Премини към съдържанието

Коя мацка?  

32 гласували потребители

1. 1. Коя от тях е най-красива?

• Шарлийз Терон
    • Адриана Лима
    • Клаудия Кардинале
    • Джесика Алба
    • Вера Брежнева
    • Анджелина Джоли
    • Моника Белучи
    • Меган Фокс
    • Ирина Шейк
    • Никол Шерцингер
      0

Препоръчан отговор

преди 9 минути, Питоня написа:

За какво ми е камък, като мога да се излягам в темата?

Ти не просто се излегна, ти слуз пусна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Elaine написа:

Ти не просто се излегна, ти слуз пусна. 

Не, дадох принципна снимка. Защото твоите не ми харесват, особено тия брутално гримирани някои от тях.
А други с устни като джапанки с 1 литър сЕликон. Аз не харесвам претруфеното.

Редактирано от Питоня (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Питоня написа:

Не, дадох принципна снимка. Защото твоите не ми харесват, особено тия брутално гримирани някои от тях.

Добавяш снимки със задна дата. Добре! Ама коя е тая? Някой знае ли я, чувал ли я е?

преди 22 минути, Питоня написа:

И все пак ще ти се усмихна..Не аз..тя...
all-starssu-elizaveta-boyarskaya-9472911

Прилича на финландка... или може би датчанка.
С Източна Европа, за което ревеше ти, нищо общо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Elaine написа:

Добавяш снимки със задна дата. Добре! Ама коя е тая? Някой знае ли я, чувал ли я е?

То една жена за да е хубава, трябва всички да са я чували ли? Тя и "Тифозната Мери" е прословута, ама с хубаво ли?
Пък тая...е руска актриса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Питоня написа:

То една жена за да е хубава, трябва всички да са я чували ли? Тя и "Тифозната Мери" е прословута, ама с хубаво ли?
Пък тая...е руска актриса.

Не бе, ама в анкета трябва да са познати имена и лица ... А не Пена от Драгичево и Стоена от Полски Тръмбеш. Иначе, нека са си хубави, ама снимки няма, за видео да не говорим. Хората как ще гласуват, по телепатия ли.

Редактирано от Elaine (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе, ама в анкета трябва да са познати лица и имена... А не Пена от Драгичева и Стоена от Полски Тръмбеш. Имаче, нека са си хубави, ама снимки няма, за видео да не говорим. Хората как ще гласуват, по телепатия ли.

Финландка с името... Елисавета Борянская..нали... Ама на жените годините не прощават.

Не бе, ама в анкета трябва да са познати имена и лица ...

Ако си жена, все още чакаме снимки. Зимата ще е студена, знаеш ли?. Надявам се, името ти не е Пена...ще е тъжно.
И ако не можеш да издокараш друга, Преслава си имаше предаване с модни съвети :D

Редактирано от Питоня (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Питоня написа:

Финландка с името... Елисавета Борянская..нали... Ама на жените годините не прощават.

Ти си сложил снимка, на която прилича на финландка. Пък и Финландия е съседна на Русия държава, ако не греша. Може хората да имат нещо общо. :D 

Иначе - 

супер глас :cantbelieve:

А като визия - с какво превъзхожда тази да речем -

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Питоня написа:

И все пак ще ти се усмихна..Не аз..тя...

Човек е голям колкото са големи мечтите му. Другарката не е зле но до нея стой предполагам някой със сериозен питон.
Пускай малко жени които смяташ че поне може да ти обърнат внимание. Къде пак летиш из облаците.
Сложи например тази де ти цепи дървата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Elaine написа:

Както виждаш - можем.

Така, не е към мене коментара, но да, без съмнение.

Да взема да напиша нещо (въпреки, че имам коментар на първа страница, това нека бъде допълнение), пък дано се окаже полезно във вашето изследване/рисърч или каквото там решите.

