Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Карам направо имах 2 компа 1 взех от братовчед ми и му взех видеото да го пробвам на моя как ще му се отрази смених инсталирах изтрих стари драйвъри и така на моя не му потръгна с нея 512 мн амд 4300 серия ако се помня така беше след като я сложих в неговия пак при включване на компютъра излиза някаква мигаща чертичка и след това става долна черта мига 1 2 пъти и се включва това го нямаше преди след това пуснах цс 1.6 и почна да забива да се изключи самичко видеото трябваше да я изкарам да я сложим и така не вярвам да е от видеото при моя компютър не става така... Някакви идеи и как да го оправя? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, niki292002 написа:

Нищо не разбрах.

Извадих видеото и го сложих пак в компа и при пускането на компютъра му излиза неква чертичка  в левия горен ъгъл и след това става на долна черта мига и стартира Уиндоуса понякога компютъра и сам си гасне (от видеото) или пък се рестартира с некъв син екран и не се включва трябва да си поиграем да извадим поставим картата зада тръгне и то като тръгне ми забива на играта ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакам да ми подменят гаранционно кристалната топка, че нещо не ми работеше като я купих от пазара за левче. Като ми дадат новата, може и да отгатна за какви аджеба части става дума, понеже от твоите неграмотни писания нищичко не се разбира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое не му разбирате бе? Казвам ви че извадих и сложих видео картата и компютъра почна да прави проблеми обаче като слагам на другия ми компютър видео картата не ми прави проблеми да ми показва при стартирането на Уиндоуса чертичка в горния ляв ъгъл и да се изключва само видеото, понякога става черен екран, понякога ми показва некви сини неща за секунда и се ресва компютъра вадим пак правим включвам тръгва всичко пускам неква шибана игра и цепи кво не му разбирате при единия компютър създава проблеми при другия не, откакто извадих видеото на компютъра му ги има тия проблеми... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За точки и запетайки, случайно да си чувал ? Е точно заради тяхната липса не ти разбираме. А отделно, няма да е зле и да напишеш компонентите...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли пак да повторите,тоя път на разбираем език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, niki292002 написа:

За точки и запетайки, случайно да си чувал ? Е точно заради тяхната липса не ти разбираме. А отделно, няма да е зле и да напишеш компонентите...

В чужбина съм видеото му е AMD Radeon 4300 serias не ми е правил проблеми откакто извадих видеото да не съм предал някой чип на самия комп защото при моя си работи

току-що, Limba написа:

На братовчед ти компа има ли вградено видео

Няма вградено 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото тая карта примерно как се справя с игрите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говорим за HD4350 просто го черпи една бира и му кажи да си купи нова видеокарта.

преди 13 минути, ForzaInter1908 написа:

Между другото тая карта примерно как се справя с игрите?

Според теб карта от начално ниво на девет години как ще се справя с игрите? :)

