Премини към съдържанието
1nFaRkTBG

Харесвам приятелката на братовчетка ми

Препоръчан отговор

Здравейте

аз съм 10 клас и от известно време имам някакви чувства към приятелката на братовчетка ми която е 8 клас. Не я познавам особено добре но не може да се каже че е непозната. Тези чувства ги изпитвам от година но вчера реших че искам да й го кажа. Въпросът е че не знам дали тя ме харесва. Ако й го кажа и отговорът и е "не" какво да правя ще я изгубя и като приятел.

Благодаря предварително!

П.С.

Преди време изобщо не ме интересуваше дали ще имам гадже а сега наистина много ми се иска и искам това да е тя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не смятам, че е добра идея да правиш каквото и да е в момента, при положение, че   нямате никаква приказка с нея.Това решение много бързо! . Бих казал много груба грешка ще е  ако и признаеш чувствата си след като не се познавате,щеше  да е по различно ако и тя изпитва подобни чувства към тебе.И един съвет 

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 59 минути, PopoFF написа:

при положение, че все още има връзка с братовчед ти,

Ама братовчеда Лари и той ли е намесен ? Сериозен любовен триъгълник ще се заформи.

преди 2 часа, 1nFaRkTBG написа:

Ако й го кажа и отговорът и е "не" какво да правя ще я изгубя и като приятел.

Ама ти уж много добре не я познаваш пък почна и като приятелка да я цениш!

Ти имаш и братовчедка за интервенции и още му мислиш ...
    Хващаш братовчедка си, предполагам нея по добре я познаваш и правите един театър на другарката в които ще се озовете в един момент сами и тогава ако си изтървеш шанса да разбереш дали си пада по теб значи още ти е рано за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тя няма гадже. Тя е най-добра приятелка на братовчедКА ми.

а за другото си прав. Аз съм осмислил  нещата и ако каже не това дори приятелсвото ще разруши

Аз нямам братовчед

Аз не знам всички подробности за нея но сме си приятелчета смисълзнам основното за нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, BMW Маниак написа:

Ама братовчеда Лари и той ли е намесен ? Сериозен любовен триъгълник ще се заформи.

Ама ти уж много добре не я познаваш пък почна и като приятелка да я цениш!

Ти имаш и братовчедка за интервенции и още му мислиш ...
    Хващаш братовчедка си, предполагам нея по добре я познаваш и правите един театър на другарката в които ще се озовете в един момент сами и тогава ако си изтървеш шанса да разбереш дали си пада по теб значи още ти е рано за нея.

Така извинявам се,редактирах си поста не бях прочел правилно темата моя грешкаа :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.