По принцип всеобщото мнение е, че жените не разбират от женска красота (както вече се и видя, има такива коментари по-напред в темата). Аз обаче съм на друго мнение, но ето защо мисля така и какво ми е мнението: за да е акуратно трябва да се пише само с персони с които сме в официални (делови ако щете) отношения. Иначе се влиза в неудобна ситуация. Обикновено пишем на такива теми с приятели и близки, не е като да си изберем някой на улицата и "ейш, коя от тия е най-готина ?". А пък тогава какво става ? Почти всяка жена се ядосва (като сте в близки отношения) и й кажеш "Виж тая тука колко е красива" или "Дай да сравним". Така и получаваме тия мнения, точно обратни на нашите мъжките. Ами, няма как да очакваме да каже "Да, супер е.". Тоест става нещо ей такова :rolleyes: :

405-247-d.jpg

Затова е всеобщото мнение такова, че не разбирате от женска красота.

От друга страна когато жените говорите с приятелки на тия теми, тогава мнението ви съвпада с мъжкото такова. Е, не винаги, но в повечето случай да.

А иначе хич не се съмнявам, че една жена като види друга и веднага може да каже дали е красива или не. Това което не може да каже обаче е коя точно е по-красива в очите на другия. Например тука в темичката всички постнати жени са красиви, ама за един Терон е най, а пък за мене Клаудия например. Ей това е разликата, а иначе всички сме на мнение че са красиви. Разликата е в "най".

Сега можем да направим и един бърз анализ.

По принцип може да се смеете на това сравнение, но вярвам че който се замисли ще го види в друга светлина. Идеалното женско тяло има форма леко като на ваза, а пък при мъжете например е "V" образно (например чичо Арнолд през 70-те и 80-те). Ей затова в предишната ви темичка за Монро и Брежнева всички гласуват за Брежнева и не за Монро. Предтекст, че Монро не е красива, ама ето защо. По пълна е и няма формата дето споменах по горе. Ама сега тука, в тази тема забелязвате че няма гласове за Брежнева нещо...(те пък сега ще ми видят коментара и ще й сложат гласове :)). 

Иначе като погледнем една жена какво гледаме първо ? Ами главата, лицето. Аз например съм на мнение, че косата е най-добре да си бъде в естествения цвят. Не например да е тъмно кафява и да се мъчите да я правите черна. Много има, дето се боядисват и руси, ама.....боядисвате се щом трябва и "изсветлява", но не друг цвят.

След това лицето цялостно и кожата. Ами, не е тайна че това зависи много от здравето на жената. По принцип от 16 до към 28-30 е най-добре. Това според мен. От там нагоре трябва се поддържа и да се води здравословен начин на живот, да не се пуши. При проблеми нещо с кръвните показатели и хормоните, веднага ще си проличи. Употреба на кремове, пудри и каквото там, аз не съм против. Това във връзка със снимките дето давате "без грим" и станали сутрин. Ами те в днешно време сапуните и верото за миене на масата вредят на кожата. Правят я суха и прочие. Затова аз нямам против, нека си купува кремове и каквото реши. Не да й се казва че не струва, щото не била толкова красива без тия работи. 

Очите и носа какво да кажа ? Като се усмихне аз гледам цялостно профила. Тогава е всъщност и най-добре (гледам, че сте сложили снимки на които всички от анкетата са усмихнати, добре). Аз лично жена с голям или пък с много малък нос много рядко съм виждал (така, че да е фрапиращо и да си личи веднага нали...). Почти винаги са с добра пропорция. Цвета на очите кой каквото му хареса, но тъмно зелени са омагьосващи.

Устните да са нормални. Например тия дето гласувате за Джоли, ами нейните са големи. Как так ? Е аз не бих гласувал за такива. Вижте, тука някой беше казал, че на Алба изглеждат най-добре. Може и така да е. Определено по-добре от на Джоли. А на Клаудия са таман, не са с "остра" форма също (те и на Белучи подобни). Червило със същия цвят на устните, просто за подсилване на естествения цвят. Да не е по-тъмно или розаво или бляскаво и така.

Надолу гърдите, ами да не са "големи". Добре е да има, ама например като на Ким Кардашиян (така ли се пише не знам, ама знаете я), такива с които може да ни удуши....ееее....тц, не. Зависи и какво се носи де. Ако е като на Клаудия, рокля и да се стегне малко отпред е таман добре, включително и за официални случаи.

Покрай талията надолу да има извивка, да е "по-тънка" от областта на гърдите горе. Дето писах като ваза. 

