Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Карам направо имах 2 компа 1 взех от братовчед ми и му взех видеото да го пробвам на моя как ще му се отрази смених инсталирах изтрих стари драйвъри и така на моя не му потръгна с нея 512 мн амд 4300 серия ако се помня така беше след като я сложих в неговия пак при включване на компютъра излиза някаква мигаща чертичка и след това става долна черта мига 1 2 пъти и се включва това го нямаше преди след това пуснах цс 1.6 и почна да забива да се изключи самичко видеото трябваше да я изкарам да я сложим и така не вярвам да е от видеото при моя компютър не става така... Някакви идеи и как да го оправя? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, niki292002 написа:

Нищо не разбрах.

Извадих видеото и го сложих пак в компа и при пускането на компютъра му излиза неква чертичка  в левия горен ъгъл и след това става на долна черта мига и стартира Уиндоуса понякога компютъра и сам си гасне (от видеото) или пък се рестартира с некъв син екран и не се включва трябва да си поиграем да извадим поставим картата зада тръгне и то като тръгне ми забива на играта ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакам да ми подменят гаранционно кристалната топка, че нещо не ми работеше като я купих от пазара за левче. Като ми дадат новата, може и да отгатна за какви аджеба части става дума, понеже от твоите неграмотни писания нищичко не се разбира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое не му разбирате бе? Казвам ви че извадих и сложих видео картата и компютъра почна да прави проблеми обаче като слагам на другия ми компютър видео картата не ми прави проблеми да ми показва при стартирането на Уиндоуса чертичка в горния ляв ъгъл и да се изключва само видеото, понякога става черен екран, понякога ми показва некви сини неща за секунда и се ресва компютъра вадим пак правим включвам тръгва всичко пускам неква шибана игра и цепи кво не му разбирате при единия компютър създава проблеми при другия не, откакто извадих видеото на компютъра му ги има тия проблеми... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За точки и запетайки, случайно да си чувал ? Е точно заради тяхната липса не ти разбираме. А отделно, няма да е зле и да напишеш компонентите...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли пак да повторите,тоя път на разбираем език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, niki292002 написа:

За точки и запетайки, случайно да си чувал ? Е точно заради тяхната липса не ти разбираме. А отделно, няма да е зле и да напишеш компонентите...

В чужбина съм видеото му е AMD Radeon 4300 serias не ми е правил проблеми откакто извадих видеото да не съм предал някой чип на самия комп защото при моя си работи

току-що, Limba написа:

На братовчед ти компа има ли вградено видео

Няма вградено 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото тая карта примерно как се справя с игрите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говорим за HD4350 просто го черпи една бира и му кажи да си купи нова видеокарта.

преди 13 минути, ForzaInter1908 написа:

Между другото тая карта примерно как се справя с игрите?

Според теб карта от начално ниво на девет години как ще се справя с игрите? :)

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На цс 1.6 100 фпс тва ми трябва и да тя е 4350 Amd serias но нали проблема е че в моя компютър не излиза шибаната чертичка не цепи върви си само че при мен не е на 100 фпс по слаб е моя не знам как и кво трябва да му направя за да се подобри но да се върнем на темата при мен не ми прави проблеми при него да... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tosho55
      Здравейте отново,бях писал преди няколко месеца за компютър,но очевидно бюджета не ми стигаше и се отказах,сега съм събрал пари и се надявам да можете да помогнете с едно надеждно компютърче за игри главно,с бюджет 2750 лева  може и 2800,но не повече за предпочитане,имам монитор на 144 Hz така че не го включваите,искам само конфигурация! П.С нямам никакви стари части,които мога да използвам и ако може да не ми давате варианти с части втора употреба...Благодаря предварително!  
    • от vlado123456789
      Здравейте!
      Не разбирам много от компютри затова искам да попитам тук за съвет, понеже от Dell явно ме отсвириха. Имам един компютър Dell OptiPlex 790 K1, 8 GB RAM с Win 10, но без видео. Искам да подкарам Adobe Premiere на него за видеомонтажи на 4К, но с вградената карта не може, насича яко и с проксита. Стигнах до извода че все пак ще трябва да налея малко пари в него за едно малко по-свястно видео. Но виждам че захранването му е 240W и е едно много специално тънко и дълго по дължината на цялата кутия. Вероятно няма да намеря такова по-мощно, а съм се спрял на GeForce GTX 1050 с надежда да я подкарам на моята щайга. Вие какво мислите, дали ще успея да я изгоря или дъното? Данните на компа според теста са: Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz,  Total Physical Memory:    8.00 GB 4096 MB DDR3-SDRAM (1333 MHz); HDD Western Digital Model Number: WDC WD5000AAKX-00ERMA0; Intel(R) HD Graphics Vendor Name: Intel Corporation Interface: PCI Video Card Chip Type: Intel(R) HD Graphics Family Video Card Memory: 2.06 GB; Motherboard Manufacturer Dell Inc.Product 0D28YY  Chipset Intel PCH Q65; Standard SATA AHCI Controller Interface PCI; Intel(R) 6 Series/C200 Series Chipset Family USB Enhanced Host Controller - 1C2D; Network Card - Intel(R) 82579LM Gigabit Network Connection Vendor Name Intel Corporation Interface PCI; Sound Card - High Definition Audio Device
      Това са резултатите от теста на машината, дано съм улучил правилните моменти, а иначе за онези които разбират това са данните и: service tag 34K1D5J, service code: 06805867735. Писах за съвет в подръжката на Dell, но така и не получих съвет. Та според вас какво ще ме посъветвате? Да купувам ли картата? Чух че имало и такива с допълнителни пинове, които не ставали за моята машина. Захранването ще издържи ли на този хардуер, а и мисля да бочна още малко RAM. Ей това е част от дъното ми.

• от Tosho55
      Здравейте,та искам да си сглобя някаква машинка,с която да мога да подкарам абсолютно всички игри в момента с бюджет около 1600 лева и също така имам въпрос,та вчера намерих този испански сайт от един приятел https://www.pccomponentes.com/sistemas-operativos и забелязвам,че дори видеокартите са нормални цени,както знаете в момента заради копачите цените на видео картите се е покачила драстично,та имате ли някакви мнения?Води се,че са чисто нови,но според вас дали има някакъв шанс да имат проблеми или случайно да ме измамят? Също така разполагам с монитор,имам и хард диск но е само 400 гб,което мисля,че не е достатъчно така че не смятам да го използвам.Благодаря предварително!

• от Little Джигит
      Здравейте! Нов съм в сайта. Приятно ми е, Александър! Знам че има много изписани постове на тема "проблеми с видео карта" и т.н., но не намерих случай подобен на моя. Проблемът е следният - когато поставя видео картата в слота (видео картата е nvidia geforce 8500gt 256mb 128-bit) и сложа VGA кабелът, пускам компютъра всичко, тръгва, но почват да излизат цветни пикселчета, инсталирам драйверите, рестартирам компютъра и пак същият проблем. Надявам се разбрах те, какво имам предвид. Някви идеи защо става така?
    • от loranst looa
      Здравейте искам да попитам на тази карта  nVIDIA GeForce 8800 GTX какъв тип игри могат да вървят и актуални заглавия от последните няколко години могат ли да бъдат подкарани на нея. Благодаря
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.