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На цс 1.6 100 фпс тва ми трябва и да тя е 4350 Amd serias но нали проблема е че в моя компютър не излиза шибаната чертичка не цепи върви си само че при мен не е на 100 фпс по слаб е моя не знам как и кво трябва да му направя за да се подобри но да се върнем на темата при мен не ми прави проблеми при него да... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте искам да попитам на тази карта  nVIDIA GeForce 8800 GTX какъв тип игри могат да вървят и актуални заглавия от последните няколко години могат ли да бъдат подкарани на нея. Благодаря
    • от CarToFa
      Здравейте ,скоро си купих компютър ,който е на 4 5 години .Смених му видео картата ,защото старата не тръгваше с Asus  Nvidia Gt730 4GB втора ръка и друга забележка ,че хардиск ми издава шум постоянно.Проблема ми е като играя и по някое време екрана ми замръзва и може след малко да отбие или не отбива а трябва да го рестартирам ,някой път ми се променя и резолюция и в настройки ми няма оптималната която е 1440 х на нещо си . Компютър е с 4 рам ДДР3 и процесос Интел Пентиум 3.0 гигахерца двуядрен .Гледам съм температура ,но си седят по на 40 градуса някъде.
      Ще бъда благодарен ако помогнете .Ако трябва още информация пишете.
      Благодаря предварително.
    • от axeloi12
      http://rmania.net/workstations-dell--precision-t5400-eight-cores-2x-quad-core-xeon-e5405-16gb-ram-quadro-3050.html
       тва ми е компа  искам да попитам ще стане ли да и сложа EVGA Geforce GTX 1070 8 GB  или поне 1060ти ?
    • от Костадин Колев
      Здравейте,
      Юни месец си взех нова компютърна конфигурация. Е, не е баш нова – втора ръка е, но е по-нова от предишната ми. Машината е мисля някаква немска асемблирана марка (май „Tierschund“) и е със следните параметри:
      Дънна платка: ASUS H87Plus. Може да е и ASUS H87M-Plus – не съм сигурен коя от двете е. AIDA64 ми показва че е ASUS H87M-Plus, но това е Micro ATX дънна платка, а машината е настолна с голяма кутия – нима е възможнода се ползва Micro ATX дънна платка в нея? Процесор: Intel Core i5-4670 на 3.40GHz. RAM памет: 8.00GB. Графика: Palit GeForce GT 630 с 1024MB собствена DDR5 памет. Графика: Intel HD Graphics 4600 със 128MB собствена памет (поне мисля че е толкова, ако изобщо има такава). Звукова карта: Realtek ALC887 на Intel Lynx Point PCH - High Definition Audio Controller. Обикновено използвам допълнителната Palit видеокарта и нямам проблеми. Но тъй като установих че с тази интегрираната на Intel мога да правя записи на игри посредством лентата за игри (Game Bar) на XBox, реших да превключа на интегрираната видеокарта. А и май тя има малко по-добри параметри от външната, колкото и странно да ми звучи дори на мен самия това нещо. Отидох в UEFI на дънната платка и от настройките й превключих видеото от „PCIE“ на „iGPU“ (което е интегрираната видеокарта). Опцията „Multi-Monitor“ я оставих изключена. Въпреки това, в Windows се виждаха и двете видеокарти, но не пробвах дали мога да извеждам сигнал едновременно и от двете – само поотделно (или от едната, или от другата) и работеше.
      Но започна да се появява някакъв проблем. Както си работи, машината вземе че забие и се налага да я рестартирам (не се рестартира сам). Когато се случи това забиване, с картината се случва нещо много странно. Ако системата на форума ми позволи, ще прикача снимка и видео, в което се вижда какво имам предвид, защото ми е трудно да го опиша. Мой познат ми каза, че и при него се получавало това с интегрираната видеокарта на Intel, но не каза нищо относно това дали има решение на проблема. Е, поне с Palit видеокартата това не се получава, тъй че имам какво да ползвам. Но ми се искаше да мога и да записвам видео от игри, което с Palit незнайно защо не се получава (Windows показва че машината не отговаря на изискванията когато ползвам нея).
      Хъмм, явно с прикачване към темата няма да стане, тъй като и снимката, и видеото са твърде големи (надхвърлят 3МБ). Някакви идеи?
    • от sambo1993
      Здравейте,
      Искам да си сглобя нов компютър:
      Бюджетът - 1700лв.
      Компютърът ще се използва за  работа,  игри(CS:GO, Elder Scrolls, Hearth Stone, Star Craft 2,възможно е и за потежки игри), Skype, слушане на музика, интернет. 
         - Искам да не се нагрява компютъра. Няма да го оверклоквам.
         - Предпочитам компютъра да работи тихо и да не вдига шум.
      Конфигурацията включва само компютър без периферни остроиства и монитор.
      Направил съм някаква конфигурация и искам да разбера дали е добра и вашето мнение за AMD RYZEN 5 1500x 3.7GHZ AM4.
      GB N1060G1 GAMING-3GD
      Corsair VS 650W ATX CP-9020051-WW
      ADATA-SSD-Ultimate-SU800-256GB-3D-NAND
      1TB-WD-Caviar-Blue-7200rpm-64MB-SATA3-WD10EZEX
      SHARKOON-VG4-W-ATX-MIDI-TOWER
      MSI-B350M-PRO-VDH-AM4
      AMD-RYZEN-5-1500X-3.7GHZ-AM4
      G.SKILL-DDR4-2x8-2666-RipjawsV-F4-2666C15D-16GVR

Благодаря предварително!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.