Ханша, тука много зависи и колко е висока. Например 1 и 68-73м. е ОК да е 53-57 килограма. Да не е съвсем "мършава", въпреки че много хора ще кажат - 16 годишна 40 килограма е най-готино :rolleyes:. Дупето или задника ако щете много зависи пак от килограмите. И форма си има, ама модераторите казаха да не се пише, уважаваме правилата. Абе да не е голям като на Баба Меца. Кой ги харесва такива. Но ми прави впечатление, че много момичета по големите градове ходят все с "впити" панталони и дънки, та да им се очертава добре. Няма лошо, но малко елегантност няма да е излишна. Вярвам ще се съгласите. 

Краката какво да кажем, те ако са й наред килограмите ще е добре и там. Въпреки, че и там си има форма, долу на стъпалото и пръстите. Но да не влизаме в подробности, тука на снимките тия части не ги виждаме.

Дрехите са много важни, като пак да кажа, според мен такива дето са точно по тялото понякога може да не са най-доброто решение.

А ето и нещо интересно: за косата и червен цвят е уникален и убиец. Обаче много рядко можем да видим такива в естествен цвят. По принцип това е така, тъй като едно време в Римската империя са горили живи жените с червени коси, където видят на място. Това е така заради въстанието на Боудика в днешна Англия през 60-61 година. Тя е била с червена коса и оттам почват да ги гонят и трепят. А майките са ги стригали голи глави и са ги карали да ходят закачулени за да не се виждат. А нейна статуя има до часовника Биг Бен отдолу на 50 метра на моста.

Кака Клаудия ако искате да видите, вижте филма "Имало едно време на запад" от 67 или 68 (авторката знам че знае, това за другите). Има го навсякъде: http://www.imdb.com/title/tt0064116/ - и е един от най-добрите филми сниман въобще. Признат от всички, критици и прочие.

Така, стига толкова, сега се надявам поне да издадете на коя от посочените в анкетата симпатизирате :rolleyes:.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Elaine написа:

Аз тук питам за физическата, то е ясно. А вие с вашите "души-камбани", дето са уж по-красиви физически от тези извънредни жени... това го разправяйте на някой друг.

жените с големи гърди имат и добра душа има и изключения но са малко

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, BMW Маниак написа:

Пускай малко жени които смяташ че поне може да ти обърнат внимание. Къде пак летиш из облаците.

Майка ти ми  цепи дървата. А тук си говорим за красиви, а не за достъпни. За достъпни отивай в публичния дом, както ти правиш всъщност...
Тихо...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Питоня написа:

А тук си говорим за красиви, а не за достъпни.

Тука си говорим за жените от анкетата да ти напомня все пак.
А ти щом от 10 жени в първи пост  една не посочи и ги намери недостатъчно красиви за теб, също нямаш някоя позната по добре изглеждаща поне според вкуса ти защо спамиш? Разтягаш локуми че търсиш някаква източна руска красота а има точно две там къде едната поне според мен може да си  вземаш списанието с нейната снимка на корицата кога ходиш да се къпеш.
Но тези били стари за него !!! Я пак моля? Стара е колата ти.  Ти защото все в компания на млади девойки се движиш че почна и претенции да проявяваш май.
То е хубаво човек да си знае цената ама трябва да се отчита и търсенето все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, BMW Маниак написа:

То е хубаво човек да си знае цената ама трябва да се отчита и търсенето все пак.

Цената я определяш сам. А аз по-добре изглеждаща позната може да имам, но няма да пусна снимки тук.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Питоня написа:

Цената я определяш сам.

От търговия нищо не разбираш и за това си на този хал.

преди 14 минути, Питоня написа:

А аз по-добре изглеждаща позната може да имам, но няма да пусна снимки тук.

Хайде пак се размечта. Ти изобщо нямаш жени познати. Стига ни лъга. Кого се опитва да лъжеш ? Мен или себе си? Себе си разбира се.
Че ти ако имаше щеше ли като удавник за сламка да бягаш и преследваш  всяка жена във форума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, BMW Маниак написа:

щеше ли като удавник за сламка да бягаш и преследваш  всяка жена във форума?

Само така ще да е!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Julius Decimus написа:

Така, не е към мене коментара, но да, без съмнение.

Да взема да напиша нещо (въпреки, че имам коментар на първа страница, това нека бъде допълнение), пък дано се окаже полезно във вашето изследване/рисърч или каквото там решите.

