодорова и за кой ли не още...
      Помисли ме за журналист, но аз реших да бъда честна и му признах..., че съм... знаете какво съм...
      Той го прие философски, има различни професии на този свят, нали?
      Свърши концерта и излязохме извън залата.
      Човекът ми даде номера си и ми каза, че иска да ме покани на кафе и на "сладки" приказки. Каза, че ще ме запознае с... както и да е, забравих му сега името.
      Аз не му дадох моя номер, казах, че не мога да си намеря телефона в чантата и му записах неговия, като ме увери, че мога да му се обадя когато искам - след работа, събота и неделя - няма значение.
      "Има доста неща, за които можем да си поприказваме още..." ми каза той...
      Казвал се "Жоро". Предполагам Георги, в оригинал...
      Както и да е!
      Изпрати ме до таксито и така...
      Това беше преди 2 седмици.
      Тези дни не ми се става звезда, че трябва да подадем ДДС-то до понеделник...
      После ще мисля пак, ама тогава пък ще почнат други дертове...
      Боже, кога ще стана аз една яка, руса, едногърда, мургава, лъщяща в тигрови одежди фолк-гърла?!
      Само ДДС-то да мине, това ДДС...

П.С.
      Но има един "малък" проблем...
      Той (импресариото) е около 100 годишен (не, не съм натиснала една нула повече или пък единица повече).
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.