Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
ozic

Програма за правене на клипове

Препоръчан отговор

Здравейте!

Компютърът ми е с Win 7 Ultimate. Имам нужда от програма, с която да правя клипове като тези: линк  ,  линк  ,   линк . Втори и трети линк клиповете са малко сложни, според мен. Повече ме интересуват клипове като този от линк 1.

Също така искам с тази програма да записвам в различни формати, да редактирам клиповете, да мога да правя различни неща с клипа. Знам, че е трудно, но ще се науча с времето да правя клипчета поне като това от линк 1. За целта ми трябва подходяща програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първия клип как искаш да ти я сервирам? С томбола ли да я разиграя или на случаен принцип с Гугъл?

Даже мисля да не давам на никой нищо. Защото трябва много да ме черпиш - цял живот! Не може да взимаш тъй наготово..... Колко програми съм обиколил и изучил, а ти искаш направо в устата ти директно - наготово. Няма да стане, Тц! Защото после си по-голям от мен и ти ще се явиш моя учител, а те заслугите на мен! :D

Изгубил съм си живота в проучване, а ти вчерашен искаш да ме изпревариш и да обереш овациите! Тц, е няма да стане.... :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш богат избор и се чудя защо питаш въобще, освен ако не си от най-големите ламери до толкова, че после да не знаеш как да използваш хубавото приложение и да го направиш от смешно - най-смешното, само защото не знаеш да боравиш с него. Не е ли грях да ти се дава в ръцете наготово? Аз използвам свръх екстри и съм научил всичко без да разпитвам, само с търсене, а ти изведнъж искаш да влезеш в академията за холивудски ефекти.
По-добре ако има някаква опция, направи анкета какъв редактор на видео използват хората и от там ще научиш кое е полезно. Иначе да ти се тика в устата без да сме наясно до колко ти е професионализма е безполезно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.