По принцип всеобщото мнение е, че жените не разбират от женска красота (както вече се и видя, има такива коментари по-напред в темата). Аз обаче съм на друго мнение, но ето защо мисля така и какво ми е мнението: за да е акуратно трябва да се пише само с персони с които сме в официални (делови ако щете) отношения. Иначе се влиза в неудобна ситуация. Обикновено пишем на такива теми с приятели и близки, не е като да си изберем някой на улицата и "ейш, коя от тия е най-готина ?". А пък тогава какво става ? Почти всяка жена се ядосва (като сте в близки отношения) и й кажеш "Виж тая тука колко е красива" или "Дай да сравним". Така и получаваме тия мнения, точно обратни на нашите мъжките. Ами, няма как да очакваме да каже "Да, супер е.". Тоест става нещо ей такова :rolleyes: :

405-247-d.jpg

Затова е всеобщото мнение такова, че не разбирате от женска красота.

От друга страна когато жените говорите с приятелки на тия теми, тогава мнението ви съвпада с мъжкото такова. Е, не винаги, но в повечето случай да.

А иначе хич не се съмнявам, че една жена като види друга и веднага може да каже дали е красива или не. Това което не може да каже обаче е коя точно е по-красива в очите на другия. Например тука в темичката всички постнати жени са красиви, ама за един Терон е най, а пък за мене Клаудия например. Ей това е разликата, а иначе всички сме на мнение че са красиви. Разликата е в "най".

Така, стига толкова, сега се надявам поне да издадете на коя от посочените в анкетата симпатизирате :rolleyes:.

Аз именно за такива споделяния на хората относно техните виждания за красота отварям тези теми, но темите рязко завиват в други посоки, главно в обсъждане на авторката и какви аджеба са нейните цели и бъдещи творчески планове. :no-no:

Между другото, и аз много харесвам тъмно зелени очи (особено за мъже, жени с такива не съм виждала) и рижави коси. Червени не, но леко рижави коси са супер.

А защо 16-годишна 40 килограма да е идеалната жена/момиче? Наистина ли такова нещо са казвали в този форум? Няма да се учудя.

"Огледалце, огледалце от стената, има ли по-красива от Клаудия на Земята?"
"Не!" - отвърнало огледалцето   :)  
:D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо 16-годишна 40 килограма да е идеалната жена/мо

по добре 20 годишна и 50 кила отколкото  40 годишна и 100 кила.

за ракията нещата стоят по друг начин.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Yvan Sergeev написа:

по добре 20 годишна и 50 кила отколкото  40 годишна и 100 кила.

То и за мъжете се отнася същото, само килата от 50 стават 60-75. Всичко друго е непроменено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ай да не кажа голяма дума но мъжете се развиваме цял живот докато не изкуфеем

а жените сте си тъпи цял живот маникюр цел живот.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие може да се "развивате", но остарявате и погрознявате .
И развитието ви се изразява в някакви илюзорни постижения(материални), щото главното - интелектуалният потенциал си стои бетониран на положението от раждането.

Вие се развивате откъм корема. Откъм главата олисявате. :D 

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Yvan Sergeev написа:

Малко ром трябва батюха, стига тез водки и ракия. 

преди 25 минути, Elaine написа:

"Огледалце, огледалце от стената, има ли по-красива от Клаудия на Земята?"
"Не!" - отвърнало огледалцето   :)  
:D

А, много добре.

Питона горе е дал някаква певица ли какво то.....той сега ще ми се сърди, ама я да кажа и нещо за нея. Ей така като й погледнете усмивката и профила какво виждате ? Аз виждам властно изражение, да не кажа и малко със злост така примесено. Не е чисто като на Клаудия, или пък невинно като на Алба. Е, аз за такава не бих гласувал. А и гледам няма такива сложени в анкетата, отлично. Имате и усет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Julius Decimus написа:

Малко ром трябва батюха, стига тез водки и ракия. 

А, много добре.

Питона горе е дал някаква певица ли какво то.....той сега ще ми се сърди, ама я да кажа и нещо за нея. Ей така като й погледнете усмивката и профила какво виждате ? Аз виждам властно изражение, да не кажа и малко със злост така примесено. Не е чисто като на Клаудия, или пък невинно като на Алба. Е, аз за такава не бих гласувал. А и гледам няма такива сложени в анкетата, отлично. Имате и усет.

Благодаря ти, но ми говори на ти, ще те замоля. ;)  Аз мисля, че има една-две подобни на любимката на Питоня (погрижила съм се за всички, а те пак недоволни) , но човекъ каза че са дърти (макар че две от анкетата са с по една година по-млади от любимката му).:speak:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Elaine написа:

Вие може да се "развивате", но остарявате и погрознявате .
И развитието ви се изразява в някакви илюзорни постижения(материални), щото главното - интелектуалният потенциал си стои бетониран на положението от раждането.

Вие се развивате откъм корема. Откъм главата олисявате

ти не си виждала на живо мъж

напротив много малко  успяват материално защото каквото се изкарва се харчи

или пък не се влагат парите правилно( водят се по акъла на жените си маникюр за 100 лв)

олисяването се предва по наследство от дядото по майчина линия към внучето...

преди 9 минути, Elaine написа:

но човекъ каза че са дърти

прав е даже са умрели тея където ги сравняваме ако някоя жива може  над 50-60-70 годишна да е в момента.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Yvan Sergeev написа:

прав е даже са умрели тея където ги сравняваме ако някоя жива може  над 50-60-70 годишна да е в момента.

Акълия... браво байчо.:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

айде лека

пусни некоя твоя снимка да ти кажем  дали са убава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от smirena
      Ако поискаш мога да съм цвете
      уханно с преливащи нюанси.
      Мога да съм звездата в небето,
      буря силна ,дъжд и ураган.
      Ако поискаш мога да съм ехо в планината ,
      което да посочва верния ти път ,
      да бъда онова ,,Да “ което очакваш.
      Мога да съм смях или сълза ,
      която се стича по лицето...
      Не мога да бъда икона , а вярност ,
      нежност и любов,които да огряват
      дома ти ,ако това си мечтал...
    • от StarG
      Здравейте, аз съм Stargazer и търся певици от Пловдив за създаване на авторски песни в стиловете Pop/R&B/Dance/Rock. Цел ще бъдат не само записи на нови песни, но и изяви на живо. Ето една авторска песен, която може да чуете и по БГ радио:

http://vbox7.com/play:02497ea731

контакт: alextechnics@yahoo.com

• от sdry
      Ще ставам звезда - дали фолкзвезда или друга звезда, не знам.
      Вече си имам импресарио.
      Съдбата ни събра!
      Отивам аз да снимам на един концерт, пък и да слушам - беше за филмова музика... А тя ми е страст малко.
      Взех си билет от първия ред, за да мога да имам по-добра видимост, но само да бях предвидила огледалността на разположението на местата на екрана на компютъра, та съм си взела място от "грешната" страна...
      Но... както се казва, всяко зло за добро!
      Седнала съм при някакъв импресарио, който е работил с Лили Иванова и подобните й.
      По време на почивките подробно ми разказа за Васко Найденов, Мими Тодорова и за кой ли не още...
      Помисли ме за журналист, но аз реших да бъда честна и му признах..., че съм... знаете какво съм...
      Той го прие философски, има различни професии на този свят, нали?
      Свърши концерта и излязохме извън залата.
      Човекът ми даде номера си и ми каза, че иска да ме покани на кафе и на "сладки" приказки. Каза, че ще ме запознае с... както и да е, забравих му сега името.
      Аз не му дадох моя номер, казах, че не мога да си намеря телефона в чантата и му записах неговия, като ме увери, че мога да му се обадя когато искам - след работа, събота и неделя - няма значение.
      "Има доста неща, за които можем да си поприказваме още..." ми каза той...
      Казвал се "Жоро". Предполагам Георги, в оригинал...
      Както и да е!
      Изпрати ме до таксито и така...
      Това беше преди 2 седмици.
      Тези дни не ми се става звезда, че трябва да подадем ДДС-то до понеделник...
      После ще мисля пак, ама тогава пък ще почнат други дертове...
      Боже, кога ще стана аз една яка, руса, едногърда, мургава, лъщяща в тигрови одежди фолк-гърла?!
      Само ДДС-то да мине, това ДДС...

П.С.
      Но има един "малък" проблем...
      Той (импресариото) е около 100 годишен (не, не съм натиснала една нула повече или пък единица повече).
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.